3% do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym i do 300 zł moneybacku rocznie od T-Mobile Usługi Bankowe

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji dla nowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, w ramach której możemy zyskać 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 50 000 zł. Dlatego przy okazji przypominam, że zakładając konto w tym banku możemy dodatkowo zyskać nawet 300 zł moneybacku rocznie – a ta oferta obowiązuje nieprzerwanie od wielu lat!

3% na koncie oszczędnościowym T-Mobile Usługi Bankowe

3% do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego T-Mobile Usługi Bankowe w okresie od 1.01.2017 do 31.12.2019.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy konto osobiste, a następnie rachunek oszczędnościowy. Istotne, aby obie czynności wykonać w tej kolejności i nie później, niż 31.03.2020.

I to tyle! Oprocentowanie w wysokości 3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł będzie obowiązywać przez okres 92 dni. Pierwszym dniem, za który bank naliczy wysokie oprocentowanie, będzie dzień następujący po dniu otwarcia konta oszczędnościowego.

Jako ciekawostkę dodam, że po zakończeniu promocyjnego okresu możemy zyskiwać (dość przeciętne) 1,5% do 50 000 zł, ale pod warunkiem, że na nasze konto wpływać będzie wynagrodzenie, renta, emerytura bądź stypendium. Inaczej zarobimy około 1% (WIBID 1M – 0,4 p.p. czyli obecnie 1,43 – 0,4 = 1,03).

Do 300 zł moneybacku rocznie

Do 300 zł moneybacku rocznie w T-Mobile Usługi Bankowe
Znacznie lepszym powodem do posiadania konta w T-Mobile Usługi Bankowe jest oferta 5-procentowego moneybacku. Możemy dzięki niej zgarnąć nawet 300 zł rocznie. A że oferta dostępna jest już od dobrych kilku lat, to szkoda z niej nie korzystać.

Jakie więc warunki należy spełnić, aby zyskać moneyback?

Pierwszym krokiem jest wyrażenie odpowiednich zgód w trakcie wnioskowania o konto lub przez infolinię banku:

 • na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • na zasięganie informacji o zobowiązaniach w BIK, BIG i innych rejestrach,
 • na skorzystanie z samej promocji.

Bank zaznacza również, że premiuje płatności kartą w sklepach i internecie, ale z wyłączeniem punktów ze „złymi” kodami MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Oczywiście chodzi tu o ograniczenie „ułatwiaczy” obrotów kartą. Wszelkie transakcje w „normalnych” puntach handlowych są jak najbardziej OK.

Trzeci warunek otrzymywania zwrotu to posiadanie produktu kredytowego T-Mobile Usługi Bankowe. Może to być limit w koncie lub karta kredytowa, które z reguły przyznawane są za darmo w pierwszym roku. Ale uwaga! Powyższy warunek nie obowiązuje przez pierwszych 6 miesięcy. Oznacza to, że zakładając konto nie musimy myśleć o produkcie kredytowym przez pół roku. Później decydujemy, czy zamykamy rachunek / rezygnujemy z moneybacku czy jednak wnioskujemy o taki produkt. Być może do tego czasu pojawi się promocja, w której bank płaci za wyrobienie kredytówki? ;)

Ostatni warunek promocji to wstrzelenie się w kwoty minimalną i maksymalną moneybacku. Jeśli zdecydujemy się na konto Freemium (którego prowadzenie jest darmowe) to do naliczenia premii konieczne będzie wykonanie transakcji kartą na min. 200 zł w danym miesiącu. Oznacza to, że minimalny moneyback wyniesie 10 zł miesięcznie. Z drugiej strony maksymalna wartość moneybacku dla tego konta to… 15 zł – co oznacza, że nie ma sensu wydawać kartą do rachunku więcej, niż 300 zł miesięcznie. Jeśli więc mieścimy się w tym przedziale – to to rachunek dla nas.

Dodam tu, że automatycznie łapiemy się wtedy na zwolnienie z opłaty za kartę (0 zł po wydaniu 200 zł miesięcznie).

Co, jeśli celujemy w większy zwrot? Wtedy najlepiej wyrobić Konto Premium, bo moneyback wynosi 25 zł miesięcznie. Zarówno minimalny, jak i maksymalny. Mówiąc wprost: wydanie 500 zł oznacza 25 zł zwrotu. Wydanie mniejszej kwoty nie daje nic (a wręcz musimy zapłacić za konto 18,90 zł), a wydanie większej – nie przekłada się na dodatkowe korzyści.

Całość świetnie podsumowuje poniższa tabelka.

Czynność Konto Freemium Konto Premium
Opłata miesięczna za konto 0 zł 0 zł, jeśli wydamy kartą min. 500 zł (inaczej 18,90 zł)
Opłata miesięczna za kartę 0 zł, jeśli wydamy kartą min. 200 zł (inaczej 6 zł) 0 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł za pierwsze 3 transakcje w miesiącu, później 6 zł 0 zł
Minimalna kwota płatności aktywująca moneyback 200 zł 500 zł
Maksymalna kwota płatności dająca moneyback 300 zł 500 zł
Realny moneyback 5% 10-15 zł 25 zł

Nie przegap!

Komentarze

 • Ponowie w aktualnym temacie :) Drodzy, początek nowego roku zmusza do przemyśleń :) Jeżeli kiedyś miałem u nich konto, a teraz bym otworzył produkt kredytowy, czy mogę wówczas korzystać z moneyback?
  Druga sprawa – kiedy w końcu będzie jakaś sensowna promocja na produkt kredytowy u nich? :)

  Anom Odpowiedz
 • Szkoda ze taki kosmiczny okres karencji.

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy udało się komuś ostatnio otworzyć to konto poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku? Ja dla kilku numerów kont z różnych banków dostałem komunikat :

  „Uprzejmie informujemy, że z rachunku, który został wprowadzony na wniosku nie można potwierdzić tożsamości przelewem. Rachunek wymaga osobistego potwierdzenia tożsamości w oddziale Twojego Banku. Prosimy o skorzystanie ze ścieżki kurierskiej.”

  Arekkk Odpowiedz
  • Ja założyłam konto Premium w połowie grudnia 2019r. poprzez przelew weryfikacyjny z konta w mbank.

   Nowa
  • Ja otwarłem przelewem w zaszłym roku w grudniu, ale przelew był z konta Aliora.

   marcinex72
  • Może to kwestia braku podpisów w bankach, z których próbujesz zrobić przelew weryfikacyjny, np. gdy były zakładane z przelewu weryfikacyjnego? Spróbuj podać konto, które zakładałeś z podpisem

   Kate
 • Zamknąłem konto w październiku zeszłego roku, gdybym teraz otworzył, to załapie się na moneyback ?

  Endriu68 Odpowiedz
 • A na stronie banku cały czas oferta na 2019 r.: „Oprocentowanie 3% w ramach promocji dotyczy Rachunku Oszczędnościowego, którego właściciel założy w okresie trwania promocji, tj. od 26 września 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. ”
  Zaspali po Sylwestrze, czy jak…?

  Sosna Odpowiedz
 • Wygląda na to, że moneyback nie aktywuje się automatycznie. Podczas składania wniosku jest info: aby wziąć udział w Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”, należy skontaktować się z infolinią pod numerem 19 506, lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej.

  Borys29 Odpowiedz
 • Czy jak w premium zamkne sama karte debetowa to nie bedzie zadnych oplat?

  TomekW Odpowiedz
  • Karta debetowa do konta Premium jest bezpłatna, natomiast samo konto jest płatne, chyba że się wyda 500 zł/mc (można też kk).
   Jak sama nazwa wskazuje, konto Freemium jest bezpłatne bezwarunkowo, za to karta do niego jest płatna, chyba że się wyda 200 zł/mc.
   Żeby więc za nieużywane konto nie płacić, trzeba by je zmienić na Freemium i zamknąć kartę. Z kolei Freemium daje mniejszy moneyback, maks. 15 zł/mc.

   Don Quijote de la Mancha
  • Zmienilem freemium na premium – czy po wykorzystaniu moneyback moge znow zmienic na freemium, zamknac karte i nic nie placic za konto?

   TomekW
 • Czy jeśli zamknąłem konto w lipcu 2019 to mogę teraz skorzystać z oferty z moneybackiem? a jeśli tak to czy od początku muszę mieć produkt kredytowy czy po 6 miesiacach? Przerabiał to ktoś bo z regulaminu nie mogę tego wyczytać. Pozdrawiam.

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Warto wspomnieć, że karta kredytowa (KK) nie jest bezwzględnie bezpłatna. To fajny produkt, bo umożliwia ciągnięcie moneybacku przez lata, ale:
  – opłata miesięczna za korzystanie z KK wynosi 8zł. Można się tej opłaty pozbyć, jeśli wykona się 4 transakcje KK w okresie rozliczeniowym,
  – opłata roczna za korzystanie z KK wynosi 70zł. Można się jej pozbyć, o ile w ciągu 12 mcy posiadania KK na naszym koncie rozliczone zostaną transakcje na łączną kwotę 15 000 zł. Jeśli wydamy tylko połowę, czyli 7500zł/rok wówczas opłata roczna zostanie zmniejszona do 35zł,
  – na koniec przypomną, że KK nie służy do wypłacania gotówki (tu można wejść w spore koszty).

  Be@ Odpowiedz
 • Czy płatność wykonana kartą Curve z podpiętą TMUB zalicza się do zwrotów 5%? Wydaje mi się że tak, bo chyba liczy się tylko kod MCC a płatność zagraniczna nie ma znaczenia?

  Paweł Odpowiedz
 • Ja mam od 1,5 roku limit odnawialny na koncie Premium – i to mam jako produkt dzięki któremu mam co miesiąc zwrotu 25zł. Raz na rok jest opłata 50zł, ale i tak na czysto jestem 250zł. Ja to sobie chwale.

  IreneuszN Odpowiedz
 • Czy mając KK T-Mobile i konto Premium z Debetówką, to transakcje wykonywane KK liczą się do zwrotu (i bezpłatności konta), czy tylko te Debetówką?

  jarosword14 Odpowiedz
  • Wydatki obiema kartami zaliczają się do zwrotu i bezpłatności konta.
   Można część wydać KK a część debetówką i wszystko będzie ok jeśli suma wyniesie min. 500 zł
   Oczywiście trzeba pamiętać o wykluczonych MCC (do zwrotu)

   erde
 • Czy mogę mieć konto Fremium bez karty i mieć promocyjne oprocentowanie?

  Kububuv Odpowiedz
 • @Kububuv Tak, da się to zrobić, o ile wykonasz miesięczny obrót 200 zł za pomocą BLIKA.

  gajowy Odpowiedz
  • Freemium bez karty jest po prostu bezpłatne. Nie wiem skąd wzieles tego blika?

   Transakcje na 200 zl do bezpłatnosci robi się wowczas jak sie ma konto z kartą.

   Anom
  • Owszem, konto Freemium jest bezpłatne. Źle zrozumiałem pytanie. Myślałem, że chodzi o zwrot za zakupy bez karty – wtedy ma zastosowanie Blik. Jest wygodniejszy, bo nie dotyczą go wykluczone kody MCC.

   gajowy
  • Nie ma żadnych wykluczeń jeśli chodzi o zwrot za operacje blikiem w internecie?

   Hasz
  • Każda transakcja Blikiem wlicza się do promocji „Zwrot za zakupy”. Kody MCC dotyczą tylko transakcji kartowych.

   gajowy
  • Poza tym Blikiem można płacić w sklepach stacjonarnych, nie tylko internetowych.

   gajowy
  • @gajowy A do bezpłatności konta Premium (no i zwrotu zarazem) też się ten blik wlicza? Bo przy natłoku różnych promocji nie zawsze mogę te 500 zł. wydać i że tak powiem „dla bezpieczeństwa” siedzę w Freemium.

   Katana78
  • @Katana78 No, niestety. Blik umożliwia tylko uzyskanie 5% zwrotu. Obrót 500 zł dla bezpłatności Premium musi być wykonany kartą (MCC w tym przypadku są bez znaczenia).

   gajowy
  • @gajowy Dzięki za odpowiedź i rozkminienie tego banku. Nie jest może idealnie ale przyda się w kryzysowych sytuacjach. Będę wiedział jak się „ratować” aby i zwrot był i za konto nie pobrali.

   Katana78
  • @Gajowy Jesteś pewien, że Blik nie ma ograniczeń MCC. Ktoś może to potwierdzić?

   Marcin P
  • Blik po prostu nie ma MCC. Wprawdzie w praktyce płatności Blik są zawsze powiązane z kartowymi, ale teoretycznie sprzedawca mógłby mieć tylko Blik, więc mógłby nawet w ogóle nie mieć kodu kategorii przydzielonego.

   Don Quijote de la Mancha
  • BLIK nie ma MMC, więc nie może mieć ograniczeń po MCC

   mbo
  • Piszcie to wszystko dalej w najlepsze, to niedługo znajdą się i na BLIKa wykluczenia…

   Masakra, no nic, kompletnie nic nikt się nie nauczył po tylu już popsutych różnych promocjach i sposobach, nie wiem, może wy to specjalnie robicie?

   Ale nie, zaraz pewnie ktoś napisze, że to ja zabraniam innym korzystać, że tylko sam dla siebie chcę zachować metody i wiedzę…

   pws
 • A nie ma jakiejs promocji zeby tej oplaty rocznej za KK ominac?

  Pisek Odpowiedz
 • a do zwrotu tez wystarczy robic R?

  Pisek Odpowiedz
 • Ciekawostka – próbowałem otworzyć konto przez bankowość internetową i nie dało się. Okazało się, że dwa razy miałem w tym banku konto w ciągu ostatnich dwóch lat i po raz kolejny nie mogę już założyć… Trzeba czekać aż miną dwa lata, tak przynajmniej twierdzą na infolinii.

  p Odpowiedz
 • ok ale czy czasem nie ma opłaty za uzupełnienie R z tej kredytówki, wiem ,że niektóre banki takowe wprowadziły np. CITI

  Pisek Odpowiedz
 • 3% jest widoczne w panelu, czy to tylko obietnica banku?

  PyramidHead Odpowiedz
 • Czy TMUB pokazuje kody MCC? Jeśli nie to który bank je pokazuje?

  Scorp Odpowiedz
  • Alior na wyciągu. TMUB jest powiązany z Aliorem, więc może podobnie.

   PyramidHead
  • w tmub widać mcc w szczegółach transakcji
   transakcja musi być zaksięgowana

   kruczi
  • Super! Dzięki chłopaki za podpowiedzi. Już zaksięgowane i mam mcc podane w TMUB. Dodatkowo jakimcc.pl też się przydał. Dzięki temu bilety na koncert i składa członkowska zrobiły cały obrót miesięczny :) Jeszcze zastanawiam się nad zapłatą za ubezpieczenie auta ale to chyba nie przejdzie (dla kk w innym banku też w wykluczeniami) Ale wyślę przez C i najwyżej się przerzuci :)

   Scorp
 • W jakim terminie po otwarciu ROR można otworzyć Konto Oszczędnościowe, aby zostało naliczone oprocentowanie promocyjne 3% dla nowych klientów?

  Czytelnik Odpowiedz
 • Staram się o kredyt hipoteczny i chciałbym zmniejszyć do minimum limity na KK. Czy TMUB zgodzi się na zmniejszenie limitu np. do 1.000 zł i czy ewentualnie w przyszłości gdyby zaszła taka potrzeba to z powrotem powiększą mi limit? Póki co robię tu tylko wymagane 500 zł obrotów miesięcznie, więc więcej mi nie potrzeba ;-)

  broker Odpowiedz
  • chcesz w tej bańce kupić mieszkanie? ;)

   abc
  • Najem wychodzi 2x drożej, a trzeba gdzieś mieszkać.

   broker
  • koszt najmu wyższy od raty kredytu jest jedną z oznak bańki na rynku nieruchomości, jest ich jeszcze więcej, ale raczej będzie jeszcze rosła, pęknie dopiero, kiedy stopy zostaną podniesione, na co większość z nas czeka…

   abc
  • Coś nie bardzo, bo ja ratę będę miał niższą nawet pomimo tego, że ceny nieruchomości mocno poszły w górę. 2-3 lata temu też kredyt był tańszy niż najem, a bańki jeszcze nie było.

   broker
  • Ja o bańce słyszę gdzieś tak od 2015 roku, sam planowałem wtedy kupić mieszkanie ale zdecydowałem że zaczekam aż się skończy program rodzina na swoim czy jakoś tak. No a ceny po jego zakończeniu zamiast zmaleć to wzrosły i musiałem dopłacić i czekać 2 lata zanim wybudują. Jak to mieszkanie co chesz kupić ma znośną lokalizację w dużym mieście to bierz, ja już przestałem wierzyć w duży spadek cen mieszkań :)

   Dobcio
 • Przypomnicie mi jak zmienić limit miesięczny, bo pomimo środków na koncie i niewykorzystanego limitu, nie chcą mi przechodzić transakcje.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Chciałem zwrot 5% za zakupy. Karty kredytowej brać nie chcę bo sobie spalę karencję. A limitu w koncie nie chcą dać. Bo nie. Jest jakiś inny sposób na produkt kredytowy w rozsądnej cenie?

  Zet Odpowiedz
 • Po jakim czasie naliczane są zwroty moneyback, po roku czy po każdym miesiącu ?

  Błażej Odpowiedz
 • A nie wiecie jak uruchomić ta promocje ze zwrotem 5%?i czy moge gdzies zaznaczyc ze chce od 1lutego?

  glory Odpowiedz
 • Z frontu walki z TMUB: podczas weryfikacji przelewem 1 zł odmawiają współpracy z Mille, każą kurierem, ale strona wraca na początek rejestracji i można wtedy od nowa złożyć wniosek. Z Santander/WBK zadziałało. Jeśli jednak coś nie zabangla – i po raz drugi próbujemy złożyć a system odmawia i odsyła do placówki – dzwonimy i prosimy o anulowanie wniosku; trzeba mieć dane, nr telefonu i emalie, które się podawało w formularzu podczas próby rejestracji. Kuriera nie ćwiczyłem.

  qq Odpowiedz
 • Czy zwroty za poprzedni m-c są do 15-tego? Dostał już ktoś zwrot za styczeń?

  Scorp Odpowiedz
  • Tak jak pisał wcześniej @Borys29, dla nowych klientów nie wystarczy tylko założenie konta żeby dostawać zwroty. Należy spełnić podpunkt e regulaminu który mówi, że:
   „e. wyrazili zgodę na skorzystanie z Promocji:
   – dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 r. – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe, ”
   Niestety we wpisie tego nie było przez co miesiąc później dostanę cashback :( Ale ważne, żeby w ogóle był :)

   Scorp
 • Czy TMUB ma obecnie jakiś działający program rekomendacyjny?

  Scorp Odpowiedz
 • Ktoś dostał zwrot za styczeń 2020?

  Li Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was dostał zwrot za styczeń 2020?

  Li Odpowiedz
 • Czy w miesiącu otwarcia rachunku i aktywacji karty mam wyrabiać obrót dla warunku bezpłatności? Za dużo czasu nie zostało…

  qq Odpowiedz
 • Konto założone w lutym. Czy za transakcje wykonane w lutym również naliczą 5% cashbacku?

  Andres Odpowiedz
  • Powinny się zaliczyć jeżeli zgłosiłeś (np telefonicznie) chęć udziału w promocji. Mnie dodali po telefonicznym kontakcie i powiedzieli ze transakcje z całego lutego będą się liczyć.

   Scorp
 • Jestem w ciężkim szoku, ale opowiem wam pewną historię. Ostatnio zamykałem konto w Alior Banku i mając dość ich telefonów wszedłem w bankowość internetową i wycofałem zgody marketingowe. Miesiąc później nie dostałem zwrotu 5% w T-Mobile Usługi Bankowe. Okazało się, że OBA banki mają TĄ SAMĄ BAZĘ zgód marketingowych i to co zrobisz w bankowości Aliora, automatycznie ustawia się w bankowości T-Mobile Usługi Bankowe. Brzmi absurdalnie? Ale tak właśnie jest. Przez to, że wycofałem zgody w bankowości Aliora, pozbawili mnie nagrody w T-Mobile Usługi Bankowe. A jak kiedyś chciałem złożyć reklamację w oddziale Aliora, to powiedzieli mi, że oni nie mają nic wspólnego z TMUB i odesłali mnie z kwitkiem.

  broker Odpowiedz
  • Tak wlasnie jest, juz ktos o tym pisal. Podobnie bylo po przejeciu Raiffeisena przez Paribasa. Zamkniecie konta w Paribasie powodowalo wylaczenie zwrotow w Raiffeisenie. Na szczescie reklamacjami udalo sie to odkrecic, ale zajelo mi to 4 miesiace i trzeba bylo udowadniac, ze nie jest sie wielbladem.

   keton
  • Dzięki za informację. Mimo wszystko uważam, że takie zgody nie powinny przechodzić pomiędzy bankami w takich sytuacjach. Powinni mieć osobne bazy danych osobowych i osobne zgody.

   broker
  • Niestety… jest to bodajże w regulaminie promocji albo w jakimś innym regulaminie opisane.

   Scorp
  • Miałam dokładnie to samo. Po reklamacji i wyjaśnieniu, że nieopatrznie wycofałam zgody w Aliorze, zwrócili premię za 2 miesiące – 2×25.

   Lidia
 • Konto założone. Czy konto oszczędnościowe mogę samodzielnie wyklikać w systemie i będzie działało od razu?

  Andres Odpowiedz
 • Jak ktoś ma kredytowke TMOB, możecie sprawdzić albo może wiecie – czy pobierają jakiekolwiek opłaty za uzupełnienie R.?

  osob Odpowiedz
  • Nic takiego nie ma miejsca :) To nie citi

   keton
  • Dzięki. Czyli obrót 15k i brak opłaty rocznej wlaciwie z glowy, wystarczy 4 transakcje i 500zl przy koncie Premium w miesiącu i hajla bajla, permanent cashback.

   osob
 • dostał ktoś może zwrot money back za luty? miałem pierwszy raz dostać i nic:(, a w regulaminie czytam że do 15, jak to jest?

  kiker Odpowiedz
 • dzięki ja zgłaszałem telefonicznie , ale nic nie dostałem na maila, coś dostaliście?

  kiker Odpowiedz
  • Nie widzę maila z potwierdzeniem. Pozostaje Ci jedynie dzwonić i reklamować.

   Scorp
 • Rozumiem, że zasilanie Revoluta kartą na 500zł/mc odpada?

  Sandra Odpowiedz
 • Czy możecie wykonywać doładowania R przez C używając TMUB (nie chodzi o zwroty tylko w ogóle). Próbowałem dziś i żadne doładowanie nie przeszło. Używając samej karty TMUB do R – poszło (z 3d secure)… Jakaś blokada?

  Scorp Odpowiedz
  • Mogę, właśnie sprawdziłem, 500 zł z kk TMUB przez C.

   Don Quijote de la Mancha
  • Swoją drogą, czemu robicie aż takie manewry? Jakiś głębszy sens?

   pws
  • Roczne wydatki :)

   keton
  • „czemu robicie aż takie manewry?”
   — jakie? Że przez C? To po to, by R nie widział, że to kk. 😛

   Don Quijote de la Mancha
  • A tylko dlatego, no to w sumie racja, lepiej kryć się z kk w Rce. A roczne wydatki też musiałem ostatnio zwiększać sobie akurat…

   pws
  • @Don Quijote de la Mancha a jaka to różnica jest dla R, czy płatność jest kk czy debetówką? co ich to obchodzi? Przeciez strany jest tu tylko bank na interchange chyba tak?

   osob
 • Czy do zwolnienia z opłaty rocznej wykluczone z wyliczenia obrotu są te same kody MCC jak do cashbacku czy też nie? Swego czasu konsultant mi mówił, że przy wyliczania obrotu wykluczone brak ale jak jest w praktyce?

  JJ2010 Odpowiedz
  • Obrót do opłaty rocznej jest zwolniony z ograniczen MCC, potwierdzone info sprzed kilku dni.

   osob
 • Czy można mieć w TMUB dwie karty kredytowe z uruchomionym cashbackiem 5%?

  JJ2010 Odpowiedz
  • Nie, to w ogóle nie jest promocja na kartę, tzn. jakiś produkt kredytowy mieć trzeba, ale moneyback dostanie się też za transakcje wykonane debetówką i Blik, można je nawet mieszać.

   Don Quijote de la Mancha
  • Produkt kredytowy trzeba ale dopiero po 6mc.

   Scorp
  • @Scorp, słusznie, więc tym bardziej to pokazuje, że to nie jest moneyback na kartę kredytową.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ja wiem że produkt kredytowy trzeba mieć..W tej chwili mam i tor i kk noninpytanie czy można wyrobić kolejną kk aby w sumie zgarnąć 50zl / mc zamiast tylko 25zl oczywiście robiąc odpowiednio większy obrót

  JJ2010 Odpowiedz
  • Z regulaminu: „5. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden Rachunek. W przypadku posiadania więcej niż jednego Rachunku Promocją zostanie objęty Rachunek o
   najwcześniejszej dacie przystąpienia do Promocji. „

   Scorp
 • Czyli żonie infolinia tradycyjnie wciskała kit

  JJ2010 Odpowiedz
  • Można by spróbować zadzwonić jeszcze raz i sie dopytać. A jeśli znowu potwierdzą to założyć i ewentualnie składać reklamację.

   Scorp
 • A co w przypadku osoby, która nie posiada żadnego konta osobistego w TMUB od 01.01.2017, ale ma pozostawioną bankowość elektroniczną? Czy wystarczy się tam zalogować i otworzyć najpierw ROR a potem KO? Zadziała z podwyższonym oprocentowaniem? Bo zakładam że w takim przypadku nie będzie się dało założyć konta jako osoba która nie jest klientem banku?

  mbr1111 Odpowiedz
 • Kto założył konto do końca marca, korzysta z 3 % na koncie oszczędnościowym.
  Teraz od kwietnia dają 2,5 %.
  Natomiast promocja „Zwrot za zakupy” jest kontynuowana na starych zasadach.

  g.romek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy