3% moneybacku za założenie iKonta BGŻ BNP Paribas (również dla byłych klientów!)

Zakończona

Wystartowała jeszcze jedna promocja banku BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy premię za płatności kartą. Tym razem jednak bank postanowił wyciągnąć rękę również do swoich byłych klientów – mogą oni skorzystać z promocji, ale pod warunkiem, że konto zamknęli dawno temu.

iKonto dla klientów sprzed 36 miesięcy

200 zł za założenie iKonta BGŻ BNP Paribas
Promocja „iKonto z kartą” przeznaczona jest dla osób, które nie są lub nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego w banku w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Oczywiście wliczamy w to zarówno dawny BGŻ, jak i BNP Paribas.

Same zasady promocji są dosyć proste: wniosek o konto musi zostać złożony z dedykowanej strony promocji, najpóźniej do 31.03.2017. Bank jednak zastrzega, że w promocji obowiązuje limit 1000 wniosków – później kolejni uczestnicy promocji nie będą przyjmowani.

Proces założenia konta następuje za pomocą wizyty kuriera, tzn. po złożeniu wniosku internetowego przyjdzie do nas kurier w celu podpisania umowy.

3% zwrotu za (prawie) wszystkie zakupy

Po założeniu konta premia będzie naliczana jako 3% wartości kwoty transakcji bezgotówkowej dokonanej kartą. Maksymalnie do zdobycia mamy 40 zł miesięcznie, a ponieważ promocja trwa przez 5 miesięcy – łącznie zyskać możemy 200 zł.

Istotny jest tylko fakt, że regulamin promocji wyklucza transakcje dokonane kartą w sklepach oznaczonych kodem:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 określający płatność rachunków

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje iKonto (Konto Praktyczne)?

Za prowadzenie iKonta nie zapłacimy ani grosza w dwóch przypadkach: po pierwsze – jeśli mamy mniej niż 26 lat. Po drugie – jeśli zapewnimy wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł. W innym wypadku zapłacimy 10 zł miesięcznie.

Karta debetowa jest bezpłatna, o ile tylko wykonamy nią płatności bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł miesięcznie (inaczej 7 zł). Tu również obowiązuje jednak zwolnienie z opłaty osoby poniżej 26 roku życia.

Wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie są nastomiast bezwarunkowo darmowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • Słabe wyciągnięcie ręki, 3 lata temu to chyba ludzie właśnie korzystali z 3% zwrotu – 50zł ;)

  savi Odpowiedz
 • @Adminie, posiadanie konta w BGŻ Optima wyklucza z promocji?

  Paweł Odpowiedz
 • Zadałem im na infolini pytanie: Dotyczące tego, od kiedy będzie liczony okres promocyjny w przypadku kiedy dziś złożę wniosek o konto. Najpierw dostałem odpowiedz, że liczy się od dnia złożenia wniosku internetowego (to na czacie Pani napisała) – swoją drogą nie chciało mi się w to wierzyć dlatego stwierdziłem, że zadzwonię na infolinię.
  Tam dostaję informację, że liczy się od dnia spełnienia tych 3 warunków (złożenie wniosku, podpisanie umowy itd itd.) Chcąc się dowiedzieć ile trwa procedura wizyty kuriera u mnie Pani przełączyła mnie do kolejnej Pani i wiecie co?
  Ta Pani zapewnia, że okres ten będzie się liczył od pełnego miesiąca, czyli składam dziś, podpisuje styczeń i dopiero od lutego będzie się to liczyło (tak samo opłaty za konto).
  Regulamin studiowałem, ale prostej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem (jedynie definicja okresu rozliczeniowego może coś „zasugerować”, stąd to pytanie. Trochę dziwne te różne odpowiedzi Banku i szczerze mówiąc nie wiem komu wierzyć…

  Łukasz Odpowiedz
 • Udało się komuś ustalić jak wypłacają zwroty? Bo chyba parę osób już je dostało ;)

  Aleksy Odpowiedz
 • zalozylem konto 10marca 2017. odebralem ummowe i loginy od kuriera 20marca w zaczalem korzystac z konta tj wplyw na konto 1001zl i placilem karta, przyslali mi 28marca maila ze aktywowali konto. nie otrzymalem do dzis premii za platnosci karta za marzec, a dzis dostalem premie za platnosci karta za kwiecien, ale kwota zwrotu zanizona, bo dostalem 10,18zl a powinienem dostac 40zl, bo w kwietniu mialem wiecej jak 1333zl platnosci karta, ktore spleniaja kody mcc promocji

  Konrad Odpowiedz
 • Właśnie mam podobny problem. Wszystkie warunki spełnione a zwroty za marzec i kwiecień jakieś 1/3 tego co powinno być. Właśnie czytam wszystkie regulaminy i będę zgłaszał reklamację.

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy