30 zł w bonie Allegro za wymianę walut w InternetowyKantor.pl

Zakończona

Serwis InternetowyKantor.pl kończy 10 lat. W związku z tym przygotował prostą promocję skierowaną do nowych klientów. W zamian za rejestrację w serwisie i wymianę przekraczającą 500 jednostek danej waluty zgarniemy kartę podarunkową o wartości 30 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

30 zł na Allegro za założenie konta w Internetowykantor.pl

30 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą do tej pory konta na InternetowyKantor.pl. Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się w serwisie poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie dokonamy zakupu lub sprzedaży przekraczającej 500 jednostek waluty USD/EUR/GBP/CHF.

Na spełnienie warunków mamy czas do 31.05.2020, jednak organizator promocji zastrzega, że pula nagród wynosi 300 sztuk i promocja może skoczyć się wcześniej. W momencie ewentualnego wyczerpania puli na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat.

Nagrody w postaci voucherów o wartości 30 zł do wykorzystania na Allegro będą przekazane mailowo nie później, niż do 12.06.2020. Vouchery będą ważne do 6.04.2021.

Szczegóły promocji w regulaminie.

O serwisie

InternetowyKantor.pl to pierwszy w Polsce kantor internetowy, który działa nieprzerwanie od 2010 roku. To jeden z liderów rynku internetowej wymianu walut. Serwis umożliwia szybką i bezpieczną wymianę 20 walut oraz przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata. Powstał w kwietniu 2010 roku, jako pierwszy kantor internetowy. Do dziś zarejestrowało się w nim ponad 315 tys. klientów, którzy potwierdzają bardzo dobrą opinię w niezależnych serwisach (ze średnią oceną 4.9/5). Operatorem serwisu jest Currency One – firma, która posiada licencję KNF na świadczenie usług płatniczych. Z okazji urodzin serwis uruchamia kolejną nowość – możliwość akceptacji kursu przed wpłatą.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciekawostka z regulaminu: „Liczba wszystkich Nagród w puli Promocji wynosi 300 (słownie: dwieście pięćdziesiąt) sztuk.” :D Rozumiem, że musiałbym kupić 500 dolarów, a jeśli ich nie potrzebuję, to od razu sprzedać z powrotem?? Jakie są koszty takiej operacji??

  jaceny Odpowiedz
 • Krótko i na temat: porównajcie ich wysokie kursy z kantorem internetowym Aliora i przemnóżcie przez pożądaną ilość jednostek. Są śmieszni z tą ich „promocją”.

  Drzeworyt Odpowiedz
  • To jeszcze nic. Pech dla nich, że akurat dzisiaj walutę w kantorze stacjonarnym kupowałem. Niewiele co prawda ale kurs jaki mam na „kwicie” jest o jakieś 2 grosze korzystniejszy do ich oferty:) Także ten….

   Katana78
 • Państwu już podziękujemy :)

  JoX Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy