30 zł za wykonanie 2 przelewów natychmiastowych i przelewu na telefon od BZWBK

Zakończona

Ruszyła promocja promująca przelewy natychmiastowe dla kont w Banku Zachodnik WBK. Za wykonanie łącznie 3 przelewów zgarnąć możemy 30 zł premii.

30 zł za przelewy natychmiastowe BZWBK
Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji oraz wykonać dwa przelewy natychmiastowe (w systemie Express Elixir lub Blue Cash) oraz jeden przelew na telefon w usłudze BZWBK24 mobile (czyli za pomocą aplikacji mobilnej lub strony m.bzwbk24.pl). Zależnie od tego jakie konkretnie wykonamy przelewy, taką otrzymamy nagrodę.

Najwięcej, czyli 30 zł, zyskamy wykonując 2 przelewy natychmiastowe poprzez BZWBK24 mobile oraz przelew na telefon poprzez BZWBK24 mobile.

Jeśli chcemy zgarnąć „tylko” 20 zł, to jeden przelew natychmiastowy powinien wykonany być przez „zwykły” serwis bankowości BZWBK24 internet, kolejny przez BZWBK24 mobile, a ostatni – na telefon.

Najmniej, czyli 15 zł, zgarniemy wykonując 2 przelewy natychmiastowe przez internet, a trzeci – na telefon.

Na co warto zwrócić uwagę? Po pierwsze, promocja ma ograniczoną pulę nagród – 20 000 zł. Ale ponieważ informuję o niej jako pierwszy, dosłownie kilka minut po pojawieniu się informacji na stronie banku, to raczej nie powinniście mieć problemów z załapaniem (o ile warunki spełnicie jak najszybciej). Sama wypłata nastąpi do 16.02.2018.

Po drugie – o ile przelew na telefon jest darmowy, to za przelewy natychmiastowe możemy zapłacić – i to relatywnie sporo. W przypadku Konta Jakie Chcę do 26 roku życia opłata wynosi 2,5 zł, a osoby starsze zapłacą 5 zł. Podobnie jest w przypadku kont z wycofanych z oferty, czyli Konta Godnego Polecenia czy Konta 1|2|3 – tam również opłata wynosi 5 zł za przelew natychmiastowy. Za darmo natomiast przeleją osoby posiadające Konto 20 przed przekroczeniem 20 roku życia.

Jak można pozbyć się opłaty? Bank nie pobiera jej od posiadaczy Konta VIP oraz za pierwszy przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego – niezależnie, czy będzie to przelew „zwykły” czy natychmiastowy. Jeśli więc macie tego typu konto, to warto z niego skorzystać i zaoszczędzić przynajmniej na jednym przelewie. Dodam, że regulamin nie wymaga wykonania przelewu z rachunku osobistego, ale z dowolnego rachunku w PLN – czyli konto oszczędnościowe jak najbardziej pasuje. Osobiście jednak nie testowałem tej opcji.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Korso
  Sprawdź uważnie. Po wpisaniu kwoty i tytułu przelewu niżej, po prawej stronie masz ” suwak” wirtualny. Przestaw go na przelew natychmiastowy a na następnej stronie wybierz Blue Cash lub Express Elixir. Sprawdź dostępność Blue Cash bo nie pokrywa się z dostępnością Express Eliksir.

  Waldemar Odpowiedz
 • Ciekawa promocja 666 to jakias anielska liczba? , jak dawno temu w Hameryce , na bogu tez jest jakiś użytkownik z tą cyfrą i we wojsku pradziadek wiecej 666 pucowal niz gazowal a po za tym pewnie wiele osób jak anielskosc mówi występuje przynajmniej w trzech osobach . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Uwaga Idea Bank nie akceptuje przelewów natychmiastowych :(

  Dobcio Odpowiedz
 • Bo o 22- giej idą spać . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • I jak tu puzniej składać reklamacie na taki dobry bank ktury wciąsz daje nowe promocje. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Od nowego roku trza poprawić pisownię i pisać w temacie , bo inaczej to czeka
  kurtka na wacie. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • @prawdziwy-xyz
  Wystarczy iósz.

  Waldemar Odpowiedz
 • Piszecie ze trzeba 5 zł ryzykować a przelewy z oszczędnościowego są bezpłatne i blik też jest bezpłatny. Inna sprawa ze ta aplikacja jest beznadziejna ,trzeba było zarejestrować urządzenie :) i dopiero za 3 razem był przelew natychmiastowy do wyboru z oszczędnościowego.

  Kroso Odpowiedz
 • Poproszę kogoś o nr telefonu na maila [email protected]
  bo nie mam komu robić przelewu na telefon

  Łukasz Odpowiedz
 • Poszło 10 zł z konta.

  broker Odpowiedz
 • @Admin
  @Czytelnicy bloga
  Czy możesz podać podstawę zwolnienia klienta VIP z opłaty za przelewy natychmiastowe? Zasugerowałem się Twoją opinią i w ramach promocji wykonałem 2 przelewy natychmiastowe ze zwykłych kont 123 a nie z oszczędnościowych. Dziś po zalogowaniu zobaczyłem obciążenie obu kont po 5 zł każde za przelewy natychmiastowe. Czy ktoś tak miał?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • W BZBWK wszyscy Klieci sa VIP i maja wlasnego doradce VIP, ktory zyczy wesolych swiat ale niczego dobrego nie doradza i nie informuje o zadnych promocjach. Nie zwrociles uwagi ze w artykule masz darmowe przelewy natychmiastowe dla Konta VIP a nie dla Klienta VIP.

   aaaa
 • @aaaa
  No i tajemnica wyjaśniona. VIP to nie VIP jednak.
  Umowa o Konto VIP wiąże się z opłatami dlatego jej nie podpisałeś. Aby zostać klientem VIP trzeba mieć min. 200 tys. obrotu. Życzenia dostałem ale oprócz tego specjalny doradca czasami przedzwoni z jakimiś propozycjami ale jestem zainteresowany tylko lokatami i to ponadstandardowymi więc prosiłem ją aby mi nie zabierała, bez potrzeby, czasu.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Doradca VIP doradzal beznadziejna lokate albo konto oszczedniosciowe zamiast kolejnego KGP na 3%. Obroty przelewami to nie problem, ale przeciez konto VIP nie ma niczego czego nie da sie zalatwic zwyklem rorem i kontem oszczednosciowym :)

   aaaa
 • @aaaa
  Masz rację. KGP dawały 4% a nie 3%. BZWBK jest częścią hiszpańskiej grupy kapitałowej Santander. W l. 2015-2017 grupa to potrzebowała dodatkowej rezerwy finansowej stąd ze wszystkich swoich placówek z Nowej Europy Santander zebrał potrzebne pieniądze. Danie 4% odsetek było dużo tańsze niż emisja akcji w Starej Europie.
  Wiadomość: patrz Reuters z 2016r. Niestety nie mogę znaleźć linku ale po wpisaniu hasła Santander można znaleźć oryginalną treść/ w wersji płatnej/.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Ciekawe czy te konta 123 na 3% i w zasadzie brak ograniczen w ich liczbie tez sa spowodowane checia sciagniecia kapitalu. Zastanawia mnie do kiedy te konta beda funkcjonowac z takim oprocentowaniem.

   keton
 • Nie wiedzieć czemu BZ policzył mi 2x5zł za przelew z konta oszczędnościowego – a pierwszy niby miał być darmowy :( Reklamować?

  Bartek2452 Odpowiedz
 • Pod koniec grudnia próbowałem wykonać przelew natychmiastowy z konta oszczędnościowego ale nie udało się i poszedł jako zwykły.
  Czy jak dzisiaj spróbuję ponownie to będę miał ten przelew za darmo z racji nowego miesiąca czy muszę odczekać 30 dni od poprzedniego?

  Dobcio Odpowiedz
 • Można jakoś zmienić limit na powyżej 5tys na przelew express elixir z tego max?

  Anty Odpowiedz
  • Jeśli można to tylko w oddziale. Limit zwykłych przelewów też musiałem zwiększać w oddziale.

   Łuki
 • Czy wiadomo, czy promocja aktualna? I czy ma ktoś doświadczenie, czy da się dwa KO założyć? Nie chce mi się bez potrzeby zakładać…

  K. Odpowiedz
 • limit nagród wyczerpany?

  Romek Odpowiedz
  • W aplikacji mobilnej wisi wciąż reklama promocji, więc zakładam że nie (na blogu też brak info o zakończeniu)

   deloe
 • Godzinę temu wykonałem przelew bluecash na sporą kwotę i pieniądze nadal nie dotarły. Powinienem się martwić czy zdarzają się opóźnienia? A może w święta te przelewy nie dochodzą? :/

  Dobcio Odpowiedz
  • Już nieważne, doszło chwilę po tym wpisie. Na przyszłość będę wybierał expres elixir :P

   Dobcio
 • Wystarczył jeden dobitny komentarz, z mojej strony i w końcu raczyli poinformować o zakończeniu promocji..
  xx – 05.01.2018 o 13:01 Odpowiedz
  Czy pula została juz wyczerpana ? Jesli, tak, to proszę, to napisać i zakończyć promocję, a nie narażać klientów na koszty przelewów. Chyba, że chcecie powtórki z promocji ” Przelewy 24, zyskaj 20 zł”.
  Proszę o oficjalne stanowisko banku w tej sprawie !!
  UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 08.01.2018 15:20 – zródło blog bzwbk

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • @Romek

  Oczywiście, że tak. Nie maja innego wyboru. Sami sobie, by strzelili w kolano, jeśli by nie zaliczyli tych transakcji, do momentu opublikowania informacji o zaknczeniu. Jak nie to reklamacjia i screen z informacja o zakoanczeniu i godzinie i musza uznać.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • Niby dlaczego muszą uznać? W regulaminie chyba nie ma nic o obowiązku banku do informacji o zakończeniu promocji. I dlaczego piszesz, że bank naraża kogoś na koszty przelewów? przecież przelewy ekspresowe wykonuje się wtedy kiedy ma się taką potrzebę i zakładam, że taki jest cel promocji, a nie po to, żeby przelać 1zł na swoje inne konto i zgarnąć kasę.

   Bartek2452
  • Kolego @Wyjadaczu Okazji skoro promocja zakończyła się później niż ten Twój dobitny-wybitny komentarz, to na jakiej podstawie piszesz, że to dzięki temu Bank przekazał tę informację? Bank zachował się ok i pewnie planował podać info w momencie zakończenia promocji, mimo, że zgodnie z regulaminem nie mieli takiego obowiązku… więc się tak nie napinaj…
   a stwierdzenia o „narażaniu na koszty klientów” to już w ogóle nie będę komentował, bo się po prostu nie da :)

   abc
  • @abc jak wytłumaczysz sytuację, jeśli ja dalej mam info o promocji w aplikacji, w chwili pisania komentarza? Popieram @wyjadacza

   Asd
  • @Asd …to wyjadacz nie załatwił jakimś dobitnym komentarzem takiej informacji też w apce? ;) a tak serio do apki nie zajrzałem, ale skoro napisali na stronie, więc powinno chyba wystarczyć. Trudno, żeby informacja szła jednocześnie wszystkimi kanałami i pewnie jeszcze reklamą w TV i billboardami w Centrum Wawy, że promocja skończona…

   abc
  • w sklepie jak widnieje inna cena, niż właściwa, to też maja obowiązek sprzedać po cenie widocznej, nie właściwej, ale skoro Ty uważasz, że reklamowanie nieaktywnej promocji jest ok, to spoko

   asd
  • @asd nie uważam, że jest ok, wręcz przeciwnie, ale w korpo jest tak wolny przepływ informacji, i zanim ktoś wpadnie, że gdzieś to jeszcze wisiało i trzeba zdjąć, to może minąć trochę czasu… dobrze, że wrzucili chociaż info na stronę, ale o apce zapomnieli… a tak na marginesie nie lubię ofert z limitami, bo zawsze pokrzywdzeni są Ci, którzy jako pierwsi się nie łapią. Termin złożenia wniosku od-do jest korzystniejszy.

   abc
 • U mnie w aplikacji dalej promocja widnieje i aż mam ochotę z nimi powalczyć za to…

  Asd Odpowiedz
 • Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w promocji. Obiecujemy kolejne. Prosimy nas obserwować
  Zespół BZWBK.

  Zespół_BZWBK Odpowiedz
 • Jest 30 zł.

  Artur Odpowiedz
 • czyli czekamy do 16 lutego do zakończenia wypłat, czy raczej jak nie ma to już nie będzie?

  Aldona4322 Odpowiedz
 • Wpadło na 2 konta i co ciekawe parę zł w drugim przelewie za płatność kredytówką ( za każdy dzień 1 zł).

  Mariusz Odpowiedz
 • Jednak jest 30 zł – wpłacona na konto z którego wyszedł pierwszy przelew natychmiastowy.
  Wcześniej sprawdzałem na innym :)

  mbo Odpowiedz
 • u mnie na jednym jest, na innym -innej osoby jeszcze nie, oby sie udalo :) generalnie trik z oszczędnościowymi sie udal

  sunwoj Odpowiedz
  • U mnie nic nie doszlo na 2 konta :( Moze jeszcze sie pojawi. Trick byl swietny, bo te konta juz od tego czasy przydaly mi sie do szybkich przelewow. 2 konta x 2 uzytkownikow to 4 przelewy darmowe miesiecznie.

   keton
 • U mnie nie ma. Kiedy spelniliscie warunki? Wydaje mi sie, ze ja od razu po przeczytaniu na blogu.

  keton Odpowiedz
  • Kaska jednak wpadla x2 tyle ze pozniej, ok. 15. I to na konto oszczednosciowe, a nie na to z ktorej byla 1 transakcja. Ale nie bede narzekal :)

   keton
 • U mnie dopiero teraz wpadło na oszczędnościowe.

  Mahyn Odpowiedz
 • U mnie też przed chwilą

  majaa Odpowiedz
 • wpadło x 2

  ix.ou Odpowiedz
 • U mnie też 2x

  Łuki Odpowiedz
 • Jakieś komedie , na jednym 30 , na innym 20 a na innym tylko 15 zł . Ma ktoś tak jeszcze , bo na wszystkich kontach tak samo robione a kwoty premii mniejsze? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • ” Najwięcej, czyli 30 zł, zyskamy wykonując 2 przelewy natychmiastowe poprzez BZWBK24 mobile oraz przelew na telefon poprzez BZWBK24 mobile.

   Jeśli chcemy zgarnąć „tylko” 20 zł, to jeden przelew natychmiastowy powinien wykonany być przez „zwykły” serwis bankowości BZWBK24 internet, kolejny przez BZWBK24 mobile, a ostatni – na telefon.

   Najmniej, czyli 15 zł, zgarniemy wykonując 2 przelewy natychmiastowe przez internet, a trzeci – na telefon. „

   kruczi
  • Dzięki za przypomnienie . Transakcje robione w sposób na pełną pulę a tu takie na 3 rach. rozbieżności , myślą , że jak gość z Wąchocka to im ujdzie w tłoku . Czyzby to byl odosobniony przypadek ? xyz

   prawdziwy-xyz
 • 3 dyszki wpadły

  Imię Odpowiedz
 • Ludzie, pls, przestańcie spamować, „30 dyszki wpadło” ” jeszcze nie wpadło”, kogo to obchodzi, chyba to forum jest po coś innego. Cieszę się waszym szczęściem ale dajcie już spokój.

  gregoopl Odpowiedz
  • Mylisz sie, wlasnie od tego jest to forum.

   keton
  • Dzięki takim wpisom sprawdzam konto i widzę odrazu czy już wpadła premia więc jestem za :)
   a aaa wpadło 3 dyszki :D Dziękuję temu blogowi i innym dzięki którym mam swieże info:)

   bolek
  • Tak, ale pewnie koledze chodziło o to, że wystarczy napisać może 3-4 komentarze, że poszły premie + ewentualnie 3-4, że ktoś jeszcze nie dostał i ewentualnie próbować wyjaśnić dlaczego.
   Bo taka dzika radość z tych 3 dyszek u każdego z osobna, o czym oczywiście należy niezwłocznie poinformować cały internet, raczej merytorycznie nie wzbogaca tego forum… skończyła się telenowela z Sodexo (chyba)…a zaczęła tutaj…

   abc
  • Na dniach czeka nas jeszcze jedna – z powerbankami :)

   Łuki
  • @Łuki, słusznie, bo takich komentarzy jest najwięcej (ale też mają największy sens) właśnie w promocjach, w których coś jest przesyłane fizycznie (np. papierowe bony lub nagroda rzeczowa).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, a nie masz wrażenia, że co niektórzy bardziej chcą się pochwalić (jakby było czym?), niż kogokolwiek poinformować? Np. przy moneybacku T-Mobile panuje zupełnie inna kultura ;)

   abc
  • Ja sam kilka razy o nieotrzymanych (a potem w końcu otrzymanych) bonach Sodexo od BZ WBK pisałem, więc może nie powinienem się na ten temat wypowiadać… 😐

   Don Quijote de la Mancha
  • No i wczoraj wykrakałem – 2 powerbanki są :)

   Łuki
  • Tutaj ludzie sie cieszą z tych „wygranych” pieniędzy jakby to jakieś miliony były conajmniej. Z drugiej strony jak ktoś nie dostanie to wielki lament jaki to bank jest do du**py i wszyscy nagle zamykają konto – aż do kolejnej super promocji rzecz jasna. A jak nie zamykają kont, to piszę reklamacje… bo jak to tak, przecież spełniłem warunki 0,000001s po pokazaniu się promocji, więc mi sie „nalerzy”. Skandal, oszusci, złodzieje, bandyci!

   ceglaaa
  • Dobrze ze ludzie pisza o ktorej godzinie spelnili warunki i czy dostali nagrode. Wczesniej bank odpowiadal na reklamacje ze nie dostales nagrody bo spelniles warunki zbyt pozno i pula sie konczyla, a teraz takie oszustwo nie jest juz mozliwe. Banki tak sie ciesza jak maja miliardowe zyski i otrzymuja nagrode Złotego Bankiera, a pojdzie cos nie po mysli banku to smutni zmieniaja regulamin/toip, blokuja konta/karty lub kieruja sprawe do biku i komornika.

   aaaa
  • Jasne, nie jest możliwe takie oszustwo…a co wydrukujesz te komentarze i zaniesiesz do banku czy wyślesz im linka w bankowości… albo powiesz, że kolega z internetu Don dostał bon, a Ty nie hehe ;)

   abc
  • Nie smiej sie, bo wlasnie tak bylo :) Przy ktorejs z ostatnich promocji wlasnie na zeznania innych ktos mial sie powolac w reklamacji.

   keton
  • I nagrode dostal

   aaaa
  • Ja się domyślam, że tak jest, ale przyznasz, że brzmi to śmiesznie. Ciekaw jestem jaka była odpowiedź na tę reklamację hehe :)
   chociaż fakt jest taki, że to forum jest bardzo wiarygodnym źródłem informacji i znamy grzeszki banksterów, o których zwykły klient nie ma zielonego pojęcia :)

   abc
  • Heheh, no niechby tylko śmieli w odpowiedzi podważać wiarygodność „kolegi Dona”… 😠

   Don Quijote de la Mancha
  • Czyli reklamacja na kolegę z internetu też może być skuteczna ;) Takie rzeczy tylko w BZWBK ;)

   abc
  • abc: Niezupelnie. Po prostu gosc podal czas wykonania operacji swoj i kogos kto dostal nagrode. To BZWBK musi udowodnic, ze faktycznie nie zmiescil sie w puli, czyli musieliby sie przyznac do ktorej dokladnie godziny ostatnia operacja mogla liczyc na nagrode. A ze pewnie maja balagan to uznali taka reklamacje.

   keton
 • U mnie na razie cisza, zobaczymy co dalej…

  Bobek Odpowiedz
 • Weszło tytułem: „Przelew natychmiastowy siê op³aca 27.12.17- 31.01.”

  twasko Odpowiedz
 • Ja zrobiłem operacje 28/12 i pusto. Pochwalcie się, kto robił po 28 i dostał nagrodę? Teoretycznie zakończyli promocję 08/01. Nie bardzo chce mi się wierzyć, ze nie załapałem się, bo zrobiłem za późno.

  qqq Odpowiedz
 • Ostatni robiłem 28.12 o godz. 11.44 i 3 dyszki dostałem.

  Waldemar Odpowiedz
 • Ja robilam 28.12, godziny nie pamietam. Nic nie dostalam…

  Iza Odpowiedz
 • Już myślałem, że też jeszcze nic nie dostałem ale patrze a tu na oszczędnościowe przyszło mimo, że miało przyjść na normalne – pierwszy przelew był na telefon a ktoś pisał, że będą przelewać tam skąd był pierwszy przelew.

  KUKI Odpowiedz
 • No cóż, po 16, a nagrody ni ma. @ KUKI którego grudnia robiłeś operacje?

  qqq Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy