300 zł na Allegro za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Trwa do 31.12.2020

Po dłuższej przerwie wraca promocja, w której zgarnąć możemy bonus za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas. Na dodatek wraca w świetnym stylu: okres karencji jest relatywnie krótki, premia całkiem wysoka (300 zł do wykorzystania na Allegro), a oprócz tego nie musimy się przejmować opłatą miesięczną za kartę przez pierwszy rok – uczestnicy promocji maja ją za darmo. A gdyby tego było mało: promocję można połączyć dodatkowo z premią za za założenie konta osobistego. W pakiecie zyskamy grubo ponad 600 zł! :)

300 zł premii za kartę kredytową mamBonus od BNP Paribas

Z kartą warto – 300 zł od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.05.2019 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 900 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 300 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). Banki najczęściej pobierają za nie również prowizje – na przykład wypłata z bankomatu to koszt 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody nr 1 będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne do końca 2021 roku.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Dodatkowe 11 500 punktów mamBonus

Na koniec dodam, że biorąc udział w promocji możemy zgarnąć dodatkowo nawet 11 500 punktów mamBonus – przynajmniej tyle wyliczył bank w nocie prawnej na stronie promocji. Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. A że w promocji z bonem Allegro i tak musimy wydać co miesiąc 900 zł, to spełnienie tego warunki nie powinno być problemem.

200 punktów mamBonus otrzymamy za rejestrację w programie (co również zrobimy „przy okazji”), a 3 x 2000 punktów za każdy miesiąc posiadania karty w czasie trwania akcji. Jeśli natomiast w danym miesiącu spełnimy warunek uzyskania bonu Allegro, to wpadnie nam kolejne 2000 punktów (choć według przelicznika 1 zł = 2 punkty powinno 1800).

Nie przegap!

Komentarze

 • Michał a co z osobami które miały kiedyś kartę i punkty i konto w mambonus , np. w międzyczasie konto zamknięte i powrót i automatycznie wraz z powrotem (samym kontem w bnp paribas) ponownie mamy dostęp do starego konta w mambonus i jego punktami. Czy możliwe jest całkiem na nowo rozpoczęcia współpracy z mambonus? czy stare konto na mambonus z nową kartą kredytową pozwoli na swobodne naliczenia tych dodatkowych 11 500 pkt?

  bolek Odpowiedz
  • Dobre pytanie… Ja mam tam minus 42 pkt :)

   ls5
  • no ja też na minusie troszkę wiecej .. ;)

   bolek
  • Podbijam.
   Karty nie mam już dwa lata, konto mam bonus aktywne.
   Czy mogę wziąć teraz udział w tej promocji?

   Konrad
  • Ja wczoraj napisałem prośbę o usunięcie konta. Dziś dostałem odpowiedź mailową, że konto usunięto.

   ls5
  • Również mam ten sam problem. Stare aktywne konto w mam bonus. Czy do niego zostanie przypisana ta nowa karta, czy mam je zamykać i otwierac na nowo?

   Maciej
  • Chyba nie ma się czego bać. Otwierałem rok temu KK po 18-miesięcznej karencji i podpięło mi się wszystko od razu pod stare konto mamBonus bez żadnych rejestracji. Fakt, że miałem niskie saldo ale dodatnie, a jak ktoś ma coś na minusie to może gorzej.

   Paweł K.
 • jakie zgody trzeba zaznaczyć na stronie banku?

  jarosss Odpowiedz
 • W ogóle wnioskowanie przez stronę promocji jest tutaj wymagane? Promocja wisi na stronie banku już od 1.10, a w regulaminie nie ma wzmianki o dodatkowej stronie promocji. Wychodzi na to, że wnioski na klik z bankowości też powinny się liczyć. Kwestia tylko czy one są skuteczne…

  pws Odpowiedz
  • Narazie nikt nie słyszał o skutecznym wyklikaniu w bankowości. Może to legenda

   bolek
  • Właśnie wyklikałem KK w bankowości elektronicznej, decyzja pozytywna, umowa do podpisania w bankowości elektronicznej
   (jeszcze nie podpisałem bo weryfikuję jeszcze na infolinii czy taki wniosek i tak podpisana umowa będzie brała udział w promocji)
   Na głównej infolinii stwierdzili, że nie, że musi być wniosek poprzez formularz na stronie promocji i rozmowa telefoniczna oraz podpisanie w oddziale (podpisanie regulaminu promocji), na pytanie na jakiej podstawie tak twierdzi, bo w regulaminie nic ma nic na ten temat to stwierdziła że przełączy mnie do działu kartowego, tam Pani stwierdziła, że musi to dokładnie sprawdzić i oddzwoni

   erde
  • @erde, dobre wieści. Sprawdzaj i daj znać, a przede wszystkim czy uda Ci się skutecznie podpisać umowę w bankowości. Czy po złożeniu wniosku w systemie musiałeś czekać jeszcze na telefon i potwierdzanie danych, czy od razu widać werdykt i można zatwierdzić umowę?

   pws
  • Po złożeniu wniosku, pokręciło się kolko i wyświetlił komunikat, że wniosek złożony poprawnie a dalsze informacje mailem i SMS
   Po kilku minutach SMS i mail z decyzją pozytywną i informacją, że umowa do podpisania w bankowości elektronicznej

   erde
  • @erde, dzięki za odp. A jak z promocją po takim wnioskowaniu? Coś już udało się ustalić?

   pws
  • na razie czekam na info

   erde
  • z infolinii jeszcze Pani nie oddzwoniła, pewnie już nie oddzwoni, na czacie otrzymałem informację: Wystarczy skorzystać z produktu w okresie premiowym i zarejestrować się w programie MamBonus.
   Chyba zaryzykuję a potem najwyżej będę składał reklamację

   erde
  • Umowa podpisana kodem SMS, wszystko odbyło się całkowicie zdalnie – bez żadnych zaświadczeń o zarobkach.
   Komunikat po zatwierdzeniu umowy kodem:
   Gratulacje!
   Podpisałeś dokumenty kredytowe.
   Umowa karty kredytowej zostanie podpisana przez Bank, o czym poinformujemy Cię poprzez e-mail i SMS. Komplet dokumentów wyślemy na adres e-mail. Następnie karta kredytowa zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres wysyłki karty.
   Minutę później przyszedł SMS: Witaj. Twoja karta kredytowa została uruchomiona…
   Więc da się na klik ;) Czy będzie zaliczone do promocji – się zobaczy… ;)

   erde
  • @erde, dobre wieści, czyli jednak się da. Ale teraz co będzie z promocją… Znając BNP to podejrzewam, że bez reklamacji się nie obejdzie.
   Mógłbyś jeszcze napisać jak mniej więcej korzystałeś z BNP ostatnio, że dostałeś tam skuteczną ofertę na klik? Jakieś większe, regularne zasilenia albo przelewałeś tam wynagrodzenie? A może tylko podstawowe spełnianie warunków dla bezpłatności i nic poza tym?

   pws
  • najśmieszniejsze jest to, że ja u nich mam tylko dostęp do bankowości elektronicznej bez żadnych produktów. 2 miesiące temu zamknąłem konto po Raiffie.

   erde
  • No to nieźle… A wcześniej jak używałeś tego Raiffa? Też sporadycznie czy może regularnie jakoś?

   pws
  • sporadycznie, ostatnie 6mcy to tylko spełnianie warunków utrzymaniówki

   erde
  • @erde, rozumiem, że to było to z wpływem na 1200 zł i wydaniem 300 zł kartą z premią 20 zł?
   Napisz teraz do nich zapytanie czy twoja nowa kk uczestniczy w promocji, ciekawe co odpiszą.

   pws
  • Tak, dokładnie te warunki utrzymaniówki, jeśli chodzi o promocję to dzisiaj ani na czacie ani na głównej infolinii nie udzielą mi takiej informacji.
   Dostałem numer do działu obsługującego promocje (22 299 11 50) ale pracują od pon-pt i będę w poniedziałek tam dzwonił może się coś więcej dowiem

   erde
  • Dzięki za info. Daj znać jak się czegoś dowiesz.

   pws
  • To może ja odpowiem bo dostałem informacje z programu mambonus a mam taką samą sytuację „do wyklikania” .
   Dzień dobry,

   z Promocji z „Z kartą warto” można skorzystać składając wniosek:

   na Infolinii Banku,
   w Oddziale
   w bankowości internetowej GOonlien,
   lub wypełniając formularz kontaktowy na stronie: https://www.bnpparibas.pl/kontakt/formularz-kontaktowy

   bolek
  • Nr telefonu jaki mi podano okazał się błędny (to nr tel. infolinii promocji dla kont nie KK)
   Kilka razy mnie przekierowywano widocznie temat przerastał kliku konsultantów (poszli coś sprawdzać i nagle bam przekierowanie do innego konsultanta… w końcu któraś z kolei konsultantka potwierdziła, że wg regulaminu nie ma wykluczeń dla takiej wyklikanej KK w bankowości elektronicznej.
   Możliwe, że trzeba będzie składać reklamację bo generalnie konsultanci na infolinii mają wbite do głowy, że musi być określony porządek czyli wniosek ze strony promocji, telefon z banku i podpisanie w oddziale co nie ma żadnego odzwierciedlenia w regulaminie jak się o tym wspomina to zaraz gdzieś indziej kierują.

   erde
 • W jaki sposób podpisuje się umowe? Kurier, placówka? Czy da radę wszystko online?

  wlodek Odpowiedz
 • Zostawiłem dane wczoraj. Po 3’ oddzwonili i po 10 sekundach się rozłączyli. Zdążył się tylko przedstawić konsultant.

  aviator Odpowiedz
 • Umowa tylko do podpisania w oddziale banku. Nie ma możliwość kuriera. Na kartę czeka się 21 dni

  aviator Odpowiedz
 • Dokumenty wysyła się mailem

  aviator Odpowiedz
 • Bez sensu to procedowanie.

  aviator Odpowiedz
 • Z taryfy opłat i prowizji: „Opłata za wypowiedzenie Umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia – 25 PLN „

  ptok Odpowiedz
  • Ta opłata nie od dzisiaj pamiętam że w 2018 roku trzeba było kartę zamknąć po półrocznym posiadaniu.

   bolek
 • Jak mogę sprawdzić kiedy nastąpiło zamknięcie poprzedniej karty kredytowej?
  Udzielą mi taką informację na infolinii?

  KONRAD Odpowiedz
 • zakladam ze platnosc poprzez bm odpada, a jak z payu?

  Dojek Odpowiedz
 • czy bank w jakiś sposób weryfikuje czy działalność jest prowadzona od 12msc?

  jarosss Odpowiedz
 • Czy dochod od zagranicznego pracodawcy (rozliczany w Pl) dyskwalifikuje? Podobnie bylo w Getin, o ile pamietam.

  smo Odpowiedz
 • dane zostawiłem, przebrnąłem przez cały proces, a na koniec dowiaduje sie, ze umowa do podpisu w Oddziale Banku.., to po co ta cała szopka, gdybym chciał postać w kolejce to bym się udał do banku.
  Szkoda, że w opisie promocji nie zostawiłeś Michał – Admin wzmianki o takich warunkach.

  janus_z Odpowiedz
 • Czy rok bez opłat za kartę dotyczy też karty Kredytowej MasterCard Gold? Bo widziałem ze promocja ją obejmuje, ale nie wiem jak ze zwolnieniem z opłat.

  Gold Odpowiedz
 • Jestem mile zaskoczony. Ostatnio dostalem odmowe karty kredytowej z Aliora i mBanku na limity 2k. Gdzie w obu bankach posiadalem uprzednio kredytówki. Na konta wplywaja wynagrodzenia i na obu po 20k na kontach oszczednosciowych. Konto BGŻ zamknąłem około1,5 roku temu. Kartę po rozmowie telefonicznej wydana. Tylko trzeba skiknąć do oddziału . Pomimo że dobiłemjeszcze dwa tygodnie temu kredyt samochodowy na 45k, to dostałem kartę! Tak więc wnioskujcie!

  Kacper Odpowiedz
 • Czy posiadając Limit Odnawialny Allegro można wziąć udział w tej promocji?

  Konrad Odpowiedz
  • Ktoś coś na ten temat?
   Przy wniosku nic mi o tym nie wspomnieli, natomiast przy podpisaniu umowy pani stwierdziła że Limit Odnawialny Allegro jest traktowany jak karta kredytowa.
   A ta oczywiście wyklucza z promocji.
   Kto tu sieje zamęt?

   KONRAD
  • Pytałem dziś o ten limit przy składaniu wniosku na infolinii, limit nie wyklucza z promocji.

   Mieszacz44
 • a transakcji sprytnym bilem przejdą?

  draw22 Odpowiedz
 • ciągle wywala mi komunikat że mam wpisać poprawny nr tel kom, ktoś miał taki problem?

  Herman Odpowiedz
 • Podpisałem dziś umowę o kartę jednak mam kilka wątpliwości. Przy wysyłaniu formularza jest zdanie: „Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard (RRSO 12,14%)…”, na umowie mam natomiast RRSO 9,50%. Czyli tak jakby moja karta nie łapie się na promocję. Po drugie na umowie mam taki wpis: „Bank przyznaje Posiadaczowi kredyt w postaci odnawialnego limitu kredytowego związanego z rachunkiem karty…” czyli jak rozumiem bank traktuje kartę kredytową jako limit odnawialny i pewnie na odwrót limit jako kartę. Więc posiadając limit odnawialny Allegro posiadam tak jakby kartę kredytową, a zgodnie z regulaminem posiadanie karty wyklucza mnie z promocji. Przy składaniu wniosku na infolinii zapewniono mnie że limit Allegro nie wyklucza z promocji ale teraz już nie jestem tego pewny. Może zależało im na złapaniu klienta i dlatego tak powiedzieli. Czy ktoś z Was ma pewne informacje na ten temat?

  Mieszacz44 Odpowiedz
 • czy to promo dotyczy master card gold bo tak mi powiedziala konsultantka ale jakos jej nie wierze ?

  Dojek Odpowiedz
 • czy mcc 4900 wchodzi w gre?

  Dojek Odpowiedz
 • Czy ktoś może mi powiedzieć jakie macie RRSO na umowie o kartę?

  Mieszacz44 Odpowiedz
 • W dniu 13.10.2020 zachęcona reklamą 300 zł do wykorzystania na Allegro złożyłam stosowny wniosek na dedykowanej stronie promocji. O godz. 17:01 skontaktował się telefonicznie pracownik Banku, który w trakcie nagrywanej rozmowy potwierdził, że mogę skorzystać z tej promocji oraz uzyskał ode mnie wszystkie niezbędne informacje do uzyskania Karty Kredytowej z limitem xxxxxx. Podczas rozmowy pracownik potwierdził uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej ( proponował nawet wyższy limit kredytowy ) i zaprosił na wizytę w Oddziale Banku w xxxxxx, wstępnie na dzień 15.10.2020 celem podpisania umowy. Nadmieniam, że w obecnej sytuacji epidemiologicznej konieczność wizyty osobistej w placówce bankowej zamiast przykładowo przelewu weryfikacyjnego bądź dopełnienia formalności przy pomocy kuriera jest co najmniej znaczną niedogodnością oraz brak takiej informacji przed złożeniem wniosku przez Internet nie świadczy dobrze o szacunku Państwa do klientów.
  W dniu 19.10.2020 ponownie zadzwonił ww. konsultant z prośbą o ustalenie dogodnego terminu do podpisana umowy. Wobec powyższego wraz z xxxxx ok. godz. 15:15 zjawiliśmy się w ww. placówce bankowej. Pracownik Banku przedstawił do podpisu umowę o kartę nr Kxxxxxx, którą to umowę podpisałam. Umowa została również podpisana przez Państwa Bank w osobie reprezentanta tj. Starszego Doradcę Klienta Premium Panią xxxxxxx. Oprócz ww. umowy podpisałam również oświadczenie o ponoszeniu ryzyka zmiennej stopy procentowej oraz pokwitowałam odbiór wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy o kartę kredytową. Jakie było moje zdziwienie, gdy kolejnym dokumentem przedłożonym do podpisania była „Wnioskopolisa”, o którą nie wnioskowałam ani nawet nie byłam poinformowana wcześniej o takiej możliwości. Po szybkim zapoznaniu się z treścią tego dokumentu odmówiłam jego podpisania. Ponadto w podpisanej chwilę wcześniej umowie o kartę kredytowa nie było żadnej wzmianki o konieczności zawarcia takiej polisy. Wówczas ww. pracownik Banku oświadczyła, że musi nawiązać kontakt z centralą Banku. Po długiej chwili oczekiwania – Pani w tym samym czasie obsługiwała inną osobę – oświadczyła, że jest to standardowa polisa i że można ją wypowiedzieć. xxxxx będący świadkiem tej rozmowy oświadczył, że jest to nieprawda gdyż kilka dni wcześniej również zawierał umowę w ww. promocji i takiej propozycji nie otrzymał ani nie podpisywał. Ponownie odmówiłam podpisu takiej wnioskopolisy. Zostałam wówczas poinformowana, że sprawa ta zostanie przekazana do analityka. Kazano nam czekać w placówce bankowej – ww. Pracownica Banku obsługiwała kolejną osobę gdyż jak oświadczyła zastępuje kogoś innego. Usłyszeliśmy także, że inny pracownik Banku – przebywający „na zapleczu” źle się czuje. Wobec powyższych działań w trosce o swoje zdrowie po kolejnych kilkudziesięciu minutach oczekiwania ok. 16:15 poinformowałam ww. pracownika, ze opuszczam placówkę bankową.

  zakupocholiczek Odpowiedz
  • „Wnioskopolisa”?! WTF?

   Mnóstwo już kart kredytowych w życiu miałem (łącznie z MamBonus), ale takiego ustrojstwa to jeszcze nie spotkałem…

   Don Quijote de la Mancha
  • Mi pracownica banku próbowała wcisnąć ROR, niby tylko na chwilę od razu z wypowiedzeniem. Była wyraźnie niezadowolona gdy odmówiłem.

   mbo
  • Wnioskopolisa czyli wniosek o ubezpieczenie. Próba wciśnięcia ubezpieczenia karty. Podobno stała praktyka pracownikow call center jest wysyłanie informacji do placówek ze Klient chce np. konto, karte debetową, ubezpieczenie jakies tam assistance czy inne cudo, a Klient tak na serio chciał tylko konto

   Anom
 • reklamacja napisana .. ciekawe co dalej..bo kopię umowy z podpisami mam…

  zakupocholiczek Odpowiedz
  • Heheh, no dobre, umowę o kk przecież zawarłaś i nie wypowiadałaś ani nie odstępowałaś…

   Don Quijote de la Mancha
  • Coooo?!?!? To masz podpisana umowę o kk w domu?!?!? Umowa jest zrobiona nie do konca, w systemie z tego co mowisz wszystko stoi bo kwestia analityka i ubezpieczenia, a Ty masz umowę w domu? To są niezłe jaja i w tym momencie przebija to promocje z tabletami.

   Normalnie w normalnym banku to by została w Twojej obecności zniszczona do czasu wyjasnienia i potem wydrukowana i podpisana od nowa w momencie wejscia w obowiązywanie, z poprawna datą wejścia w życie.

   Skoro otrzymałaś kopie umowy to de facto w mysl prawa umowę uznaje sie za zawartą. Co innego gdyby została na Twoich oczach zniszczona wówczas jest niezawarta.

   Anom
  • zniszczenie umowy ( potarganie lub przekreślenie przez jedną ze stron ) jej nie unieważnia..
   jeśli by tak było z chęcią bym poprosił o oryginał do obejrzenia po czym bym zjadł kartki ;-)

   zakupocholiczek
 • czy promocje KK BNP Paribas za transakcje kartą uznają „przekaz bankomatowy”? regulamin jest niejasny, może ktoś testował w praktyce?

  Stef Odpowiedz
 • Zarejestrowałem się wczoraj w programie mamBonus – kiedy powienienm widzieć punkty powitalne?

  MarcinB Odpowiedz
  • czytanie nie boli: „Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy” :)

   MarcinB
 • W 2018 zamykałem KK i do tej pory nie korzystałem z mambonus.pl. W czwartek 22.10 podpisałem w oddziale umowę i teraz za żadne skarby nie mogę zalogować się do mambonus. Zgodnie ze wskazówkami próbowałem resetować hasło, a po nadaniu nowego hasła podczas logowania wyskakuje komunikat „Błąd logowania – skontaktuj się z Centrum Telefonicznym Banku” . Dodam, że po wypełnieniu formularza oddzwonił konsultant, wszystko poszło jak z płatka, umowę podpisałem w banku, a już wczoraj przyszła karta. Oczywiście na infolinii nie potrafią pomóc i każą pisać maila do banku. Strach myśleć ile będę czekał na odpowiedź. Proszę o pomoc , nie wiem co robić. Z góry dzięki.

  Romuald Odpowiedz
  • Miałem to samo. Trzeba było wyrazić kilka obowiązkowych zgód i po kilku minutach mogłem się zalogować.

   gajowy
 • @gajowy w jaki sposób wyrażałeś zgody-infolinia, bankowość internetowa..?

  Romuald Odpowiedz
 • @gajowy raz jeszcze dzięki, jutro z rana zadzwonię na infolinię.

  Romuald Odpowiedz
 • Czy można sobie pomagać przy wydawaniu tych 900 zł kartą podpiętą pod Curve?

  neme Odpowiedz
 • Mimo usunięcia poprzedniego konta z programu mambonus na minusie i zmiany emaila a inny,otrzymania identyfikatora i rejestracji to na dzień dobry mam minus z poprzedniego konta. Pewnie te punkty dodatkowe (11 500 nie wpadną) w ogóle zobaczymy jak ta promocja sie potoczy. Mam nadzieję że jednak ten zgrzyt na początek będzie tylko na początku .

  bolek Odpowiedz
 • Mam pytanie w BGŻ BNP paribas jak się chce wykonać tranzakcje wyższą niż limit to nadpłata powinna taka tranzakcję umożliwić,prawda? Tak jak np. w Millenium. Trzeba pewnie jeszcze sprawdzić limity i ustanowić większy.

  bolek Odpowiedz
 • sprytny odpada, jak tu szybko spełnić warunki?

  draw22 Odpowiedz
 • Pamiętam jak 2 lata temu zakładałem tam konto, próbowali też wkręcić mnie w jakieś dodatkowe ROR-y, problemy z zakładaniem mamBonus, punkty, które pojawiały się w cudowny sposób, wizyty w banku, żeby założyć i zamknąć konta, nikt nic nie wie na infolinii. Powiedziałem, że już nigdy maja noga nie stanie w tym bajzlu!
  Myślałam, że cos się zmieniło na lepsze, ale jak widać po komentarzach… nic. To samo bagno nadal. Nawet te 300 zł nie jest warte czasu i nerwów z tymi baranami, a próbują wciskać różne produkty. Czułem w kościach, jakby to była jakaś lokalna inicjatywa oddziału i stanowczo się sprzeciwiałem. Baba była bardzo niezadowolona, jak ekspodientka za komuny.
  Później ta afera Getback przypomniała mi nahalność Pariba. Szkoda słów.

  Dario Odpowiedz
 • „Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy”
  01.11 zrobiłem 6 transakcji, wszystkie powyżej 50 zł. W mambonus wskoczyły pkt ale tylko te z transakcji,a nie ma 5000 pkt na start. Zastanawiam się czy wszystko jest ok bo miałem problem z logowaniem jako wcześniejszy klient mambonus. Czy na tym etapie powinny już być punkty powitalne?

  Romuald Odpowiedz
 • Może się głupio dopytuje ale nie daje mi spokoju i nie mogę znaleźć w regulaminach na stronie gdzie jest info że dostaniemy : „3 x 2000 punktów za każdy miesiąc posiadania karty w czasie trwania akcji” ?? Za samo posiadanie dają punkty?

  bolek Odpowiedz
 • „lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] ”

  Czyli płatności przez PayU, przelewy24 itp. odpadają? Właściwie to większość zakupów internetowych odbywa się poprzez takie serwisy.

  marsid Odpowiedz
  • Jeśli PayU jest tylko pośrednikiem (dostarcza technologię) to wszystko będzie OK. Im, standardowo, chodzi o to, że odpadają płatności na rzecz takich podmiotów lub przez pay-by-link (przy wykorzystaniu tych podmiotów). Po prostu każda „normalna” płatność za zakupy w sieci / stacjonarnie jest OK.

   Michał
  • Michał, jak w takim wypadku jest traktowana np. płatność za rachunki w PGE/PGNiG gdzie płacimy z wykorzystaniem PayU/BlueMedia/Przelewy24? Ewentualnie gdy taki rachunek zapłacimy w kasie na poczcie/Punkcie obsługi czy za czynsz w spółdzielni na poczcie?

   Jesteś w stanie powiedzieć czy identycznie jest z promocją BNP na „Cyber Monday”? Tam akurat w regulaminie wymienione są wykluczenie dla PayU/BlueMedia/Przelewy24…

   ggg
  • ggg za płatność w pge dostałem punkty w mambonus , w pgnig tez zapewne jak bym płacił dostałbym. A więc jak dostałem punkty to i te płatności liczą się do tych 900 zł miesięcznie.

   bolek
 • ggg na poczcie tych rachunków nawet nie płać, żadne punkty nie wpadają w mambonus:( :(

  bolek Odpowiedz
  • Na 100% na poczcie płatności za rachunki/czynsz nie przejdą do promocji?
   Hmmm, ale bezpośrednio w kasie w punkcie PGE bądź przez konto na PGE/PGNiG poprzez np PAayU przejdzie? Generalnie to interesuje mnie zaliczenie do płatności w promocji – punty w mambonus są raczej drugorzędne.
   Płaciłem za czynsz bezpośrednio w spółdzielni i punkty mambonus mam na koncie. Rozumiem, że jest to jednoznaczne z zaliczeniem płatności do promocji?

   ggg
  • Nie wiem czy przejdą czy nie przejdą. Czas pokaże. Piszę tylko o faktach. Płać za zakupy w sklepach i sklepach internetowych to wtedy masz 100% pewności :)

   bolek
 • Umowa podpisana w oddziale, czekam na kartę. Nie wiem czemu ubzdurałem sobie, że te punkty to w programie MCPS :) Ten namBonus to jakaś lipa jest z tego co patrzyłem. Słabe nagrody za te 11500 pkt :P

  marsid Odpowiedz
 • Witam, czy przejdzie cos takiego jak mam limit 2k a chce zaplacic w sklepie 5,5k ze nadplace karte o 3,5k i bede.mogl jednorazowo zaplacic 5.5 lub 2k + 2k +1,5k czy takie cos sie nie uda? Bo mi szkoda stracic punkty ;p

  Lukaszzzzz Odpowiedz
 • Jak doładuje swoje konto w sts lub fortunie to liczy się obrót do promocji? Oraz czy zapłacę jakąś dodatkową prowizję od wpłaty? Jak ktoś wie niech odpowie.Z góry dzięki.Karta Mastercard Standard

  Dark Odpowiedz
 • 1.jesli nie skasowałem konta w mambonus i nadal jest aktywne (moge sie zalogowac) a chciałbym wziać udział w tej promocji, to musze napisać prośbę do mam bonus o usuniecie i nastepnie zarejestrowac sie na nowo, bo nie dostane punktów na start i tych na 300 zł?
  2. Skoro mam oferte na te promocje w bankowosci (bo mam tam ror) to podpisanie umowy jest smsem w bankowosci, telefonicznie czy tez niestety w oddziale?

  ddd Odpowiedz
  • Masz ofertę w sensie tylko ofertę na klik na kk czy masz tam też może jakieś info o tej konkretnej promocji?

   pws
  • na górze w pasku jest info o tej konkretnej promocji : założ karte i odbierz 300 zł i przycisk do wniosku

   ddd
  • @ddd, napisz mi dokładniej gdzie widzisz opisane przez Ciebie info o promocji w bankowości, bo ja czegoś takiego nie widzę albo nie mam. Znaczy mam oferty i wnioski, ale bez informacji o 300 zł w promocji.

   pws
 • 1.jesli nie skasowałem konta w mambonus i nadal jest aktywne (moge sie zalogowac) a chciałbym wziać udział w tej promocji, to musze napisać prośbę do mam bonus o usuniecie i nastepnie zarejestrowac sie na nowo, bo nie dostane punktów na start i tych na 300 zł?

  ddd Odpowiedz
  • 5000 na start otrzymałem już na starym profilu mambonus więc mam nadzieję, że dalej też promocyjne pkt będą wpadać :-)

   savi
  • czyli nie zakładałeś nowego konta, a mam bonus „wie”, że masz nową karte i za transakcje z nią dostajesz punkty czy musiałeś podać gdzieś jej dane do mam bonus?

   ddd
  • Na te chwilę dokładnie tak to wygląda.
   Widzę operację poprzedniej kredytowki i obecnej.
   Nie podawałem nowych danych karty.

   savi
  • Wyczerpująca odpowiedź, wielkie dzięki :)

   ddd
 • Czy normalne transakcje na Allegro również liczą się w promocji? Bo na wyciągu jest jako płatność PayU-Allegro, a w regulaminie jest że:
  „Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje: polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług”

  Mieszacz44 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy