Do 300 zł za kartę kredytową + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy nawet 300 zł premii w formie 5% cashbacku oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji konta osobistego i zyskać kolejne 420 zł na start.

300 zł premii za kartę kredytową BNP Paribas

Zyskuj nawet 300 zł z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.06.2021 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam aż 5% zwrotu od transakcji kartą wykonanych w ciągu pierwszego półrocza posiadania karty. Maksymalnie możemy zdobyć 50 zł w danym miesięcznym okresie rozliczeniowym, czyli łącznie do 300 zł rocznie.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami, które:

zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
– Ty,
– inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
– podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
-podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Cashback będzie wypłacany po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł. Mowa tu o karcie Standard, natomiast karta Gold (którą też można wyrobić w promocji) to koszt 15 zł miesięcznie lub 7,5 zł miesięcznie po wydaniu 2000 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy umowę o kartę kredytową trzeba podpisać w placówce?

  Marta Odpowiedz
  • Tak podpisywałem w placówce.

   Shaggy
  • Niekoniecznie.Ja składałem wniosek o kartę przez aplikację i po dwóch dniach umowę pofpisałem przez aplikację.Także obyło się bez wizyty w oddziale.

   Jaceklive
 • Minął mój pierwszy okres rozliczeniowy i do cashbacku nie zaliczyło mi transakcji wykonanych karta w internecie (Allegro, Bilety PKP) choć z opisu powyżej takie transakcje też powinny być brane pod uwagę. Co Wy na to?

  Shaggy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy