300 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku we współpracy z pośrednikiem finansowym eBroker, znanym m.in. pod marką Rankomat. W zamian za założenie eKonta możemy zgarnąć 300 zł premii na start oraz możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. A to jest całkiem wysokie jak na obecne czasy – wynosi 1,8%, choć dla kwoty do 10 000 zł.

300 zł na start od mBanku

Twoje konto z bonusem 100 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wypełniania wniosku konieczne jest wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej – chodzi jedynie o przekazanie informacji firmie Rankomat o tym, że spełniliśmy warunki promocji.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter”.

Czas na wnioskowanie mija 31.05, natomiast umowę powinniśmy zawrzeć do 13.06.2021.

100 zł za 8 transakcji

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z dwóch pierwszych miesięcy posiadania konta wykonamy co najmniej 8 płatności kartą lub BLIKiem (w sklepach lub internecie) na dowolne kwoty.

Przykładowo dla umów zawartych w kwietniu warunki spełniamy już w kwietniu i maju albo maju i czerwcu. Dla umów z maja transakcje wykonujemy maj i czerwiec albo czerwiec i lipiec. Natomiast dla umów z czerwca wyboru już nie ma – transakcje musimy wykonać w czerwcu i lipcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informacja o przyznaniu premii trafi do nas do 20.08. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie formularza, w którym musimy podać swoje dane do odbioru premii. Wypłata nastąpi do 6.09.2021.

50 zł w programie poleceń

Obok „normalnego” programu poleceń mBanku dostępny jest program poleceń wbudowany niejako w powyższą promocję. Każda osoba, która korzysta z promocji (i spełni jej warunki) może polecić promocję innej osobie, która również zarejestruje się w promocji i spełni jej warunki. Za takie polecenie możemy zyskać 50 zł, a łącznie – 250 zł za maksymalnie 5 osób. Wypłata premii za polecenie nastąpi w tym samym momencie, co premii w samej akcji.

200 zł w promocji mBanku

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Tu konieczne będzie spełnienie nieco innych warunków, ale częściowo pokrywających się z wymogami powyższej promocji. I tak pierwsze 50 zł zdobędziemy za zapewnienie „szybkiego wpływu”, czyli przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin tej oferty zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w kwietniu mamy czas do końca maja). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca czerwca).

A jak zdobyć kolejne 3 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 8 transakcji kartą/BLIKiem w czerwcu, lipcu, jak i sierpniu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

1,8% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 1,8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. otwierając rachunek w kwietniu promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do końca lipca).

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • W 2017 roku po masowym ogwiazdkowaniu cenników mbank musiał zaliczyć spory odpływ klientów

  Bbc Odpowiedz
 • Na jaki dzień jest wyliczane saldo dla promocji 1,8% na moje Cele? Nadal na 31 grudnia 2020?

  dariusz2 Odpowiedz
  • Niestety tak, obecna promocja trwa do 31 maja, więc pewnie kolejna data salda to będzie 1 czerwca. Tylko już pewnie % niższe.

   Arek88
 • Czy przy korzystaniu z promocji w formularzu mBanku pojawia się miejsce na wpisanie kodu polecającego od osoby mającej już konto w mBanku? Nie widziałam takiego miejsca.

  Agata Odpowiedz
  • Jeśli jej nie ma (akurat w tej promocji), to raczej to nie jest przypadek :)

   Michał
 • Czy dobrze rozumiem, że po przegapieniu terminu 7 dni na przelanie 1000zł nie ma już sensu spełniać dalszych warunków, tj. 8 transakcji miesięcznie przez 4 kolejne miesiące, bo żadna premia (oprócz 100zł z pierwszej części tekstu) nie zostanie wypłacona?

  Elżbieta Odpowiedz
 • Cześć. Czy dostaliście maila z informacją o przyznaniu premii? Wg artykułu powinien przyjść przed 20.08. Ja nie, pomimo spełnienia warunków.

  jakubwr1 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy