300 zł za konto firmowe w Banku Millennium (+200 zł za konto osobiste i 200 zł za kartę kredytową)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja rachunku firmowego Banku Millennium. W zamian za założenie Konta Mój Biznes możemy zgarnąć 300 zł premii. Jeśli dodamy do tego 200 zł premii za konto osobiste, 200 zł za kartę kredytową oraz 2,7% na koncie oszczędnościowym, to robi nam się z tego całkiem niezły pakiet promocji! :)

300 zł za założenie konta w Banku Millennium

300 zł dla firm od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą (wpisanym do CEIDG), który nie jest stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto.

Najważniejsze jednak, aby być obecnym klientem „prywatnym” Banku Millennium, czyli posiadającym tam konto osobiste. Dlaczego? Ponieważ wnioski o Konto Mój Biznes (z kartą Visa) w promocji można składać jedynie przez system bankowości elektronicznej Millenet.

Na szczęście konto osobiste, czyli Konto 360°, to jeden z najlepszych rachunków bankowych na rynku, za które możemy obecnie zgarnąć dodatkowe 200 zł premii. Na dodatek klienci Banku Millennium mogą korzystać z rewelacyjnego rachunku oszczędnościowego Profit, które non-stop ma promocje podwyższonego oprocentowania (sam korzystam z nich ciągle od kilku lat). Obecnie do zgarnięcia jest 2,7% do 100 000 zł.

Jeśli więc mamy (lub właśnie założyliśmy) konto w Banku Millennium, to aby wziąć udział w promocji dla kont firmowych powinniśmy jeszcze mieć wyrażone zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wniosek o Konto Mój Biznes możemy składać do 31.10.2019 lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków

Premia za 3 przelewy i wpływy

A jak zdobyć tytułowe 300 zł? Całkiem prosto. Bank zapłaci nam 100 zł za każdy z miesięcy: listopad, grudzień, styczeń, w których:

 • wykonamy jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł
 • otrzymamy wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł

Gdzie jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą […] – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.

Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków, o ile nasz rachunek będzie ciągle aktywny.

Pamiętajmy tylko, że premia wypłacana w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą nie jest zwolniona z podatku i powinniśmy ją sami rozliczyć (np. jako przychód dodatkowy).

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • 200 za konto osobiste + 200 za kartę kredytową daję razem 300 zł?;)

  eLch Odpowiedz
  • Nie do końca rozumiem? 300 zł jest za konto firmowe, 200 zł za osobiste i 200 zł za kartę kredytową :)

   Michał
 • Dobra, nie zauważyłem, że +200 za KO i 200 za KK do tych 300 za firmowe:-) Zwalę to na poniedziałek i fatalną pogodę;-)

  eLch Odpowiedz
 • Konieczna jest karta do tego konta firmowego by dostac bonus?

  Milena Odpowiedz
 • Sprawdzcie czy bank nie pobrał opłaty za wyciąg z konta bo mi się tak przytrafiło przysłali list i skasowali 8 złotych :/ już napisałem do banku jak to zmienić i czy się da wogóle…

  ŁUKASZ Odpowiedz
  • Potwierdzam ! Te same przygody z wyciągiem za 8 zł.

   Mati
  • Odpowiedzieli cos? U mnie też pobrali kasę a jak wchodzę w zakładkę Rejestracja menu Lista wyciągów to widzę taki tekst: „Zrezygnowałeś w przeszłości z otrzymywania wyciągów lub wyciąg jest zdefiniowany na innego ze współposiadaczy rachunku.”

   kulA
  • Powiem tak – naliczone 8 zł i wyciąg papierowy. Reklamacja. Zwrot 8 zł.

   Wyciąg elektroniczny. Zmiana.

   Przychodzi znów wyciag papierowy. Naliczone 8 zł.
   Reklamacja. Brak zwrotu 8 zł.

   Reklamacja nr 2. Zwrot 8 zł.
   Zabawa przednia. Kiedy jakaś stówka wpadnie ;) ?

   Mati
  • Mati mam podobnie, co gorsza ich system ticketowy jest dramatyczny, odpowiedzi dostają losowi konsultanci bez wglądu do historii korespondencji, no dramat!

   kulA
 • Dajmy sobie plis znać jak coś wpadnie. Póki co same reklamacje ;)

  Mati Odpowiedz
 • W opisie promocji jest błąd, wypłata ma nastąpić do 28 lutego a nie w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków ;)

  kulA Odpowiedz
 • u mnie 2 :-( – składam reklamację.

  pawelp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy