Rekordowe 300 zł za konto firmowe w Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła promocja konta firmowego Banku Millennium, w której zgarnąć możemy rekordową premię – aż 300 zł za otwarcie Konta Mój Biznes. Jeśli dodamy do tego 200 zł premii za kartę kredytową czy 2,7% na koncie oszczędnościowym, to robi nam się z tego całkiem niezły pakiet promocji! :)

300 zł za założenie konta w Banku Millennium

300 zł dla firm od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą (wpisanym do CEIDG), który nie jest stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto.

Najważniejsze jednak, aby być obecnym klientem „prywatnym” Banku Millennium, czyli posiadającym tam konto osobiste. Dlaczego? Ponieważ wnioski o Konto Mój Biznes (z kartą Visa) w promocji można składać jedynie przez system bankowości elektronicznej Millenet.

Na szczęście konto osobiste, czyli Konto 360°, to jeden z najlepszych rachunków bankowych na rynku. Na dodatek klienci Banku Millennium mogą korzystać z rewelacyjnego rachunku oszczędnościowego Profit, które non-stop ma promocje podwyższonego oprocentowania (sam korzystam z nich ciągle od kilku lat). Obecnie do zgarnięcia jest 2,7% do 100 000 zł.

Jeśli więc mamy (lub właśnie założyliśmy) konto w Banku Millennium, to aby wziąć udział w promocji dla kont firmowych powinniśmy jeszcze mieć wyrażone zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wniosek o Konto Mój Biznes możemy składać do 30.08.2019 lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków

Premia za 3 przelewy i wpływy

A jak zdobyć tytułowe 300 zł? Wystarczy trzykrotnie spełnić poniższe warunki. Bank bowiem płaci 100 zł za każdy z miesięcy: wrzesień, październik, listopad, w których:

 • wykonamy jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł
 • otrzymamy wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł

Gdzie jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą […] – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.

Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków, o ile nasz rachunek będzie ciągle aktywny.

Pamiętajmy tylko, że premia wypłacana w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą nie jest zwolniona z podatku i powinniśmy ją sami rozliczyć (np. jako przychód dodatkowy).

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • Trzeba mieć firmę? Można na czyjąś?

  ZZD Odpowiedz
 • Czyli nie trzeba karty wyrabiać?

  jaa Odpowiedz
  • Moim zdaniem trzeba. Jest podana w definicji „Konta”, które w końcu otwieramy.

   Michał
 • Skąd bank wie, że dokonałem przelewu do ZUS ? Czy wystarczy kliknąć w „Płatności” – „ZUS” i tam wpisać nr konta, na który wpłacam obecnie składkę zdrowotną i to wystarczy ?

  dzyn Odpowiedz
  • tak, przy czym numer konta zawiera w sobie numer NIP, więc dość łatwo sprawdzić czy jest prawdziwy. No i czy idzie do dobrego banku.

   Michał
 • Co do definicji wpływów zewnętrznych to rozumiem że każdy przelew na 1000 zł spoza Millenium się liczy, nawet z mojego konta osobistego/firmowego? Dobrze kminię?

  Pawlik Odpowiedz
 • Rozumiem,że konto otwarte 2.08 (i karta debetowa do konta,która jest w drodze) są bezpłatne w sierpniu bezwarunkowo? Czy może trzeba wydać 300 zł kartą w sierpniu aby była darmowa we wrześniu?

  Kuba01 Odpowiedz
 • to prawda , ale co będzie we wrześniu jeśli nie wydam 300 pln kartą w sierpniu? W kolejnych miesiącach bezpłatność karty zależy od obrotu nią w poprzedzającym miesiącu

  Kuba01 Odpowiedz
 • Jest przelew.

  Pawlik Odpowiedz
 • Bonus wpadł w grudniu – czy można zamknąć konto bez konsekwencji, jeśli nie jest już mi potrzebne ? Wystarczy infolinia czy trzeba iść do oddziału?

  Kuba01 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy