300 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile + 1% moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 250 zł na start w gotówce, 50 zł w programie poleceń oraz 50 zł w formie punktów Mastercard Bezcenne Chwile. A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1% oraz z moneybacku pozwalającego na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków.

300 zł premii za Konto Jakie Chcę od Santander Bank Polska

250 zł z Kontem Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.08.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Karta debetowa do konta nie jest wymagana, choć jej posiadanie może ułatwić nam spełnienie dalszych warunków. Najlepiej zresztą wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z promocji punktowej.

Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.08.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 15.09.2021.

300 zł na prostych zasadach

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową (kartą lub BLIKiem) na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

Przykładowo podpisując umowę o konto w styczniu warunki spełniamy od sierpnia do października lub od września do listopada (od nas zależy czy zaczniemy spełniać warunki w miesiącu „startowym” czy kolejnym).

I to tyle! 250 zł jest już nasze – pod warunkiem, że konto dalej będzie aktywne w dniu wypłaty premii, czyli (najpóźniej) 31.01.2022.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Kolejna premia czeka na nas w ramach programu poleceń. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.02.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń została opisana w tym artykule.

50 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile

Oprócz premii na start i programu poleceń możemy zdobyć kolejne 50 zł – tym razem w punktach Bezcenne Chwile. Wystarczy, że naszą nowo-wydaną kartę Mastercard zarejestrujemy w programie, a następnie w terminie 30 dni dokonamy płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 50 zł. Nie możemy tu korzystać z „ułatwiaczy” płatności, czyli miejsc z kodem terminala 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. .

I… to tyle! Jeśli załapiemy się do puli (66 000 nagród), to 4000 punktów Bezcenne Chwile zostanie dopisane do naszego konta w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Punkty będą ważne zaledwie 2 miesiące.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Coś ten regulamin się nie otwiera ani nie ściąga. Reszta plików ok, a link do regulaminu do bani.

  ptok Odpowiedz
  • Bo, prawdopodobnie ze względu na niedziele, bank jeszcze nie wszystko wrzucił do sieci (jak np. oficjalny regulamin). Ja go dostałem w piątek ale w wersji jeszcze lekko roboczej wiec nie mogę go publikować. Jutro pewnie będzie podpiety ;)

   Michał
  • Poprawili, podpiąłem

   Michał
 • Tylko kurier?

  Tomek201 Odpowiedz
  • Istnieje możliwość założenia konta w promocji na przelew, ale należy skorzystać z innego linku (trzeci z regulaminu). Odnośnik podany przez Admina kieruje do pierwszego i niestety jedyną możliwością wyboru jest kurier.

   numerek
  • Dzięki za odpowiedź :)

   Tomek201
 • Ja się nie łapię bo nadal pozostaje ten nieszczęsny 1.04.2019.

  ptok Odpowiedz
 • Witam, w regulaminie jest info że trzeba założyć konto wraz z kartą.. to jak w końcu? Jeśli jednak z kartą to wie ktoś ile się na nią czeka i czy można odebrać w banku?

  Mariuszek Odpowiedz
 • Czy Santander proponuje obecnie jakąś ofertę utrzymaniową dla zamykających konto?

  MZM Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy