Do 300 zł na Allegro za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy 300 zł premii w formie kart podarunkowych Allegro oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo możemy skorzystać z darmowej spłaty karty kredytowej w innym banku, a na deser – zyskać aż 420 zł za konto osobiste (do końca października).

300 zł za kartę kredytową BNP Paribas

Zyskuj potrójnie z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.01.2020 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zgody marketingowe nie są wymagane). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek (i zgarnąć 100 zł) jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Łącznie do zdobycia mamy 3 karty podarunkowe za każdy z pierwszych 3 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Przykładowo podpisując umowę w październiku warunki spełniamy w listopadzie, grudniu oraz styczniu.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne minimum do 31.12.2022.

(Prawie) darmowa spłata karty w innym banku

Biorąc udział w promocji zyskujemy też:

Zwolnienie Uczestnika z obowiązku zapłaty prowizji za jedną Transakcję Balance Transfer dokonaną w okresie wskazanym w par 4 ust 1 Regulaminu oraz obniżenie oprocentowania od zadłużenia zaciągniętego w ramach tej Transakcji do wysokości 1,99%.

Co to oznacza? Bank pozwoli nam na darowy przelew środków z rachunku karty (min. 200 zł) w celu spłaty zadłużenia karty w innym banku. Natomiast pamiętajmy, że jest to transakcja gotówkowa – co oznacza, że bank naliczy odsetki z tytułu tej transakcji za każdy dzień, bez okresu odsetkowego. Jeśli jednak szukamy ultra-taniego kredytu, to może to być jakieś rozwiązanie – choć sam bym unikał.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • powinno być, kartę podarunkową dostaniesz po 2 miesiącach od spełnienia warunków

  stalker Odpowiedz
 • A widzieliście już najnowsze zmiany w MamBonus? 1pkt za 2 zł… a nie jak dotychczas 2 pkt za 1 zł…. brzmi i wygląda podobnie, a jednak punkty narastają 4 razy wolniej….porażka i koniec tego programu jak dla mnie… szkoda…. żeby dostać bon na 50zł, trzeba wydać 30.000zł….

  Addem Odpowiedz
  • Tak, porażka. Poza tym już od jakiegoś czasu nie ma promocji przyśpieszających zbieranie punktów. A jak próbowałem wymienić punkty, to pojawiła się opłata za przesyłkę – chyba tego też wcześniej nie było.

   g.romek
  • Uszczelniali, uszczelniali, a teraz totalnie przegięli. To jak zbieranie punktów w MBC zwykłymi zakupami…..

   owat
  • No nie przesadzaj. Teraz będzie zwrot 0,15%, a w MBC standardowo jest 0,03%

   Dario
  • @ Dario: Uważasz, że przesadzam? Wydać 30 000,00 PLN aby dostać bon na Allegro o wartości 50 PLN? Przecież to żart a nie promocja…..

   owat
 • Ktoś wie jakie warunki dla działalności?

  Michał Odpowiedz
 • Jest ktoś na bieżąco jaką mają teraz politykę w przypadku rezygbacji z karty kredytowej? Jest jakaś oferta utrzymaniowa?

  Addem Odpowiedz
  • mi nic nie zaproponowali, Pani z obsługi klienta wręcz zaskoczona, że o to pytam wskazała mi ochoczo jak wypowiedzieć kartę. Karta w okresie wypowiedzenia, zero kontaktu… To nie Santander, tam umieją zadbać o starego klienta

   Krisol
  • Karta kredytowa zamknięta zero propozycji. Konto zamknięte zero propozycji. Tak Samtander dba o klienta.

   Andy59
 • Czy kartę można zamknąć z poziomu aplikacji czy jedynie przez infolinię?

  Maciej Odpowiedz
  • Z poziomu bankowości internetowej – szczegóły karty i tam na dole szukaj wnioski i w nich rezygnacja / wypowiedzenie umowy rachunku KK

   Dzikus
 • Przerabiał ktoś temat nadpłaty ponad przyznany limit. Czy nie ma opłat? Czy można zmienić limit transakcji?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Jak wygląda temat z wyrażaniem zgód na informacje handlowe? Trzeba zaznaczyac czy to opcja

  stachy Odpowiedz
 • Gdyby ktoś był zainteresowany punktami mamBonus to od grudnia zmieniają zasady i zamiast 2 pkt za 1zł bedą dawać 1 punkt za 2zł. Inaczej mówiąc 4 razy mniej punktów. Je przez 2 lata (bez 2 miesięcy) uzbierałem punktów o wartości 450zł ale teraz już się nie opłaca trzymać tej karty.

  Scorp Odpowiedz
 • Czy może ktoś potwierdzić czy doładowanie nowego banku na A oraz apki na Z naliczają punkty w mamBonus?

  Paweł Odpowiedz
  • Inne przypadki z tym kodem MCC wypadały, więc nie liczyłbym na to.

   ls5
  • A działa bez zarzutów. Szkoda, że ta przygoda się kończy za tydzień i ze zwrotu 0,667% schodzimy na 0,167%. Z nie kojarzę…

   doncoralone
  • Przygoda to byla, jak bywaly miesiace ze zwrotem za transakcje internetowe x3, czyli 2%, a zwroty byly za zastanawianie sie, czy dzis bede hazardzista, czy nie… i tak codziennie sie mozna bylo zastanawiac do limitu karty, a nastepnie zlecic zwrot. Bo przeciez nikt do hazardu zmusic nie moze.

   ls5
 • Proszę o poradę. Umowę o kartę mam z 20 października. Kartę można zamknąć bezpłatnie po 6 miesiącach czyli 20 kwietnia. Czy zatem mogę złożyć wypowiedzenie 22 marca aby karta się zamknęła 21 kwietnia ? Czy biorąc pod uwagę 6 miesięcy chodzi o zamknięcie ? Czy też wlicza się w ten czas 30-dniowy okres wypowiedzenia ? Będę wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości

  luic Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy