Do 300 zł na Allegro za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy 300 zł premii w formie kart podarunkowych Allegro oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo możemy skorzystać z darmowej spłaty karty kredytowej w innym banku, a na deser – zyskać aż 420 zł za konto osobiste.

300 zł premii od BNP Paribas

Zyskuj potrójnie z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.01.2020 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zgody marketingowe nie są wymagane). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek (i zgarnąć 100 zł) jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Łącznie do zdobycia mamy 3 karty podarunkowe za każdy z pierwszych 3 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Przykładowo podpisując umowę w styczniu warunki spełniamy w lutym, marcu oraz kwietniu.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami, które:

zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
– Ty,
– inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
– podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
-podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Karty podarunkowe udostępnimy na stronie mambonus.pl w ciągu 60 dni od ostatniego dnia miesiąca, w którym spełnisz wszystkie warunki do uzyskania Nagrody – będą dostępne do odbioru […] przez kolejne 60 dni.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne minimum do 31.12.2022.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • czyli transakcje Curve odpadają (nawet jeśli dotyczyły zwykłych zakupów w markecie, a je przeniosę na nową kartę)?

  piotrrz Odpowiedz
  • Moim zdaniem Curve nie odpada, bo nie zasila innej karty, rachunku czy innego instrumentu płatniczego.

   Jazz
  • Czy ktoś może potwierdzić czy transakcje via Curve są zaliczane do promocji?

   yossarian
 • w tej promocji nie ma „darmowej spłaty karty kredytowej w innym banku” wskazanej w artykule. BNP dawał to (usługa balance transfer) w jednej z promocji jesienią 2021r. (przeniesienie darmowe, oprocentowanie 1,99%).

  jpsikuta Odpowiedz
 • Czy jeśli zrobię te 3 miesiące po 1000 zł potem mogę kartę odłożyć bez zmartwienia o koszty? I zamknąć ją po pół roku?

  Rafał Odpowiedz
 • Tak, a od jakiegoś czasu można ją zamknąć nawet przez apkę.

  wio Odpowiedz
 • Jeżeli otrzymałem odmowę przyznania KK, chociaż w innym banku mam aktualnie KK to czy mogę ubiegać się o nią w tej promocji ponownie?

  gru Odpowiedz
 • Czy na klik w bankowości elektronicznej można zamówić kartę? i czy wtedy bierze się udział w promocji? z góry dziękuję za odp.

  stanisław Odpowiedz
 • Ktoś korzystał w tej promce z Curve? Czy transakcje się zaliczyły? Pytam pod kątem podobnej, kolejnej edycji :)

  idiayp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy