300 zł na Allegro za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za jej wyrobienie zgarniemy 300 zł premii w formie kart podarunkowych Allegro oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok.

300 zł premii od BNP Paribas

Zgarnij 300 zł do Allegro od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.11.2019 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek (i zgarnąć 100 zł) jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Drugą nagrodę w formie karty podarunkowej o wartości 100 zł otrzymamy za spełnienie tego samego warunku w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym, a trzecią – w trzecim.

Przykładowo podpisując umowę w marcu warunki spełniamy w kwietniu, maju oraz czerwcu.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne minimum do 31.12.2022. Pamiętajmy, że z każdej karty podarunkowej możemy skorzystać tylko raz (dlatego najlepiej złożyć sobie koszyk zakupów za min. 100 zł).

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Dodatkowe 11 200 punktów mamBonus

Na koniec dodam, że biorąc udział w promocji możemy zgarnąć dodatkowo nawet 11 200 punktów mamBonus – przynajmniej tyle wyliczył bank w nocie prawnej na stronie promocji. Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. A że w promocji z bonami Allegro i tak musimy wydać co miesiąc 1000 zł, to spełnienie tego warunki nie powinno być problemem.

200 punktów mamBonus otrzymamy za rejestrację w programie (co również zrobimy „przy okazji”), a 3 x 2000 punktów za każdy miesiąc posiadania karty i spełnienia warunków promocji (wydanie 1000 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy karencja dotyczy również posiadaczy karty wizzair?

  Sylwester Odpowiedz
  • No właśnie…kiedy żeśmy wypowiadali te resztki po Raiffeisenie jak zabili program Wizzair ? Ktoś pamięta ? ;-)

   JoX
 • Podpisanie umowy po wnioskowaniu przez stronę promocji nadal tylko w oddziale?

  pws Odpowiedz
  • Tak

   Andrus
  • Czyli trzeba brać na klik.

   pws
  • A wtedy przypisze ok do promocji ? 😄

   JoX
  • Oczywiście, zerknij sobie do bankowości i zobacz jak ładnie teraz reklamują tam promocję na bannerach, kiedyś tego nie było, a i tak każdy wniosek się liczy, wystarczy przeczytać regulamin ;)

   pws
  • Jeśli oferta jest na klik to jak wygląda procedura przystąpienia do promocji ? Najpierw rejestracja na stronie „mam bonus” czy najpierw zakładamy kartę a potem rejestracja na stronie „mam bonus” ?

   Forumowicz
  • Regulamin ciężko jest przeczytać bo link nieaktywny … super bank 😁

   JoX
 • Jak sprawdzić karencję? Telefon na bok pomoże?

  Robben_11 Odpowiedz
 • Jakie zgody trzeba zaznaczyć przy przystępowaniu do promocji?

  Tomi Odpowiedz
 • R…… pewnie nie spełni warunków promocji ?

  Forumowicz Odpowiedz
 • Jakie warunki dla działalności?

  Michał Odpowiedz
 • W bankowości elektronicznej miałem ofertę na „klik”.
  Karta zostanie wysłana pocztą, umowę otrzymałem na emaila.
  Mam wątpliwości jednak ponieważ w umowie nie ma żadnych informacji o bezpłatności karty przez 12 msc oraz o voucherach allegro do zdobycia ?

  Forumowicz Odpowiedz
  • Myślę, że podpisując umowę w oddziale tak samo nie miałbyś o tych rzeczach żadnej wzmianki… Po prostu takie informacje rzadko są tam wpisywane, czasami jedynie jako załącznik jest regulamin promocji, ale to też żaden standard.

   pws
  • Hmm, A można przystąpić do tej promocji wypełniając ofertę w bankowości internetowej na klik? Bo przyznam, że do tej pory nie skorzystałem właśnie przez konieczność wnioskowania na stronie promocji, gdzie nie jestem zalogowany, wiec pewnie konieczny cały standardowy proces wnioskowania o kartę

   Dzikus
  • Dzikus, przeczytaj post pws kilka postów wyżej.

   Bogdan
 • Eh.. Znowu bony na Alledrogo.

  jaceny Odpowiedz
 • Czy transakcje Curve są wyłączone z promocji?

  Przemysław Odpowiedz
 • Jak szybko od momentu prośby o przesłanie dokumentów, kontaktują się w sprawie możliwości przyjścia podpisania umowy?

  ceglaaa Odpowiedz
  • u mnie zadzwonili po kilku minutach

   Cucumberman
  • Nie chodzi mi o ten pierwszy telefon. Poprosili mnie o przesłanie dokumentów mailowo tj umowa o pracę i zarobki. Jak długo teraz mam czekać na kontakt?

   ceglaaa
 • Dzwoniła do mnie infolinia i dla byłych klientów mambonus karencja jest od 1.04.2019 r.

  Cucumberman Odpowiedz
  • @Cucumberman, no dobra… ale czy „infolinia” wskazała Ci konkretny zapis regulaminu promocji, który by mówił o tym, że jest jakiś termin karencji (a konkretnie ten 01.04.2019) dla byłych klientów? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie zauważyłem…

   rapatapatoja
 • Dodatkowe 11200 pkt jest dla każdego po rejestracji?
  Czy nagrodami będą konkretne bony do Allegro czy punkty którymi bon możemy kupić? Wg promocji Allegro ale kiedyś byla promocja ze miała być karta do RTV Euro a nabijali punkty i można było wybrać cokolwiek.

  aviator Odpowiedz
  • W poprzedniej promocji z października wyskakiwała informacja o dostępnym do odebrania bonie do allegro po zalogowaniu do mam bonus. Było to niezależne od zbieranych punktów.

   neme
 • Umowa podpisana jednak nie ma w niej zapisu ze w pierwszym roku jest za darmo. 9 zł lub wydane 1000zl.

  aviator Odpowiedz
 • Czy na mambonus.pl należy zarejestrować się dopiero po spełnieniu warunku (czyli w drugim pełnym miesiącu posiadania karty) czy można już przed/po podpisaniu umowy?

  janek-asd Odpowiedz
 • Co należy wpisać w polu „data ważności dowodu” przy dowodzie bezterminowym aby było dobrze ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Niszowa promocja, ale może komuś tu spasuje: za rozłożenie płatności kk BNP Paribas na raty w tertminalu w Eurocash Cash & Carry dostaje się zasilenie karty rabatowej Eurocash w wysokości 150 zł.
  hurtownie.eurocash.pl/pub/pl/uploaddocs/33_regulamin-plac-w-ratach-pdf.pdf
  https://hurtownie.eurocash.pl/pub/pl/uploaddocs/38_mc-placwratach-plakat-b1-prev-pdf.pdf
  https://hurtownie.eurocash.pl/pub/pl/uploaddocs/48_mc-ulotka-a5-s2-rewers-pdf.pdf

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Pewnie to trywialne – ale płacąc ta karta przez Apple Pay spełniam warunki?
  Nie korzystam już z żadnego plastiku przy płaceniu.

  aviator Odpowiedz
 • W aplikacja pokazuje się rodzaj karty: MasterCard Standard. Po dodaniu jej do Apple Pay karta nazywa się MasterCard Duo. I jak pierwsza jest niby darmowa to w cenniku MasterCard Duo kosztuje 99zl.
  Ten bank jest tak po…..by, ze już żałuje ze wziąłem ten badziew w promocji.

  aviator Odpowiedz
 • Ten bank jest naprawdę poj…..any. Na infolinii gwiazdor mi mówi, ze jak korzystam z Apple Pay to moja karta ze Standard staje się Duo i muszę płacić za Apple Pay 99zl rocznie.
  To matrix co za debile tam siedzą.

  aviator Odpowiedz
 • Czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć, że po dodaniu karty do Google Pay karta nadal jest darmowa ? Bo komentarze powyżej mnie przerażają żeby płacić 99 zł za Apple Pay.

  Forumowicz Odpowiedz
 • Wg strony BNP Paribas Google Pay jak i Apple Pay są usługami bez opłat.

  Forumowicz Odpowiedz
 • miał ktoś problem z rejestracją w mambonus? Cały czas dostaję info „Nie można założyć konta. Identyfikator klienta nie istnieje lub konto zostało już założone i aktywowane. Prosimy o kontakt z bankiem.”, gdy próbuję odzyskać hasło (nie wiem czy nie rejestrowałem się tam kiedyś) to dostaję „Popraw dane w formularzu”. Czat nic nie pomógł, mam zadzwonić na infolinię…

  Poza tym pytałem się pani na czacie o apple pay, odpowiedziała, że usługa nie powinna kosztować nic dodatkowo, ale już nie wiem czy wierzyć…..

  janek-asd Odpowiedz
  • Miałem podobnie i po telefonie na infolinię po kilku godzinach mogłem się zarejestrować.

   Forumowicz
 • Trzeba się najpierw rejestrować w Mambonus czy można to zrobić później po wykonaniu transakcji na 1000zł?Jak długo się czeka na punkty po zrobieniu transakcji?

  heniek131 Odpowiedz
 • Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.
  Co to oznacza??

  heniek131 Odpowiedz
 • Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.

  Czy to znaczy że najpierw robimy transakcje a następnie możemy się zarejestrować do Mambonus??

  heniek131 Odpowiedz
  • Heniu, chyba za dużo się zastanawiasz i niepotrzebnie analizujesz. Po prostu zarejestruj się w mB, rób transakcje i czekaj na nagrodę.

   pws
  • A co jeśli kiedyś miałem kartę i zapomniałem się z tego programu wyrejestrowac- będą bony do Ale drogo?

   heniek131
 • Jak szybko przyznają punkty po wydaniu 1000zl??

  heniek131 Odpowiedz
 • Czy transakcje na Allegro kartą w aplikacji lub poprzez Google Pay, do którego dodałem kartę, są wliczane do promocji?

  Michał Odpowiedz
 • Z tego co czytam regulamin , „dokona jednej lub więcej Transakcji Kartą o łącznej
  wartości wynoszącej co najmniej 1000 PLN w danym miesiącu kalendarzowym” – tzn. muszą być wykonane , ale nie muszą być zaksięgowane, zgadza się?

  Elo320 Odpowiedz
 • Dajcie znac jak dostaniecie pierwszy kod 100zl do Allegro.
  Podobno ma się pojawić po zalogowaniu do konta Mambonus jako okno pop up

  aviator Odpowiedz
 • Ktoś już dostał bon? U mnie cisza, ani maila, po zalogowaniu nic nie wyskakuje ….

  janek-asd Odpowiedz
 • Maja 60 dni od miesiąca spełnienia warunków. Wiec za kwiecień maja czas do końca czerwca :(

  aviator Odpowiedz
  • 7 dni roboczych następnego miesiąca po spełnieniu warunków, , więc koło 12 mają bin powinien się pojawić

   heniek131
  • Heniu czy ten sam regulamin czytasz?
   „ Nagroda zostanie udostępniona na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków”

   aviator
 • Dostał już ktoś coś?

  aviator Odpowiedz
 • Potwierdzam. Jest pierwsza nagroda. Kartę założyłem na klik więc jak ktoś ma konto w BNP i propozycję założenia karty kredytowej w bankowości elektronicznej to nie potrzeba kurierem umowy podpisywać.

  Forumowicz Odpowiedz
 • Czy jak miałem kiedyś konto w mambonus to punkty wpadną na to konto? Ponownie na te same dane nie mogę się zarejestrować.

  sebeksk Odpowiedz
  • Mi powiedzieli na infolinii, że wpadną :) swoją drogą nie punkty, a vouchery w tym przypadku :)

   Dzikus
 • BNP to porazka. Zmniejszyłem limit z 5tys na 2tys. Stwierdziłem, ze jednak korzystanie z korty i punkty maja swoje plusy i poprosilem o przywrócenie limitu do kwoty w umowie. I jaka jest odpowiedz? Analityk nie widzi szans na to ze względów formalnych i nie spełniam warunków podniesienia limitu kredytowego.
  Co w tej sytuacji zrobić? W umowie kredytowej mam limit 5tys a Ci debile (innaczej nie się ich nazwać) odrzucają wnisoek?
  Ilość nerwow jakie ten bank generuje jest aż niewyobrażalna. Kontakt z infolinia to istna rozmowa z
  Debilami. Jeden odsyła do drugiego. Kontakt przez aplikacje – zweryfikowane dane a oni weryfikują mnie ponownie. Żeby udzielić odpowiedz 3x oddzwaniają.
  BANK DEBILI

  aviator Odpowiedz
 • Gdzie można znaleźć identyfikator do rejestracji w Programie Mam Bonus?

  Beata2 Odpowiedz
 • @Kacper
  Dzięki. Dzwoniłam na info i podali. Wyciągów nie ma jeszcze bo karta „świeża”.

  Beata2 Odpowiedz
 • Wpadła druga nagroda.

  aviator Odpowiedz
 • Czy wszyscy posiadający tę kartę dostali pierwsze 5000 punktów na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy?

  Pytam bo nie wiem czy pisać reklamację, gdyż miałem kiedyś konto i kartę debetową w Mambonus. Zamknąłem je ale resztki pkt w mambonus zostały i połączyli mi je teraz z tą kredytówką. Jak odzyskiwałem hasło to konsultant w ogóle nic nie wiedział o promocji 5000 pkt na start…

  jankos Odpowiedz
  • Byłem już wcześniej ich klientem, byłem też zarejestrowany w mambonus. Przy tej promocji pisałem już do nich reklamację i dopiero po tym przyznali mi 5000 pkt. Wcześniej czekałem na punkty, ale bezskutecznie.

   Michał
  • A czy mógłbyś podrzucić mi na mail: jankos650 małpa wp kropka pl treść Twojej reklamacji? Skoro była skuteczna to bym się wzorował żeby przypadkiem odmowy nie dostać, bo napiszę coś za dużo lub nie w smak konsultantom.

   jankos
  • Reklamację składałem poprzez formularz ich strony – nie dostałem kopii treści na @, stąd nie mam do wglądu przesłanej im treści. Powołaj się na konkretny punkt regulaminu, wspomnij o ilości należących się Tobie punktów, o terminie, który minął na ich przyznanie i czekaj. Ja czekałem na odpowiedź niespełna dwa tygodnie ;)

   Michał
 • OK dzięki. Zaczekam dla pewności do 1 lipca i piszę, bo mają niby zapis „Punkty zostaną naliczone najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca rozpoczynającego się po miesiącu wykonania przez Uczestnika czwartej transakcji”

  jankos Odpowiedz
 • U mnie również była reklamacja na brak 5000pkt.
  Dopiero po reklamacji telefonicznej przyznali punkty.

  aviator Odpowiedz
 • Głupie pytanie: czy te ‚dodatkowe punkty 3 x 2000 (za każdy miesiąc promocji)’ to są po prostu standardowe punkty, które otrzymuję przy płaceniu kartą (1 zł -> 2 pkt) i po wydaniu 1000 zł dostaję 2000 pkt, czy to są dodatkowe, bonusowe punkty, dzięki którym po wydaniu 1000 zł w premiowym miesiącu powinienem mieć realnie 4000 pkt (2000 zebrane ‚normalnie’ + 2000 bonusu) ?

  janek-asd Odpowiedz
 • Aktywowałam kartę. Czy muszę wydać dziś 1000zł, żeby uniknąć opłaty 9zł za pierwszy (bardzo niepełny) miesiąc, czy dopiero od pełnego miesiąca są opłaty?

  Joana Odpowiedz
  • Od pełnego miesiąca. Sprawdź czy w regulaminie masz przez pierwszy rok zwolnienie z opłaty ? Bo tak powinnaś mieć.

   Forumowicz
 • Nowa promocja kk Do zgarnięcia 500zł w bonach allegro ;)

  Andrus Odpowiedz
 • Wie ktoś kiedy pojawi się trzeci bon do Allegro?

  heniek131 Odpowiedz
 • 3cia karta już dostępna

  aviator Odpowiedz
 • Jest i mnie 2gi voucher, przystąpiłem miesiąc później :)

  Dzikus Odpowiedz
 • Jest trzeci voucher :)

  Dzikus Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy