Do 300 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 2,2% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku, w której nowi klienci mogą zyskać do 300 zł premii na start oraz możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. W obecnej edycji wynosi ono 2,2% w skali roku do 20 000 zł.

300 zł za założenie eKonta w mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2019. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 29.06.2022 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

50 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 50 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Istotne jedynie, aby dodatkowo w miesiącu otwarcia rachunku lub kolejnym wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie).

Premię 50 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Aby zgarnąć kolejne 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca kwietnia).

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 8 transakcji kartą/BLIKiem w kwietniu i maju.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

50 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 50 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta. I to tyle – kolejne 50 zł nasze ;)

2,2% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 2,2% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy konto Moje Cele z oprocentowaniem 2,2% przysługuje też obecny klientom? Jeśli tak, to jak je założyć?

  Ja Odpowiedz
 • A środki zgromadzone na ror do celu, też do tych 1000 zł się wlicza?

  Stanisław Odpowiedz
  • Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem ale w temacie „1000 zł” jest taki warunek:

   „Jeśli jesteś naszym Klientem oraz w dniu 31.12.2021 r. posiadałeś na swoich rachunkach oszczędnościowych, Moich celach oraz lokatach mniej niż 1 000 zł możesz założyć cel z promocyjnym oprocentowaniem 2,2%.”

   Wg mnie z w/w wynika, że dotyczy to także kont osobistych jak EKONTA i MKONTO bo na stronie mbanku są co prawda w menu „konta osobiste” ale w tabeli oprocentowania już w dziale „Rachunki oszczędnościowo – rozliczeniowe”

   yosa
 • Fajnie, trzymam u nich oszczednoscni na koncie oszczednosciowym 0,01% i w nagrodę za to darmowe finansowanie mBanku MAM ZAKAZ założenia tego konta, to jakiś jebany żart

  Kubson Odpowiedz
  • To co Twoje pieniądze tam jeszcze robią? :-). Oferta jest cykliczna i pojawi się jeszcze na pewno.

   Ja123
  • @Kubson no i przez takie zachowania banki nie są skore do podnoszenia oprocentowania skoro przy inflacji 10% ludzie pożyczają im kasę na 0,01% :(

   Kajko
  • Przenoszę teraz ten hajs do Toyoty bo już mnie huj strzelił, szczerze mówiąc to po prostu liczyłem że mBank i inne duże banki dadzą chociaż ze dwa procent przy stopach 2,75% i nie będę musiał nic robić i pieprzyć się z zakładaniem kont w jakis niszowych bankach. Obligacje pierdole bo za kilka miesięcy chce skredytowac mieszkanie więc na dobrą sprawę tylko konta oszczędnościowe wchodza dla mnie w grę

   Kubson
 • Zakładałem konto przez komórkę i nie dało mi opcji selfie a eDO nie posiadam. Na ich stronie napisane jest, że: „Warunki otrzymania premii: jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta; min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym”. Czyli rozumiem, że opcja że przyjedzie do mnie kurier z umową(+ zrobię przelew i płatności blik) dalej się łapie na te premiowane 100zł?

  Tomek Ch Odpowiedz
 • Jak zdobyć te pierwsze 50zł? Wchodzę na stronę promocji przez komórkę i mam do wyboru „Automatycznie przez e-dowód” oraz „Wpiszę samodzielnie”. Nie ma selfie! Co robię nie tak?

  Tamburyn Odpowiedz
 • Pomożecie? Ważna sprawa ale mbank zapomniał napisać (albo ja nie widzę) na stronie i w regulaminie. Zamykając cel wypłacają wszystkie odsetki od razu? Czy jakaś „kara” za zamknięcie i tracimy zgromadzone odsetki?

  maniekkkkkkk Odpowiedz
  • pomroczność jasna mnie ogarnęła.. widzę że oni je normalnie księgują na koniec miesiąca ;)

   maniekkkkkkk
 • Wypłacili dziś 1x 50 zł, 1x 150 zł.

  Mateusz Odpowiedz
  • Potwierdzam. U mnie też wczoraj wpadło. Dziwne, że w mBanku nie dostaję powiadomień push w aplikacji o tych premiach. To już kolejny raz. Też tak macie?

   e
 • Wczoraj wpadło kolejne 50 zł. Ponownie bez powiadominia w aplikacji.

  e Odpowiedz
 • Wpadło 50 zl

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy