300 zł za założenie mBiznes Konta Standard + 12 miesięcy bez opłat

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku dla firm, w ramach której możemy zgarnąć 300 zł premii. Wystarczy, że założymy firmę za pośrednictwem mBanku, wykonamy transakcje kartą na 1000 zł i… premia nasza. A do tego zwolnienie z podstawowych opłat i prowizji przez najbliższe 12 miesięcy :)

300 zł premii za założenie konta firmowego w mBanku

Załóż firmę i zyskaj 300 zł

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną, która do tej pory nie prowadziła działalności gospodarczej. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że wniosek o otwarcie firmy złożymy za pośrednictwem mBanku – przy okazji zakładając również konto firmowe. Warto od razu zamówić kartę debetową Mastercard Debit Business, bo to ona potrzebna nam będzie do zyskania premii 300 zł.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy dokonamy nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł. I to tyle! Premia zostanie nam wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Darmowe prowadzenie konta przez 12 miesiące

Sama premia to jednak nie wszystko. mBank gwarantuje, że uczestnicy promocji będą mogli za darmo korzystać ze wszystkich podstawowych operacji. Chodzi tu o:

  • prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy za 0 zł
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów Elixir w PLN
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów SEPA w EUR
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Cashline, Euronet, Santander Bank Polska
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu

Podsumowując: przez rok możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Bank zapłaci nam za to 300 zł – ale pod warunkiem, że założymy firmę przez wniosek na stronie banku.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy