300 zł premii za mKonto Intensive od mBanku

Zakończona

Ruszyła III edycja promocji mBanku przeznaczona dla osób zamożnych. W zamian za założenie mKonta Intensive możemy zyskać 300 zł premii na start.

300 zł premii za mKonto Intensive od mBanku

mKonto Intensive z premią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017. Regulamin dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki tego typu z numerem rozliczeniowym (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunku firmowego) lub karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o mKonto Intensive oraz kartę debetową (wszystko razem na tym samym wniosku) nie później, niż 31.08.2020. Oprócz tego konieczne będzie zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji, a następnie zawarcie umowy.

Co dalej? Zasady zdobycia premii są bardzo proste. Bank wynagrodzi nas kwotą 50 zł pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy transakcje kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 2500 zł. Oznacza to, że zwrot wyniesie maksymalnie 2% od wykonanych transakcji.

Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, który mieliśmy na spełnienie warunków. Pierwszym miesiącem wykonywania transakcji promocyjnych jest miesiąc następujący po miesiącu otwarcia rachunku. Przykładowo:

uczestnik promocji przystępuje do promocji 22.05.2020. Pierwszym pełnym miesiącem kalendarzowym będzie czerwiec 2020. Jeżeli uczestnik promocji w czerwcu 2020 dokonana transakcji kartą i/lub BLIK na kwotę min. 2 500 zł to w lipcu 2020 otrzyma zwrot w wysokości 50 zł.

Swoją drogą ktoś się w mBanku nie popisał tym przykładem w regulaminie, bo promocja wystartowała przecież w czerwcu :)

Do zdobycia mamy 6 premii w każdym z kolejnych 6 miesięcy (po 50 zł każda), co razem daje tytułowe 300 zł.

Darmowa karta Visa Świat Intensive

Oprócz premii pieniężnej uczestnicy promocji zyskują zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy – pod warunkiem, że zawnioskowaliśmy o nią we wniosku o konto.

Po tym okresie karta Visa Świat Intensive będzie nas kosztować 10 zł miesięcznie (o ile z niej nie zrezygnujemy), jednak pozwala na bezprowizyjne płatności oraz wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Nawet po zakończeniu promocji wydawanie 10 zł miesięcznie może mieć sens, o ile regularnie podróżujemy / płacimy za granicą.

mKonto Intensive

mKonto Intensive to rachunek, który jest przeznaczony dla klientów bardziej zamożnych – dlatego jego prowadzenie może nas kosztować aż 49,5 zł miesięcznie. Opłaty możemy się jednak pozbyć w banalny sposób – wystarczy przelać na rachunek sumarycznie min. 7000 zł w danym miesiącu (nie są brane pod uwagę przelewy własne w mBanku, zakończenia lokat lub zaciągnięcia kredytu w mBanku, operacje związane z zakupem funduszy inwestycyjnych w mBanku lub eMaklerem). Generalnie przelew z naszego konta w innym banku jest jak najbardziej OK.

Opłata nie jest również pobierana, jeśli suma obrotów na eMaklerze wynosi min. 100 000 zł lub jeśli posiadamy min. 100 000 zł aktywów w mBanku.

Jeśli natomiast chodzi o kartę debetową, to standardowo do rachunku wydawana jest karta MasterCard Intensive, która kosztuje 0 zł miesięcznie. Nie płacimy również za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – choć w tym drugim przypadku musimy się liczyć z niekorzystnym przewalutowaniem. Dlatego tu ew. dobrym rozwiązaniem jest wspomniana wyżej karta Visa Świat Intensive.

Na koniec dodam, że po zakończeniu promocji możemy skonwertować mKonto Intensive na „zwykłe” eKonto. A jeśli wolimy łatwiejsze promocje, to w tej chwili za założenie „zwykłego” eKonta możemy zgarnąć 140 zł. A do tego 2,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele :)

Nie przegap!

Komentarze

 • już szlag trafia człowieka z tą ich karencją

  karampuk Odpowiedz
  • 😠

   Oni zawsze mają od 1 stycznia? to kiedy przeskoczy na 1 stycznia 2018 r., dopiero w przyszłym roku?

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja dla odmiany mam w d##e te ich marne usługi.

   abc2
 • W trzecim akapicie wkradł się błąd odnośnie daty „… nie później, niż 31.03.2020…”, pewnie z poprzedniej edycji promocji.
  Program poleceń wciąż aktywny mam nadzieję, bo z poprzedniego 2×200 udało się wyciągnąć a mam jeszcze komu polecić ;)

  vilkolak Odpowiedz
 • Na poczatku czerwca konczylo mi sie oprocentowanie 2,7% na ich KO, teraz zaproponowali 2,3% na kolejne 3 miesiace, do 300k. Jak na obecne warunki to calkiem niezla oferta, ale widoczna byla tylko 2 czy 3 dni, po zalogowaniu sie w serwisie, nie wiem na ile indywidualna to oferta byla.

  smo Odpowiedz
  • Oferta jest proponowana raczej wszystkim osobom którym kończy się to promocyjne oprocentowanie. Jedynie indywidualny jest limit, który jest związany chyba z tym ile tam pieniędzy się trzymało wcześniej. Ja dostałem 2,3 z limitem do 450 tysięcy (miałem u nich ponad 440 tysięcy), znajomy dostał 200 tysięcy, jego siostra 250. Oferta u mnie była widoczna ponad tydzień. Ponadto w tej promocji mbank nie liczy standardowo tych 3 miesięcy. U mnie mogłem uruchomić promocję 21 maja, a promocyjne oprocentowanie mam do 1 września, więc parę dni dłużej niż 3 miesiące:)

   pawełha
  • Ja mam zablokowane marketing i mi nic nie przyszło (tym razem niestety)

   R
 • Dla mnie najważniejsze pytanie tutaj to czy otwieramy przez kuriera czy musimy się włòczyć do placòwki.

  Pola33 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy