Wraca 300 zł w formie moneybacku za założenie konta PKO BP + do 400 zł za konto dzieci

Trwa do 30.06.2024

Ruszyła druga edycja promocji banku, który dość rzadko promuje swój rachunek osobisty. Mowa o PKO BP, który nowym klientom pozwoli zgarnąć 5% moneybacku od transakcji kartą – do 50 zł miesięcznie, przez 6 miesięcy. A do tego dorzuci 200 zł za Konto Dziecka, co przy dwójce da nam kolejne 400 zł.

300 zł moneybacku od PKO BP

Pieniądze wracają – edycja II

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PKO BP od 1.01.2022. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji. Uprzedzając pytania: posiadanie konta w Pekao S.A. również – to zupełnie inny bank :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową Visa oraz podpiszemy umowę nie później, niż 30.06.2024. Co bardzo istotne: w trakcie wnioskowania należy podać kod promocyjny KASAWRACA2 – tylko wnioski z tym kodem biorą udział w promocji!

W tym samym terminie (najlepiej podczas wnioskowania) powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Umowę natomiast najlepiej podpisać za pomocą kuriera (co następuje po wypełnieniu jednego z powyższych wniosków internetowych), aby uniknąć zgłaszanych poprzednio problemów jak np. brak wzoru podpisu czy błędy w aplikacji mobilnej.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z miesięcy następującym po miesiącu otwarcia konta zalogujemy się do aplikacji mobilnej IKO lub bankowości internetowej iPKO oraz wykonamy transakcję kartą. Bank zapłaci nam bowiem 5% od wartości transakcji kartą, dlatego powinniśmy ich wykonywać jak najwięcej. Z drobnym wykluczeniem:

Do transakcji bezgotówkowych kartą nie wliczamy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Oczywiście każde normalne zakupy w sklepach czy internecie są OK.

Kwota maksymalna zwrotu to 50 zł miesięcznie, czyli 300 zł w całym okresie promocji. Wypłata nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca. Oczywiście pod warunkiem, że konto, karta i zgody marketingowe będą dalej aktywne.

W promocji przewidzianych jest 13 000 promocyjnych kont. Po wyczerpaniu puli dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe, dlatego lepiej się śpieszyć.

200 zł za Konto Dziecka

Oprócz do 300 zł premii dla rodzica bank przekaże nam kolejne 400 zł za założenie Konta Dziecka, czyli rachunku dla niepełnoletnich do 13. roku życia. Maksymalnie możemy założyć dwa takie rachunki swoim pociechom (a dokładniej: bank przyzna maksymalnie dwie nagrody, nawet jeśli założymy więcej takich rachunków mając więcej dzieci).

A jak zdobyć 200 zł „na dziecko”?

Jeśli nasze dziecko nie posiadało konta w PKO od 1.01.2023 (z wyłączeniem Inteligo), to wystarczy, że do 30.06 takie konto mu założymy. Tu również istotne, aby w trakcie wnioskowania o konto wyrobić kartę Visa oraz podać kod promocyjny JUNIOR24 (i mieć wyrażone zgody marketingowe, ale to na nas wymaga już wcześniejsza promocja).

Po otwarciu konta do 31.07 nasze dziecko powinno wykonać min. 5 płatności kartą oraz zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej PKO Junior.

I to tyle! Jeśli warunki zostaną spełnione do końca maja, to otrzymamy 2 bony Allegro o wartości 100 zł każdy do końca czerwca. Jeśli warunki spełnimy do końca lipca – to nagrody otrzymamy do końca sierpnia. Otrzymamy je przez IKO i iPKO w sekcji „Powiadomienia”.

Ile kosztuje Konto za Zero?

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe – nie płacimy za jego posiadanie ani grosza, niezależnie od aktywności na koncie.
Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową (aż 10 zł), jednak po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych PKO BP są darmowe, natomiast z urządzeń obcych płacimy 10 zł (kartą) lub 0 zł (BLIKiem).

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Karta Junior – opłata 15 zł za wydanie karty

  piotrrz Odpowiedz
 • Revo przejdzie? Nie widzę wykluczenia. Nie traktują tego przypadkiem jako transakcja gotówkowa?

  adas87 Odpowiedz
 • O widzę że moja 2,5 latka załapie się na kolejną promke 😁

  inspektor007 Odpowiedz
 • W jakich przypadkach występują te błędy przy zakładaniu konta przez aplikacje? Kiedyś miałem konto w Inteligo, zamykałem w banku (bo chyba inaczej się nie dało w tym banku), więc wzory podpisu powinni mieć?

  Co w przypadku jak spróbuję przez apkę i będą błędy? Będzie opcja zmiany na kuriera czy wniosek na nowo lub finalizacja w oddziale co może wykluczyć z promocji?

  ceglaaa Odpowiedz
 • A u mnie powtórka z rozrywki z poprzedniej edycji – ‚Nie mozemy zrealizowac Twojego wniosku o otwarcie konta w PKO Banku Polskim. Jesli chcesz otworzyc konto, przyjdz do naszego oddzialu.’
  Serdecznie nie dziękuję, PKO :)

  Maciej Odpowiedz
 • W TOiP Konta dla Młodych piszą, że wystarczą 2 transakcje dla bezpłatności:

  „Nie płać za obsługę karty – wystarczy, że w jej okresie rozliczeniowym zrobisz min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM
  (z wyłączeniem przelewów). W przeciwnym razie zapłacisz 5 zł miesięcznie”

  Ale mam wątpliwości, czy o właściwej karcie mowa, bo w promocji konta dla dziecka piszą, że trzeba zamówić kartę debetową „PKO Junior”, która ma swoją TOiP, w której opłat za obsługę brak.

  Dodatkowo na koncie promocji jest na dole przypis:
  „Karta debetowa PKO Junior nie jest powiązana z PKO Kontem Dziecka. Karta ma odrębny numer konta do zasilenia.”

  Zatem wygląda na to, że karta do Konta dla Młodych (warunkowo bezpłatna), o ktorej mowa w TOiP konta, to co innego niż karta debetowa „PKO Junior” (zawsze bezpłatna). Tej pierwszej nie potrzebujemy, a druga jest w promocji niezbędna.

  Dobrze myślę?

  witty Odpowiedz
 • Promocja dla dzieci do 13 lat jest, a od 13 roku wzwyż?

  jmg Odpowiedz
 • Dostał już ktoś pierwszą nagrodę z poprzedniej edycji promocji?

  pytanie Odpowiedz
  • Ja jeszcze nie dostałem nagrody z poprzedniej edycji.
   Dodam że tez nie otrzymałem nagrody z promocji KK, robi się bank w stylu jak nie zareklamujesz to nie dostaniesz.

   Wiesiek
  • Dzisiaj wypłacili.

   pytanie
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy