Łatwe 300 zł w formie moneybacku za założenie konta PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja banku, który dość rzadko promuje swój rachunek osobisty wysoką premią. Mowa o PKO BP, który nowym klientom pozwoli zgarnąć 5% moneybacku od transakcji kartą – do 50 zł miesięcznie, przez 6 miesięcy. Co najważniejsze: praktycznie bez wykluczeń i haczyków :)

300 zł moneybacku od PKO BP

Pieniądze wracają

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PKO BP od 1.01.2022. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji. Uprzedzając pytania: posiadanie konta w Pekao S.A. również – to zupełnie inny bank :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową Visa oraz podpiszemy umowę nie później, niż 31.03.2024. Co bardzo istotne: w trakcie wnioskowania należy podać kod promocyjny KASAWRACA – tylko wnioski z tym kodem biorą udział w promocji!

W tym samym terminie (najlepiej podczas wnioskowania) powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Umowę natomiast najlepiej podpisać za pomocą kuriera (co następuje po wypełnieniu jednego z powyższych wniosków internetowych), aby uniknąć zgłaszanych poprzednio problemów jak np. brak wzoru podpisu czy błędy w aplikacji mobilnej.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z miesięcy następującym po miesiącu otwarcia konta (kwiecień – wrzesień) zalogujemy się do aplikacji mobilnej IKO lub bankowości internetowej iPKO oraz wykonamy transakcję kartą. Bank zapłaci nam bowiem 5% od wartości transakcji kartą – z drobnym wykluczeniem, które raczej nie powinno wpłynąć na atrakcyjność oferty:

Do transakcji bezgotówkowych kartą nie wliczamy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Kwota maksymalna zwrotu to 50 zł miesięcznie, czyli 300 zł w całym okresie promocji. Wypłata nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca (maj – październik). Oczywiście pod warunkiem, że konto, karta i zgody marketingowe będą dalej aktywne.

W promocji przewidzianych jest 7500 promocyjnych kont. Po wyczerpaniu puli dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe, dlatego lepiej się śpieszyć.

Ile kosztuje Konto za Zero?

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe – nie płacimy za jego posiadanie ani grosza, niezależnie od aktywności na koncie.
Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową (aż 10 zł), jednak po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych PKO BP są darmowe, natomiast z urządzeń obcych płacimy 10 zł (kartą) lub 0 zł (BLIKiem).

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wciąż biednie, ale dobrze, że w końcu się obudzili i coś dają za otwarcie. Poluję na jakieś promo od kilku miesięcy, ale to wciąż jeszcze nie to :/

  ceglaaa Odpowiedz
 • „Do transakcji bezgotówkowych kartą nie wliczamy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna
  gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.” czyli nie tak do końca bez wykluczeń. Fortuna nie przejdzie, ale Revolut albo XTB powinno zadziałać.

  ciajus Odpowiedz
 • Czy majac aplikacje pko mozna założyc obligacje skarbowe lub jakos je śledzić?

  YaPaE Odpowiedz
 • Dla zainteresowanych: doładowanie kartą konta R nie zadziała. Bank księguje to jako przelew z karty a nie płatność kartą.

  ciajus Odpowiedz
 • JoX, promocja dotyczy tylko płatności kartą. Blik niestety nie jest brany pod uwagę.

  ciajus Odpowiedz
 • JoX, promocja dotyczy tylko płatności kartą. Blik niestety nie jest brany pod uwagę.

  ciajus Odpowiedz
 • Próbowałem założyć wniosek przez selfie – po którejść próbie wniosek przeszedł, ale następnie SMS – ‚Nie możemy zrealizować Twojego wniosku….przyjdź do naszego oddziału’
  Przy wniosku z kurierem – to samo. Najpierw przeklikanie pomyślne na stronie, po czym SMS o odrzuceniu.
  też tak ktoś miał?
  Jest szansa, że jednak uda się założyć konto bez koniecnzości wizyty w oddziale?

  Maciej Odpowiedz
  • Tez to mialem, bylem nawet aktualizowac aktualne dane w oddziale i nic. Ale mozna w oddziale ponoc zalozyc konto z promo – maja miejsce na wpisanie tego kodu albo kodu poleceniea.

   lol5
  • Rozumiem, aczkolwiek chciałem uniknąć wizyty w oddziale. W zeszłym tygodniu (po tych odrzuconych wnioskach) wydzwaniali do mnie. Może jeszcze będą dzwonić, to podpytam. Dzięki

   Maciej
 • Zakladałem konto teraz 18 marca i przyszla mi juz karta. Czy w marcu musze tez robic transakcje by nie miec oplat za karte czy dopiero od kwietnia musze?

  YaPaE Odpowiedz
  • Cytując z powyższego wpisu „po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.” Ja bym to rozumiał, że powinieneś te 5 płatności wykonać do 17 kwietnia czyli niekoniecznie w marcu.

   MtM
  • a ja bym rozumiał, że chodzi im o miesiąc kalendarzowy i na wszelki wypadek pyknę w marcu ;-)

   JoX
 • Jak wypelnie wniosek w poniedzialek to kurier dotrze kolo srody? Ile u Was to trwalo?

  Bańka Odpowiedz
 • Na początku marca założyłem konto. Po ok tygodniu przyszła karta. Niby wszystko ok. Ale dziś przyszła mi kolejna karta do konta też debetowa ale inny nr tej karty.
  Nie wiem czy mam ją aktywować czy sa jakies dodatkowe opłaty i czy za to ze mam druga karte bank mi ją wydał mimo posiadania juz 1 nie dojda jakieś koszty.
  Też macie 2 karty jak nie zamawialiście jej?

  YaPaE Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy