300 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Bank

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Consumer Bank z premią za wyrobienie karty kredytowej. W zamian za wyrobienie TurboKARTY zgarniemy 300 zł premii w formie vouchera do Biedronki + do 360 zł rocznie w formie zwrotów za paliwo i jedzenie w restauracjach.

Zyskaj 300 zł za kartę kredytową Santander Consumer Bank

Zyskaj 300 zł za kartę Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o TurboKARTĘ i zawrzeć umowę (za pomocą kuriera lub przelewem weryfikacyjnym) nie później, niż 31.12.2023.

Bank zastrzega jednak, że należy być klientem, który nie posiada karty kredytowej Santander Consumer Banku ani nie posiadał jej w 2022 lub 2023 i wypowiedział taką umowę.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy min. 1 raz zalogujemy się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej oraz wykonamy transakcje kartą na min. 500 zł w trzech z czterech pierwszych miesięcy. Bank przyzna nam 100 zł za każdy z trzech miesięcy, w których spełniliśmy warunki.

Bank zastrzega, że powyższe transakcje nie mogą być „ułatwiaczami” obrotu kartą, czyli płatnościami w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

Nagroda zostanie przekazana za pomocą SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nie mamy zaległości w spłacie zadłużenia wyższej, niż 50 zł i dłuższego, niż 10 dni.

Moneyback na TurboKARCIE

Zakładając kartę w promocji automatycznie przystępujemy do wbudowanej w nią promocji z moneybackiem za płatności w wybranych miejscach. I tak:

 • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

  samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

  (kod MCC: 7542)

 • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
 • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Bank zaznacza, że chodzi tu o transakcje zaksięgowane w danym okresie rozliczeniowym, a maksymalna kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 30 zł miesięcznie. Rocznie daje nam to nawet 360 zł.

Moneyback za dany okres wypłacany jest pod warunkiem, że spłacamy terminowo swoje zadłużenie na karcie. Kwota zwrotu dopisywana jest do rachunku karty w momencie generowania wyciągu.

Ile kosztuje TurboKARTA?

Standardowo posiadanie TurboKARTY jest płatne i wynosi 4,90 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięczny (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł. W przypadku zamówienia wyciągu w formie papierowej będzie to 6,90 zł.

Z jednej strony 1000 zł miesięcznie to dużo, ale z drugiej – przecież i tak korzystamy z karty, aby generować moneyback.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej. Mam kartę kredytową w Sanatdner (dawny WBK) Visa Platinium. Nie mam konta w Santanderze. Rozumiem, że ten Consumer to całkiem coś innego? Jak będę miał kartę to będę miał apkę z podglądem wydatków? Czy muszę mieć konto?

  Slonik Odpowiedz
 • Już wiem wszystko. Santander Consumer to inna bajka i nie ma znaczenia czy mamy kartę w Santander. Aplikacje dostajemy tylko do logowania sie do karty. Calosc przeszedlem przez tel plus przelew weryfikacyjny. Czekam na wysylke karty. Dzieki :)

  Slonik Odpowiedz
 • Czy bank wymaga dokumentów potwierdzających dochód?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Hej, ode mnie nic nie chcieli. Powiedziałem, że chce na karcie mieć maks 5000 zł. Przeszło na oświadczenie. Także żadnej placówki nie musisz zaliczać.

   Slonik
  • ale telefonicznie czy via net ?

   JoX
  • Telefonicznie, a przelew 1 zł robisz przez net i tak samo akceptujesz umowę.

   Slonik
 • brak kart, brak kredytów, zatrudnienie u jednego pracodawcy 15 lat, bik zielony (>80) i nie dostałem karty z limitem 1000 zł. Kpina

  Karol B Odpowiedz
 • 21 czerwca naliczyli mi opłate 6,9 zł. Ciekawe za co. Aktywowana karta była tego samego dnia. Naliczają z góry, żeby później zwrócić jak zrealizuje się opłat na 1000 zł?

  Slonik Odpowiedz
 • Dokładnie tak jest.

  mbo Odpowiedz
 • Tyle jest w tabeli opłat

  Opłata miesięczna za obsługę karty kredytowej. Wysokość opłaty uzależniona jest od wartości rozliczonych transakcji bezgotówkowych liczonych w okresie od dnia następnego licząc od dnia naliczenia opłaty miesięcznej do dnia naliczenia kolejnej opłaty miesięcznej
  6,90 zł – wartość transakcji poniżej 1000,00 zł
  0,00 zł – wartość transakcji co najmniej 1000,00 zł
  Opłata obciąża przyznany limit kredytowy. Pierwsza opłata naliczana jest i obciąża przyznany limit kredytowy w dniu aktywacji karty, każda następna – w odstępie miesięcznym

  Ta opłata chyba bezzwrotna

  Ja123 Odpowiedz
 • Hej czy ktoś dostał 3 nagrodę?

  Slonik Odpowiedz
 • Czy promocja jest jeszcze aktywna?

  Andy59 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy