300 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Bank

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Consumer Bank z premią za wyrobienie karty kredytowej. W zamian za wyrobienie TurboKARTY zgarniemy nie 200 zł, jak poprzednio, ale 300 zł premii + do 360 zł rocznie w formie zwrotów za paliwo i jedzenie w restauracjach.

300 zł za TurboKARTE kredytową Santander Consumer Bank

Zyskaj 300 zł za kartę Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o TurboKARTĘ i zawrzeć umowę (za pomocą kuriera lub przelewem weryfikacyjnym) nie później, niż 31.03.2023.

Bank zastrzega jednak, że należy być klientem, który nie posiadał TurboKARTY Santander Consumer Bank od 1.01.2022. Posiadanie innych kart w teorii nie wyklucza.

Co dalej? Teraz wystarczy, że wykonamy transakcje kartą na min. 500 zł w trzech z czterech pierwszych miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisaniu umowy. Bank przyzna nam 100 zł za każdy z trzech miesięcy, w których spełniliśmy warunki.

Bank zastrzega, że powyższe transakcje nie mogą być „ułatwiaczami” obrotu kartą, czyli płatnościami w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

Nagroda zostanie przekazana za pomocą SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nie mamy zaległości w spłacie zadłużenia wyższej, niż 50 zł i dłuższego, niż 10 dni.

Moneyback na TurboKARCIE

Zakładając kartę w promocji automatycznie przystępujemy do wbudowanej w nią promocji z moneybackiem za płatności w wybranych miejscach. I tak:

 • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

  samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

  (kod MCC: 7542)

 • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
 • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Bank zaznacza, że chodzi tu o transakcje zaksięgowane w danym okresie rozliczeniowym, a maksymalna kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 30 zł miesięcznie. Rocznie daje nam to nawet 360 zł.

Moneyback za dany okres wypłacany jest pod warunkiem, że spłacamy terminowo swoje zadłużenie na karcie. Kwota zwrotu dopisywana jest do rachunku karty w momencie generowania wyciągu.

Ile kosztuje TurboKARTA?

Standardowo posiadanie TurboKARTY jest płatne i wynosi 4,90 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięczny (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł. W przypadku zamówienia wyciągu w formie papierowej będzie to 6,90 zł.

Z jednej strony 1000 zł miesięcznie to dużo, ale z drugiej – przecież i tak korzystamy z karty, aby generować moneyback.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ktoś na szybko podpowie, czy jest jakieś wykluczenie wybranych MCC przy wydawaniu 1000zł do zwolnienia z opłaty?

  Morti Odpowiedz
 • Niestety z promocji wyklucza posiadanie jakiejkolwiek innej karty (mam jeszcze kartę z poprzedniej promocji, Comfort Plus chyba czy jakoś tak). Regulamin tej promocji tutaj mówi, że:

  Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2022 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tą kartę.

  takijeden Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś czy do spełnienia promocji transakcje mogą przechodzić przez kartę Curve?

  Bart Odpowiedz
 • Swoją drogą patrzę w regulamin i nigdzie nie widzę wykluczeń MMC. Może ktoś wskazać fragment?

  Bart Odpowiedz
 • Rejestrowałem się w tej promocji żeby złapać 300zł do Biedry. W styczniu dostałem nagrodę na konto karty kredytowej 200zł i coś mi się nie zgadzało ale nie drążyłem. A teraz doszedł też kod na 300zł. Także za jednym zamachem 500zł :D

  Scorp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy