300 zł w bonie Sodexo za założenie konta firmowego w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów firmowych. W zamian za założenie rachunku wraz z terminalem płatniczym zgarnąć możemy bon Sodexo o wartości 300 zł.

300 zł premii na start od BNP Paribas

300 zł za założenie konta firmowego w BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą (prawną lub fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą), która na dzień 19.06.2018 nie posiadała żadnego rachunku bieżącego firmowego w BNP Paribas.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie takiego rachunku wraz z kartą oraz dwoma terminalami POS dostarczanym przez firmę Elavon. Umowę o terminal musimy podpisać na 24 miesiące, a nowo-otwarty rachunek musi być wskazany do obsługi rozliczeń transakcji dokonywanych przy użyciu terminala. Karta powinna zostać aktywowana, a przy okazji podpisywania umowy w banku powinnismy zgłosić chęć uczestnictwa w promocji „300 na start”.

I to… tyle. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy voucher Sodexo o wartości aż 300 zł. Voucher zostanie wysłany kurierem na adres korespondencyjny. Weryfikacja prawa do vouchera odbywa się co dwa tygodnie.

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje limit 400 voucherów. Zgodnie z regulaminem informacja ewentualnym o wyczerpaniu puli pojawi się na tej stronie. Strona promocji najpewniej też o tym poinformuje / przestanie działać.

Ile kosztuje konto firmowe w BNP Paribas?

Rachunkiem firmowym przewidzianym dla małych przedsiębiorców jest Konto Otwarte na Biznes. Jego prowadzenie kosztuje 9 zł, ale bardzo łatwo zostać z niego zwolnionym:

 • nie ponosimy opłaty miesięcznej przez pierwszy rok od zawarcia umowy – pod warunkiem, że w dni zawarcia umowy mieliśmy działalność gospodarczą krócej niż 6 miesięcy
 • nie ponosimy opłaty miesięcznej, jeśli średniomiesięczne saldo na rachunku wynosi min. 3000 zł
 • nie ponosimy opłaty również wtedy, kiedy średniomiesięczne saldo jest poniżej 3000 zł, ale suma wpływów wynosi min. 20 000 zł miesięcznie

Ile zapłacimy za przelewy? Okrągłe zero dla przelewów do ZUS, US, własnych oraz wewnątrzbankowych. Nie płacimy również za pozostałe przelewy zależnie od sumy wpływów na rachunek firmowy:

 • jeśli suma wpływów to ponad 100 000 zł miesięcznie – nie ma limitu darmowych przelewów
 • jeśli suma wpływów to 20 000 – 100 000 zł – wtedy mamy darmowe 40 sztuk przelewów
 • jeśli suma wpływów jest niższa – to 20 sztuk darmowych przelewów

Co z kartą debetową? Tu również opłata zależna jest od sumy wpływów, ale również od wykonanych transakcji. Jeśli wydamy karta ponad 700 zł miesięcznie – wtedy posiadanie karty jest darmowe. Jeśli mniej, to darmowe jest przy sumie wpływów ponad 100 000 zł, kosztuje 3,5 zł dla wpływów między 20 000 a 100 000 zł, a 7 zł – poniżej 20 000 zł.

A ile kosztują wypłaty z bankomatów? Za darmo skorzystamy z bankomatów w oddziałach banku oraz Euronetu. Pozostałe to 1,5% (min. 10 zł lub 5 zł w bankomatach grupy BPS).

Ile kosztuje terminal płatniczy POS?

Jeśli skorzystamy z programu „Polska Bezgotówkowa”, to pierwszy rok posiadania terminala nie będzie nas kosztował ani grosza. W drugim roku, zgodnie z informacjami ze strony promocji, nie płacimy przez pierwsze 3 miesiące, a później zgodnie z cennikiem Elavon.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy mogę wypowiedzieć umowę po np. roku? Co z przyznanym voucherem?

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy