300 zł w bonie Sodexo za założenie konta firmowego w BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BGŻ BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów firmowych. W zamian za założenie rachunku zgarnąć możemy bon Sodexo o wartości 300 zł.

300 zł w bonie Sodexo dla nowych klientów firmowych BGŻ BNP Paribas

300 zł za założenie konta firmowego w BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą (prawną lub fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą), która na dzień 14.08.2018 nie posiadała żadnego rachunku bieżącego firmowego w BGŻ BNP Paribas.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie takiego rachunku wraz z kartą oraz terminalem POS dostarczanym przez firmę Evalon. Umowę o terminal musimy podpisać na 24 miesiące, a nowo-otwarty rachunek musi być wskazany do obsługi rozliczeń transakcji dokonywanych przy użyciu terminala.

I to… tyle. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy voucher Sodexo o wartości aż 300 zł. Voucher zostanie wysłany kurierem na adres korespondencyjny. Weryfikacja prawa do vouchera odbywa się co dwa tygodnie.

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje limit 400 voucherów. Udało mi się jednak dowiedzieć, że jest ich jeszcze sporo w puli. Zgodnie z regulaminem informacja ewentualnym o wyczerpaniu puli pojawi się na tej stronie. Strona promocji najpewniej też o tym poinformuje.

Ile kosztuje konto firmowe w BGŻ BNP Paribas?

Rachunkiem firmowym przewidzianym dla małych przedsiębiorców jest Pakiet Biznes Lider Ekstra. Jego prowadzenie może być darmowe, jeśli średniomiesięczne saldo na wszystkich rachunkach bieżących wynosi min. 3000 zł (inaczej płacimy 15 zł). Co ciekawe firmy, które prowadzą działalność od maksymalnie 6 miesięcy, mają prowadzenie konta za darmo zagwarantowane przez pierwszy rok.

Ile zapłacimy za przelewy? Okrągłe zero zł – co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku przelewów z kont firmowych. A za kartę? Również 0 zł – pod warunkiem, że wykonamy płatności na min. 500 zł (inaczej 7 zł). Dodam tu, że po aktywacji karty i odebraniu nagrody jej dalsze posiadanie nie jest potrzebne.

Ile kosztują wypłaty z bankomatów? Za darmo skorzystamy z bankomatów w oddziałach banku. Pozostałe to 3,5% (min. 5 zł).

Ile kosztuje terminal płatniczy POS?

Jeśli skorzystamy z programu „Polska Bezgotówkowa”, to pierwszy rok posiadania terminala nie będzie nas kosztował ani grosza. W drugim zapłacimy od 35 zł do 50 zł – zależnie od wybranego terminala. Oprócz tego zapłacimy standardowe prowizje od transakcji kartą.

Nie przegap!

Komentarze

 • 12×35 >300 – trochę słaba ta promocja nawet jeśli pierwszy rok terminal jest gratis i bęzie mało użytkowany (prowizja od transakcji kartą)

  zenek64 Odpowiedz
 • Te 35-50zł to nie jest koszt roczny w drugim roku?

  tt Odpowiedz
 • Czy prowadzenie działalności, w której nie przyjmuje się płatności kartą nie wyklucza z możliwości wzięcia tego terminalu ?

  Tommmmm Odpowiedz
 • https://www.bgzbnpparibas.pl/male-firmy/oferta-specjalna/800-zl-dla-firmy
  można zdobyć jeszcze stówkę ale nie mogę znaleźć regulaminu

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy