300 zł za wpływ wynagrodzenia od PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja PKO BP przeznaczona dla obecnych, ale zaproszonych klientów – a tych jest tym razem chyba sporo, bo zasypaliście mnie mailami na temat tej promocji. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia do PKO zgarniemy bowiem aż 300 zł do wykorzystania na Allegro.

300 zł za wynagrodzenie od PKO BP
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego w PKO BP (wykluczając Inteligo), który otrzymał zaproszenie do promocji za pomocą skrzynki pocztowej w iPKO. Oprócz tego wymagane jest zapisanie się do promocji za pomocą przesłanego zaproszenia nie później, niż 31.03.2023.

Oczywiście aby otrzymać zaproszenie wymagane jest posiadanie zgód o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych), które powinniśmy utrzymać do czasu odbioru nagrody.

Co dalej? Teraz wystarczy, że zarówno w kwietniu, jak i w maju i czerwcu spełnimy łącznie poniższe warunki:

 • wykonamy płatności kartą lub zbliżeniowo telefonem na łącznie min. 100 zł
 • zapewnimy wpływy z tytułu wynagrodzenia na min. 900 zł

Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia?

Systematyczne Wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia – wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w miesiącu kwietniu, maju, czerwcu […] na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; w Promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika, świadczenia 500 plus, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (tj. indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim lub innym banku, który nie jest rachunkiem firmowym).

Nagroda będzie wypłacana w trzech bonach – za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki – pod warunkiem, że dalej jesteśmy posiadaczem konta i karty. Możemy jej się spodziewać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kod karty podarunkowej o wartości 100 zł każdy znajdziemy w poczcie wewnętrznej iPKO. Kody będą ważne do 31.12.2023.

Pula nagród wynosi 9500 sztuk. W razie jej wykorzystania bank poinformuje o tym na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z tego co wyczytałem w regulaminie pierwszym miesiącem uprawniającym do odbioru nagrody jest kwiecień i nie można z promocji zacząć korzystać od marca?

  Shaggy Odpowiedz
 • Ktoś może podpowiedzieć gdzie jest skrzynka pocztowa w iPKO ? To to samo co powiadomienia?

  TomekW Odpowiedz
 • Słabo to wygląda – po rejestracji nie ma potwierdzenia.

  santech Odpowiedz
  • Też tak uważam, wysłałam zgłoszenie a żadnego śladu po tym nie ma ;/ Mogli chociaż jakiś automat info na maila przesłać.

   Gosia
 • Czy to normalne w tym banku PKOBP, że dodatkowe zabezpieczenie płatnością kartą w internecie 3DSecure oprócz kodu SMS wymaga też PINu do karty? Pierwszy raz z czymś takim się spotykam.

  keram7m Odpowiedz
  • To chyba ePin, a nie zwykły pin do karty, w innych bankach tez jest, jak w PKO – nie wiem.

   qqq
 • Dostał ktoś nagrodę w maju? U mnie brak.

  santech Odpowiedz
 • Jest jednak bon.

  santech Odpowiedz
 • Czy przechodzi przelew do siebie z innego banku o wiadomym tytule?

  abc Odpowiedz
 • @janek213 w powiadomieniu ipko; @abc nie wiem, wynagrodzenie legitne.

  santech Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy