Do 1500 zł za założenie iKonta Biznes + do 1800 zł moneybacku za paliwo od Alior Banku

Zakończona

Zakładając konto firmowe w Alior Banku możemy od (prawie zawsze) zyskać do 1500 zł na start. Od niedawna możemy jednak znacznie zwiększyć tę kwotę i, zgodnie z komunikatem banku, zgarnąć kolejne 1800 zł w formie moneybacku. Co ciekawe ta dodatkowa promocja dostępna jest również dla obecnych klientów banku!

3300 zł dla firm od Alior Banku

Do 1800 zł dla klientów Alior Banku

Promocja „Biznes na plusie, ceny na minusie” przeznaczona jest dla klientów firmowych, którzy nie mieli żadnego rachunku firmowego w Alior Banku przed 1.01.2023. Jeśli natomiast jesteśmy już klientem banku, to również możemy walczyć o premię – choć o połowę niższą. Istotne jedynie, aby na dzień rozpoczęcia promocji nie mieć żadnej karty debetowej i wnioskować o kartę debetową Mastercard z Plusem.

Jeśli spełniamy powyższe warunki (i jesteśmy nowym klientem) to wystarczy, że złożymy wniosek o konto firmowe, a następnie podpiszemy umowę. I… już, możemy zarabiać.

A jak? Bank zwróci nam 10% płatności wykonanych na stacjach paliw. W przypadku nowego klienta do zgarnięcia mamy maksymalnie 200 zł miesięcznie, a w przypadku obecnego – do 100 zł miesięcznie.

Bank zastrzega jednak, że aby naliczył moneyback konieczne jest wykonanie transakcji kartą na min. 500 zł oraz wykonanie min. jednego przelewu do ZUS albo US.

Premia będzie wypłacana przelewam do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Ostatnim miesiącem, za jaki otrzymamy moneyback, jest wrzesień.

1500 zł na starych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 1500 zł? Pisałem o tym w swoim dedykowanym prześwietleniu. Tam premia podzielona jest na różne aktywności, które wykonamy na nowo-otwartym koncie.

Nie przegap!

Komentarze

  • Mam taki problem. Robiłam po północy przelew na większą kwotę, ale z przyczyn bezpieczeństwa wymaga dodatkowej weryfikacji. Dzwoniłam do nich już dwa razy. Czy ktoś orientuje się ile to trwa i ewentualnie jak to przyspieszyć?

    Bogusia Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy