450 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 1% na lokacie + 1% moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć aż 300 zł na start w gotówce i 50 zł w programie poleceń. A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej oraz z moneybacku od wartości opłacanych rachunków. Aktualizacja: od 14 do 31.01 dodatkowo zgarniemy o 100 zł więcej!

350 zł premii od Santander Bank Polska

300 zł na dobry początek

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.12.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Podczas wyboru karty debetowej najlepiej wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z programu Bezcenne Chwile.

Uwaga: umowę o konto finalizujemy poprzez wizytę kuriera. Jeśli chcemy, aby proces przebiegł znacznie szybciej (nawet kilka godzin), to skorzystajmy z tego linku wybierając e-kuriera. Również przyjedzie do nas kurier, ale zamiast przekazywać mu dokumenty papierowe umowę podpiszemy po prostu na tablecie biometrycznym – dzięki czemu całość potrwa szybciej i nikt nie będzie mógł mieć dostępu do naszych danych wrażliwych. E-kurier dostępny jest póki co w największych miastach.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.01.2022, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.02.2022. Oprócz tego w miesiącu założenia konta powinniśmy zalogować się min. raz do aplikacji Santander mobile na smartfonie.

I… pierwsza część premii nasza! 100 zł za spełnienie powyższych warunków trafi do nas do końca lutego.

200 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (luty, marzec, kwiecień):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

I to tyle! 200 zł zostanie nam wypłacone do 31.05.2022.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Kolejna premia czeka na nas w ramach programu poleceń. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.10.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Logowanie wykonujemy w miesiącu założenia konta, a transakcje – do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń została opisana w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne – choć w listopadzie i grudniu jest on tymczasowo podwyższony do 2%. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • „nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019”

  Dziękuję, postoję :)

  ptok Odpowiedz
 • Szybko ten e-kurier przyjeżdża. Był w 3 h od złożenia wniosku.

  Ja123 Odpowiedz
  • widocznie kurier inpost byl w okolicy, specjalnie do cienie nie jechal imho, dzis ten sam mi otworzyl i ten sam przekazal paczki z rzeczami zamowionymi przed swietami.

   Krzychoooo
 • Małe sprostowanie. Każdy bank pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe ale to konto jest jedynym, które udostępnia je wszystkie za darmo.

  nsmarcin Odpowiedz
  • Tak, ale nie jest jedyne, już od wielu lat mam takie w Alior (już nie oferowane Konto Wyższej Jakości), coś jak w Santander jest też w Credit Agricole, ale oba mają jednak limit do 5 tysięcy na przelew, czyli aby przelać choćby 50 tysięcy trzeba wykonać 10 operacji…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy to reguła, że w Santaderze tak późno przelewy przychodzą z 1 sesji ?
  Kiedyś miałem dopiero o godz. 12.30 a dziś 13.40 a przelewu nie ma.

  Bogdan Odpowiedz
 • Dzień dobry, czy żeby spełnić warunki promocji w Santander otwierając Konto jakie chcę muszę zaznaczyć też następującą zgodę:
  „Telemedi.co – zgoda na przekazywanie danych osobowych i danych objętych tajemnicą bankową”?
  Dziękuję za informację :)

  Ewa Gdańsk Odpowiedz
  • Dziękuję za odpowiedź. I jeszcze jedno pytanie: złożyłam wniosek, dostałam mailem umowę, zalogowałam się już do konta. Co teraz? Już wszystko gotowe? Czy jeszcze musi przyjść kurier? Bo ja na razie kuriera nie zamawiałam. I czy ja muszę mieć wydrukowaną tę umowę, czy kurier wszystko przyniesie? Dzięki

   Ewa Gdańsk
 • A gdzie w regulaminie przy warunku płatności bezgotówkowej kartą jest wskazane „na min. 10 zł” ???

  Michał Odpowiedz
 • Otrzymaliście I część premii, która miała być wypłacona do końca lutego?

  actimel10 Odpowiedz
 • Witajcie, czy ktoś otrzymał premię do konać lutego? U mnie brak

  Edzia Odpowiedz
 • Konto zakładałam na koniec stycznia, 100 zł dostałam 24.02, razem z 50 zł z polecenia.

  Zuzanna Odpowiedz
 • Szanowny Panie,
  nie mogę uznać Pana reklamacji i wypłacić nagrody za udział w promocji, ponieważ nie spełnił Pan
  głównego warunku promocji.
  Zgodnie z regulaminem promocji: od 1 kwietnia 2019 r. nie mógł Pan otworzyć Konta w ramach akcji
  promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot [1].
  Sprawdziłam, że w tym okresie wziął Pan udział w promocji.”
  Odpowiedź na moją reklamację.

  actimel10 Odpowiedz
 • Przyszło 200 zł…

  Ja123 Odpowiedz
 • Dla zainteresowanych, próba zamknięcia konta – oferta 2% (maks. 30 zł) za płatności kartą do końca sierpnia

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy