Kumulacja! Aż 350 zł za założenie Konta Jakie Chcę oraz 50 zł za konto dziecka (+1% moneybacku)!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska z premią za założenie konta osobistego. Dzięki temu mamy tu kumulację ofert, w której możemy zdobyć 200 zł na start, 100 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile, 50 zł w programie poleceń oraz 50 zł za założenie konta dziecku! Oprócz tego ciągle do wyboru mamy Lokatę Mobilną z oprocentowaniem 1% oraz z moneyback pozwalający na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz czy telefon.

350 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który od 1.11.2019 nie posiadał żadnego konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów tego banku (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji. W regulaminie pojawia się również zapis, że:

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż..

W skrócie: jeśli zamknęliśmy konto osobiste w Santander Bank Polska (dawny BZWBK) przed 1.11.2019, to spełniamy warunki, o ile nie było to konto zakładane w promocji. Jeśli natomiast zamykaliśmy konto otwarte w promocji, to zamknięcie musiało nastąpić przed 1.04.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla młodych. Karta debetowa do konta nie jest wymagana, choć jej posiadanie może ułatwić nam spełnienie dalszych warunków. Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.11.2020, przy czym umowę o konto musimy zawrzeć do 15.12.2020. W chwili pisania tego prześwietlenia do wyboru była finalizacja umowy przez wizytę kuriera, choć regulamin dopuszcza również wideorozmowę (jeśli będzie taka opcja do wyboru).

200 zł na prostych zasadach

Co dalej? Aby zdobyć nagrodę w wysokości 200 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta powinniśmy:

 • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem)
 • zalogować się do aplikacji Santander Mobile

Regulamin precyzuje, że spełniać warunki możemy w miesiącu założenia konta lub w kolejnym. Przykładowo dla umów o konto podpisanych jeszcze w listopadzie warunki spełniamy w listopadzie, grudniu i styczniu albo grudniu, styczniu i lutym.

I to tyle! Nagroda w promocji zostanie wypłacona do 15.04.2021, o ile spełnimy wszystkie powyższe warunki i utrzymamy zgody marketingowe/EKK.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

200 zł na start to jednak nie wszystko. W trakcie wnioskowania o konto (wraz z kartą Mastercard) możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu konieczne będzie dodatkowo wyrażenie zgody na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31.01.2021 i więcej o niej pisałem w tym artykule.

100 zł w promocji Bezcenne Chwile

Kolejną premię zgarniemy za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Oferta ta jest przeznaczona dla osób, które zawrą umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Mastercard Dopasowaną w terminie 1.10 – 30.11.2020. Wymagane jest też wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych oraz na EKK (czyli to samo, co powyżej).

Teraz wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile, pamiętając przy tym, aby wyrazić zgodę na wysyłanie treści marketingowych na numer telefonu lub adres e-mail.

Ostatnim krokiem będzie wykonanie min. 1 płatności kartą w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu. Oczywiście płatność ta może się pokrywać z płatnościami w ramach promocji z bonusem 200 zł.

I to tyle! 100 zł w formie 6800 punktów Priceless Specials zostanie nam przypisanych w terminie 10 dni roboczych od spełnienia warunków. Punkty będą ważne 2 miesiące.

W promocji dostępna jest pula 6800 nagród. O jej wyczerpaniu bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

50 zł dla dziecka

Oprócz 200 zł na start i 50 zł z polecenia Santander pozwala również na zgarnięcie kolejnych 50 zł – za założenie konta swojemu małoletniemu dziecku. Czym więcej dzieci – tym większa premia do zgarnięcia.

Jak zgarnąć tę premię? Wystarczy, że jesteśmy uczestnikiem promocji z premią 200 zł na start, spełnimy jej wszystkie warunki oraz złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka – za pośrednictwem Wideodoradcy banku. Będziemy mieć na to czas do 25.12.2020. Teraz wystarczy, że do konta dziecka będą wyrażone te same zgody, co do konta dorosłego i… premia nasza. Zostanie ona wypłacona najpóźniej do 15.04.2021.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? To zależy. Do końca listopada obowiązują bowiem stare warunki zwolnienia z opłat, a od grudnia – nowe, łatwiejsze.

Do końca listopada prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która możemy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy Konto dla Młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Co zmieni się w grudniu? Zarówno karta jak i konto będą mogły być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode konto mają natomiast ciągle bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dobrze, że założyłem lokatę na 2% w tamtym miesiącu, bo jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie dopłacać Bankom, za to, że chcemy założyć lokatę

  McKwacz Odpowiedz
  • Przy czym to jeszcze muszę sprawdzić, bo na stronie banku jest 1,5%, natomiast na stronie promocji (dzisiejszej) jest już 1%. Pytanie czy jeszcze tam nie zaktualizowali czy tu ktoś przeoczył / zepsuł :)

   Michał
 • Adminie czy jest jakaś szansa, że wprowadzą możliwość zawarcia umowy przez wideokonferencję w najbliższych dniach? Mnie osobiście wizyta kuriera odstrasza.

  wlodek Odpowiedz
  • spytam, ale w poprzedniej edycji też był zapis o kurierze lub wideorozmowie i nie wprowadzili :/

   Michał
  • Może wrócą za niedługo do wideoweryfikacji bo jednak pandemia teraz w pełni i jak kurierzy zachorują i różni pracownicy to kto będzie woził przesyłki i umowy. Myślę że ogólnie to dobry czas aby wideoweryfikacja wróciła.

   bolek
  • Ponoć kwestie techniczne. Natomiast prędzej czy później będzie biometria. Ale raczej nie tej zimy… także jak ktoś chce zgarnąć 350 zł, to wychodzi na to, że trzeba póki co przeżyć tego kuriera

   Michał
 • „od 1.11.2019 nie posiadał żadnego konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska.”
  oraz
  „W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż..”

  Wg mnie ten zapis należy interpretować nastepująco: Jeżeli przystąpiłem do promocji przed 1 kwietnia 2019r oraz zamknąłem to konto przed 1.11.2019 to mogę teraz przystąpić do promocji.
  Może specjaliści z forum wypowiedzą się?

  Daw Odpowiedz
  • należy interpretować, że standardowo nie można mieć konta od 1.11.2019. Natomiast jeśli założyliśmy konto w promocji, to liczymy od 1.04.2019.

   Przykładowo:
   Konto założone w promocji i zamknięte przed 1.04.2019 nie wyklucza.
   Konto założone w promocji i zamknięte po 1.04.2019 wyklucza.
   Konto założone bez promocji i zamknięte przed 1.11.2019 nie wyklucza.

   Michał
 • no wlasnie, interpretowac to mozna roznie, a tez mam sytuacje ze nie wiem czy juz moge otworzyc i wziac udzial w promocji, moze admin zapytac dokladnie na infolinii luib u swego zródła ? ;)

  villemo09 Odpowiedz
 • A ta promocja się wyklucza czy kumuluje z promocją poleceń?

  Agent Odpowiedz
 • Czy ktoś próbował zarejestrować w BCH nową kartę ale bez otwierania konta i dostał punkty?

  santech Odpowiedz
 • Tak. Zadziałało.

  Lidia Odpowiedz
 • A jeśli otwieram konto dzisiaj i z wiadomych przyczyn nie moge zarejestrowac jej w programie BCM, bo nie mam jej fizycznie to co wówczas?

  Łukasz Odpowiedz
 • Ile dni Wam minęło od wykonania transakcji do przyznania pkt. w Bezcenne Chwile?

  idiayp Odpowiedz
 • Nie pamiętam, ale nie więcej niż parę dni.

  santech Odpowiedz
 • Pojawiły bony Circle K w BCH.

  santech Odpowiedz
 • Ej, chce ktoś Circle K ważne do 31.05.2020 na wymianę za np. Euro albo Allegro?

  pws Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy