350 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 2% moneybacku od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć aż 300 zł na start w gotówce i 50 zł w programie poleceń. A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej oraz z moneybacku od wartości opłacanych rachunków, który w listopadzie i grudniu podniesiony jest z 1% na 2%.

400 zł premii za założenie konta w Santander Bank Polska

300 zł na dobry początek

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.11.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Podczas wyboru karty debetowej najlepiej wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z programu Bezcenne Chwile.

Uwaga: umowę o konto finalizujemy poprzez wizytę kuriera. Jeśli chcemy, aby proces przebiegł znacznie szybciej (nawet kilka godzin), to skorzystajmy z tego linku wybierając e-kuriera. Również przyjedzie do nas kurier, ale zamiast przekazywać mu dokumenty papierowe umowę podpiszemy po prostu na tablecie biometrycznym – dzięki czemu całość potrwa szybciej i nikt nie będzie mógł mieć dostępu do naszych danych wrażliwych. E-kurier dostępny jest póki co w największych miastach.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 20.12.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 5.01.2022.

I… pierwsza część premii nasza! 100 zł za spełnienie powyższych warunków trafi do nas jeszcze przed świętami (do 20.12) dla kont założonych w listopadzie lub do 31.01 dla kont założonych w grudniu.

200 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

I to tyle! 200 zł zostanie nam wypłacone do 31.03.2022 (w przypadku kont założonych w listopadzie i warunków spełnionych od grudnia do lutego) lub do 30.04 (dla kont z grudnia i warunków styczeń – marzec).

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Kolejna premia czeka na nas w ramach programu poleceń. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.10.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Logowanie wykonujemy w miesiącu założenia konta, a transakcje – do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń została opisana w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne – choć w listopadzie i grudniu jest on tymczasowo podwyższony do 2%. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

0,5% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 0,5%. Miejmy nadzieję, że ze względu na podwyżki stóp procentowych oprocentowanie lokaty również pójdzie w górę.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy mobilne konto oszczędnościowe dyskwalifikuje mnie z tej promocji? Zwykłego konta nie mam od dawna, ale to niestety się zachowało…

  Tomek91 Odpowiedz
 • nie ma już tego 150 zł do biedronki ?

  Zenobiusz Odpowiedz
 • Jak długo trzeba mieć konto w santanderze aby otrzymać 300 zł? Czyli po jakim czasie mogę zamknąć konto?

  Michał Odpowiedz
 • Siema. Założyłem konto w listopadzie , warunki spełnione a premii nie ma 100 zł.
  Ktoś dostał już 100zł pierwsza cześć premii ?

  Arek99111 Odpowiedz
 • Witam założyłem konto w listopadzie , spełniłem wszystkie warunki lecz nie dostałem pierwszych 100 zł

  Arkadiusz999 Odpowiedz
 • Witam złożyłam wniosek o konto w listopadzie , warunki spełnione pierwsze 100 zł dostałam lecz do końca marca powinno wpłynąć już 200 zł a nie widać pieniędzy. Pisać reklamację czy czekać do końca kwietnia ??? Jeśli pisać reklamację to macie jakiś artykuł o reklamacjach ?
  I to tyle! 200 zł zostanie nam wypłacone do 31.03.2022 (w przypadku kont założonych w listopadzie i warunków spełnionych od grudnia do lutego) lub do 30.04 (dla kont z grudnia i warunków styczeń – marzec).

  Ewelina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy