Nawet 350 zł w bonach Allegro za założenie Konta za Zero PKO BP

Zakończona

Po kilku miesiącach przerwy rusza promocja PKO BP, w ramach której możemy zgarnąć nawet 350 zł premii na start w formie bonów Allegro. Nagroda podzielona jest na dwie części: 150 zł uzyskujemy po spełnieniu niesamowicie prostych warunków, a kolejne 200 zł – pod warunkiem, że założymy konto dzieciom.

350 zł od PKO BP

Sprawdza się w działaniu

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PKO BP od 1.01.2020. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo tym razem nie wyklucza z promocji! Uprzedzając pytania dodam natomiast, że posiadanie konta w Pekao S.A. również – to zupełnie inny bank :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto za Zero wraz z kartą debetową oraz podpiszemy umowę nie później, niż 27.06.2021. W tym samym terminie (najlepiej podczas wnioskowania) powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Pamiętajmy również, aby do 27.06.2021 zgłosić chęć udziału w ofercie na dedykowanej stronie promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta spełnimy jeden prosty warunek:

 • wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem

Kwota transakcji jest dowolna, miejsce również.

I… to tyle! Nagroda główna jest nasza. Bank prześle nam bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro za spełnienie powyższych warunków w pierwszym miesiącu, a następnie kolejny bon (o wartości 100 zł) za spełnienie warunków w drugim i trzecim miesiącu. Wysyłka nastąpi do 20. dnia kolejnego miesiąca. Bony będą ważne do końca roku.

Przykładowo otwierając konto w maju warunki spełniamy w czerwcu, lipcu i sierpniu, a nagrody odbieramy do 20.07 oraz 20.09.2021.

100 zł za dziecko

Oprócz 150 zł dla każdego w promocji możemy zgarnąć dodatkowe 2 x 100 zł – pod warunkiem, że mamy dwójkę dzieci. Wystarczy, że w terminie do 27.06.2021 otworzymy PKO Konto Dziecka wraz z Kartą Junior (dla dzieci 0-13) lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą KP (dla dzieci 13-18). Do wyboru mamy oddział banku lub bankowość internetową iPKO.

Teraz wystarczy, że kartą wydaną do konta dziecka dokonamy min. 2 płatności bezgotówkowe w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta. I… to tyle! 100 zł zostanie wypłacone do 20. dnia kolejnego miesiąca.

Przykładowo zakładając konto dziecku w czerwcu warunki spełniamy w lipcu i sierpniu, a nagrodę otrzymujemy do 20.09.2021.

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje pula nagród: 5000 nagród głównych oraz 2000 nagród dodatkowych. Nagrody będą wydawane w kolejności spełnienia warunków, dlatego z jednej strony warto się śpieszyć, ale z drugiej:

W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli Nagród danego rodzaju Bank poinformuje o tym za pośrednictwem strony internetowej

Bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli Nagród

Ile kosztuje Konto za Zero?

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe – nie płacimy za jego posiadanie ani grosza, niezależnie od aktywności na koncie.
Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową (aż 10 zł), jednak po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych PKO BP są darmowe, natomiast z urządzeń obcych płacimy 10 zł (kartą) lub 0 zł (BLIKiem).

Nie przegap!

Komentarze

 • @Michał Admin: Jakie są opcje zawarcia umowy? Kurier, online, oddział?

  owat Odpowiedz
  • Obecnie widzę kuriera. Zresztą z poprzednich promocji kojarzę, że aplikacja mobilna sypała błędami / był problem z brakiem podpisu.

   Michał
  • W regulaminie pisze, że w oddziale też można otworzyć, tylko później trzeba się zarejestrować na stronie promocji.

   Łuki
 • Wygląda na to, że otworzyć konto dziecka można stosunkowo łatwo, a czy równie łatwo je zamknąć? Czy wystarczy udział jednego z rodziców czy papiery muszą podpisywać oboje?

  doncoralone Odpowiedz
 • Jakiś program poleceń?

  falusinski Odpowiedz
 • Co się porobiło z tymi promocjami… Teraz trzeba adoptować dwójkę dzieci.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Czyli jak maz i zona mają dwójkę dzieci to tylko jeden rodzic może podpiąć dzieci pod konto. A szkoda.

  Hshs Odpowiedz
 • Co ciekawe – w tym mnbanku

  heniek131 Odpowiedz
  • Przy zamykaniu konta system naliczył mi opłatę 12 zeta za brak pięciu tranzakcji w okresie rozliczeniowym. Tymczasem były wykonane. Reklamacja pozytywnie rozpatrzona (łaskawy napisali że tylko dlatego że zamykam konto) Przy wypłacie gotówki w kasie potrącają 10 Zeta.

   heniek131
 • I jeszcze na koniec trzeba uważać na okres rozliczeniowy który u nich zaczyna się z dniem otwarcia konta.

  heniek131 Odpowiedz
 • ‚pod warunkiem, że mamy dwójkę dzieci’
  Czy bank sprawdza skąd ma się te dzieci?

  Bbc Odpowiedz
  • @Bbc „Czy bank sprawdza skąd ma się te dzieci?” A po co ma sprawdzać ? Wiadomo, że dzieci przynosi bocian. To nieprawda, że dzieci znajduje się w kapuście. To fałsz.

   ptok
 • Na wniosku jest pole – Mam kod promocyjny – co to ?

  Daral Odpowiedz
  • @Michał
   Również dołączam się do pytania.

   TomekW
  • Niestety nie mam zielonego pojęcia – w programie poleceń i tak trzeba założyć konto ze strony programu poleceń

   Michał
 • 5 transakcji miesięcznie zwalnia z opłaty za kartę. A jakie warunki do zwolnienia opłat za kartę muszą spełnić dzieci ?

  Awosz Odpowiedz
  • PKO Konto Pierwsze – 2 transakcje aby nie było opłaty 3,90 zł za kartę (bez karty darmowe).
   PKO Konto Dziecka – bez opłaty za konto / kartę.

   Michał
 • witam. czy posiadanie przez rodzica konta technicznego (wymagane dla konta junior dziecka) łapię się na tą promocję?
  I czy jeśli dzieci mają w PKO konto Junior to czy to ich wyklucza?
  z góry dziękuję za odpowiedz

  Michał Odpowiedz
 • Admin proszę o pomoc. Pierwsze się zarejtrowalem w promocji a dopiero potem złożyłem wniosek o konto. Czy będę brał udział w promocji?

  luic Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem kolejność wydaje się być dowolna, także nie powinno być żadnych problemów ;)

   Michał
 • Czy musi być 2 dzieci czy wystarczy 1

  Kornel Odpowiedz
  • Oczywiście wystarczy jedno. Po prostu za każde (ale nie więcej niż za dwójkę) jest 100 zł premii. W twoim przypadku będzie to łącznie 250 zł.

   Michał
 • Witam. Proszę Was o pomoc. Czy ktoś już wie czy podczas 1 płatności Allegro można użyć kilku bonów Allegro ? Czy tylko zasada 1 zakup = 1 bon ?

  luic Odpowiedz
  • Niestety tylko jeden można użyć naraz.

   asi
  • dziękuję :)

   luic
  • A czy taki bon allegro można wykorzystać wielotrotnie tak jak e-kod do biedronki? Czy trzeba jednorazowo jak z bonami sodexo? Np jeśli podczas zakupu na allegro za kwotę 40zł wpiszę kod bonu o wartości 100zł to pozostałe 60zł można będzie wykorzystać przy kolejnych zakupach?

   Paweł
  • Dana Karta Podarunkowa może zostać zrealizowana tylko raz w jednej płatności za Towar w ramach Transakcji, przy czym może być to Transakcja dotycząca jednego lub kilku Towarów pochodzących od jednego lub wielu sprzedających, za które dokonana zostanie jedna płatność. W przypadku gdy kwota wykorzystana przy Transakcji jest niższa niż wartość użytej Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę, która zostanie przypisana do jego Konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnej Karty Podarunkowej. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty Podarunkowej. Jedynie w przypadku, gdy w momencie skorzystania z Karty do końca terminu ważności tej Karty Podarunkowej jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności.
   Przykład:
   Pierwotna Karta o wartości 100 zł jest ważna do 10 marca. 9 marca wykorzystujesz 50 zł z tej Karty, nową Kartę o wartości 50 zł będziesz mógł/a wykorzystać do 23 marca.
   https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR#i-definicje

   Ja123
  • *Ja123 dzięki za wygrzebanie regulaminu i tak szczegółową odpowiedź :) w sumie to rozwiązanie korzystne, choć mogliby tak nie kombinować i po prostu zezwolić na wielokrotne użycie tej samej karty :)

   Paweł
 • Czy dobrze rozumiem zapis o bezpłatności konta, że aby uniknąć opłaty należy wykonać 5 transakcji nie w miesiącu kalendarzowym, a w okresie rozliczeniowym, trzydziestodniowym liczonym od dnia otwarcia konta?

  McKwacz Odpowiedz
  • Dobrze rozumujesz :) W PKOBP miesiąc liczy się od otwarcia konta, niekoniecznie 30-dniowy.

   Łuki
  • Dokładniej to od dnia wydania karty. U mnie to jest 2 dni po podpisaniu umowy i otwarciu konta. Dokładne daty okresu rozliczeniowego są w szczegółach karty – zakładka „informacje o opłacie”.

   Łuki
 • Już zaczęły się problemy. Jeszcze przed przysłaniem karty naliczyli 15 zł prowizji za użytkowanie karty PKO Junior.

  nickus Odpowiedz
  • Prezent na Dzień Dziecka :)

   Łuki
  • A nie jest to opłata 14.90zł za wybranie innego wizerunku karty niż standardowy?

   Łuki
  • @nickus bo admin niestety zapomniał o tym napisać, ale na innym forum znalazłem. Wydanie karty dla dzieci poniżej 13lat kosztuje 15zl. Ja wyrabiałem dla 2 dzieci i mnie skasowali na 30zl. Ale wiedziałem że to zrobią i już się pogodziłem że premia netto z tym allegro to będzie nie 100 tylko 85zl.

   Paweł
 • Założyłem swoje konto, jest aktywne – problem z założeniem konta dla dzieci. Zakładałem tak, że w jednym wniosku podałem dane pierwszego dziecka, następnie poprzez przycisk: „dodaj kolejne dziecko” podałem dane drugiego. Wniosek wysłany – status jednak „odrzucono”. Co jest nie tak? Konto dla każdego dziecka ma być na osobnym wnioski, w tym jest problem? Ktoś miał podobnie?

  TomekW Odpowiedz
  • Ja zakładałem w oddziale. Może spróbuj też tym sposobem bo trudno stwierdzić co się bankowi nie spodobało…

   Paweł
  • Ja otwierałem tylko dla siebie w oddziale i kiedy już wychodziłem, wołała za mną, żeby się wrócić bo jej wniosek odrzuciło. Umowę miałem już wydrukowaną i podpisaną. Musiała na nowo pisać.

   Łuki
 • A karta debetowa dla dzieci jakos automatycznie przychodzi? Bo nie bylo zadnej opcji o karte przy wniosku zakladania konta dzieciom przez bankowosc internetowa

  TomekW Odpowiedz
  • Dla każdego dziecka zakładasz po 2 konta. Jedno to konto dziecka a drugie to konto karty. To pierwsze konto jest nieaktywne dopóki dziecko nie skończy 13 lat. To drugie konto jest najważniejsze, bo z niego ściągane są środki przy płatnościach kartą w promocji i z niego możesz korzystać. Może zawnioskowałes tylko o to pierwsze konto? Ono generalnie nic nie daje. Dlatego lepiej pójść do oddziału i oni założą co trzeba.

   Paweł
 • A ktoś zakładał konto dzieciom przez iPKO (bankowość internetową) i się udało? Czy wszyscy w oddziale musieli?

  TomekW Odpowiedz
 • Pytanie do użytkowników aplikacji IKO w wersji PKO BP. Korzystam z tej aplikacji w wersji dla Inteligo i tam przed spełnieniem warunku bezpłatności karty widoczna jest opłata w wysokości bodaj 4 PLN, natomiast po ich spełnieniu wyświetla się 0. W aplikacji PKO mimo wymaganej liczby transakcji cały czas jest informacja o 10 PLN opłaty za konto. Czy ta aplikacja „tak po prostu ma”? Czy może coś im się nie spodobało w moich transakcjach?

  klusha Odpowiedz
  • Transakcje muszą być zaksięgowane.

   Benito
  • Są zaksięgowane.

   klusha
  • Do tego każdy może mieć inny cykl rozliczeniowy, np. od 6 czerwca do 5 lipca, ale to można sprawdzić w szczegółach karty.

   Benito
  • Ani kwestia rozliczenia transakcji ani okresu rozliczeniowego nie są dla mnie tajemnicą. Sparafrazuję moje pytanie: Czy normalnym zachowaniem w tej aplikacji jest informacja „bieżąca ilość 5, brakująca ilość 0, opłata za kartę 10 PLN”.

   klusha
  • Po jakimś czasie się to zmienia i jest 0. Sprawdź za kilka dni.

   TomekW
  • @klusha nie wiem jak jest w aplikacji, ale zaloguj się na komputerze, tam jest to dobrze rozrysowane i opisane.

   Łuki
  • Dzięki, sprawdziłam w aplikacji webowej i tam jest poprawnie. Czyli po prostu ta aplikacja „tak ma” :)

   klusha
 • Czy komus udalo sie zalozyc konto dzieciom przez bankowość internetową?

  TomekW Odpowiedz
 • Proszę o potweirdzenie – czy w przypadku konta dla dzieci zgody marketingowe są wymagane? W regulaminie nie znalazłem

  TomekW Odpowiedz
 • Dają 100 zł do EMpik.com za 2 bliki w aplikacji mobilnej. Pula tylko 580 nagród, więc trzeba się spieszyć
  https://www.pkobp.pl/lpk/wakacje2021/?portal=140&utm_medium=copy&utm_source=prom-all

  Ja123 Odpowiedz
 • dostał juz ktoś bon?

  Jarek Odpowiedz
 • Jest 50zł na Allegro.

  Łuki Odpowiedz
 • Przyszły kody do Empik, ale nie ma jeszcze na Allegro za konto dziecka (założone w maju, warunki spełnione w czerwcu i lipcu, nagroda powinna być do 20 sierpnia)

  luic Odpowiedz
  • U mnie dokładnie to samo. Empik już się pojawił, a bonów za konta dla dzieci póki co brak. Ale do jutra czas, więc miejmy nadzieję, że o nas nie zapomnieli. Chociaż pierwszą nagrodę dawali dzień wcześniej, 19 lipca.

   Paweł
  • U mnie też :) całkiem owocny dzień, 200zl do allegro, 100 do empiku. Oby więcej takich promocji :)

   Paweł
  • Paweł u mnie większa owocowość: 200 + 200 :)
   Ale to pomogła małżonka ;)

   luic
  • Gratuluję :) moja żona niestety nie jest zbyt chętna, by brać udział w promocjach bankowych. Chociaż ostatnio ją namówiłem i otworzyła kk Citi w promocji z telefonem, bo akurat jej się zepsuł telefon :p

   Paweł
 • Może ktoś chce wymienić kody Allegro na Empik, AGDRTV, Merlin, bilety do CC/ Multikina ew. inne vouchery dostępne w BCh? Proszę pisać waldemar_007@wp.pl

  Waldemar Odpowiedz
 • Witam, nie otrzymałam bonów. Gdzie złożyć reklamację?

  Mcdalena Odpowiedz
  • 37. Reklamacje mogą być zgłaszane do Banku. Uczestnik Promocji może złożyć reklamację w formie:
   1) elektronicznej – poprzez iPKO;
   2) pisemnej – na adres: PKO Bank Polski, Kancelaria, ul. Partyzantów 15, 22-411 Zamość, z dopiskiem „Sprawdza się w działaniu”;
   3) ustnej – telefonicznie lub osobiście do protokołu podczas wizyty w oddziale Banku

   Spełniłaś warunki? Ostatni bon będzie wysłany do 20. września.

   Łuki
 • Myślicie że wyślą bony dziś czy dopiero w poniedziałek ? Ktoś coś ? …

  luic Odpowiedz
 • Brawo Wy, Mam i Ja :) Zamykamy !

  luic Odpowiedz
 • Dostał ktoś za sierpień i wrzesień?

  Angulo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy