350 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Już za sam fakt aktywowania darmowego konta osobistego możemy zyskać 50 zł, a za spełnienie warunków aktywności – kolejne 300 zł.

350 zł premii od BNP Paribas

Planuj z kontem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 25.11.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 9.12.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 6000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu. Czyli jeśli spełniliśmy wszystkie opisane wyżej warunki, to ta premia jest już nasza :)

Kolejną, czyli tym razem 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po miesiącu nadania PINu:

 • wykonamy min. 5 płatności BLIK oraz
 • wykonamy przelewy na łącznie min. 250 zł

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi. W drugim – o zwykłe przelewy (np. na swoje konto w innym banku) za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu:

 • wykonamy min. 10 płatności kartą oraz
 • wykonamy min. 1 przelew na min. 50 zł

Zasady są więc podobne jak wcześniej – zmienia się tylko typ transakcji (karta zamiast BLIK) oraz wartości liczbowe (10 transakcji / przelew na min. 50 zł).

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków pierwszej nagrody. Przelewy zostaną przekazane do końca danego miesiąca, przy czym aby je odebrać konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu.

Przykładowo zakładając konto w październiku nagrodę otrzymamy do końca listopada (za nadanie PINu), grudnia (za 5 płatności i przelewy min. 250 zł w listopadzie) oraz stycznia (za 10 płatności i przelew 50 zł w grudniu).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z innej beczki. Czy kojarzycie jakieś promocje z moneybackiem w bankach spółdzielczych lub SKOKach? Szukam czegoś poza SKOKiem Stefczyka.

  owat Odpowiedz
 • Dostaliście jakieś propozycje z moneyback przy wypowiedzeniu BNP? Ja wczoraj po pół roku zero…

  doncoralone Odpowiedz
  • Nic, bardzo wścibska pani z działu utrzymania klienta po prześledzeniu historii rachunku (i zakładania kont z promocji) powiedziała, że takie oferty są tylko dla aktywnych klientów:)

   asi
 • Jest mail o pierwszej nagrodzie. Czas na rejestrację do 25.11 :)

  Adam546 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy