350 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° dostaniemy 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, a za spełnienie łatwych warunków aktywności – dodatkowe 250 zł w gotówce :)

350 zł premii z Kontem 360

Zyskaj 350 zł z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 30.06.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są jeszcze dwie inne opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku.

I… to tyle! 100 zł w formie e-kodu do Biedronki otrzymamy do 31.07.2021 za pomocą wiadomości SMS.

Premia na prostych warunkach

A jak zdobyć pozostałe 250 zł? Wystarczy, że w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku zapewnimy wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Warunki te pokrywają się zresztą dość mocno z warunkami zwalniającymi z opłat za konto (wpływ + 1 transakcja) – nie dość więc, że za konto i kartę nie zapłacimy w danym miesiącu ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

Bank dodaje jeszcze jeden wymóg dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 30.11.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

W tym samym terminie powinniśmy zresztą aktywować również aplikację mobilną banku.

I to tyle! 250 zł w gotówce trafi do nas do 31.12.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przy okazji tejże promocji, chciałbym prosić – nie tylko pod kątem tej konkretnej promocji, ale ogólnie – o wyjaśnienie, jak należy rozumieć odnotowanie przez bank wpływu na konto (o którym często mowa w promocjach). Czy wystarczy, że np. jednego dnia wpłacę na konto przykładowe 1000 zł, a następnego wypłacę z tego konta tę kwotę i warunek wpłaty na konto zostanie spełniony? Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

  Michał Odpowiedz
  • Tak, wpływ to wpływ, wypłacić to możesz nawet natychmiast po zaksięgowaniu (wygodne, gdy wpłacasz przelewem natychmiastowym, wtedy wpłatę i wypłatę możesz zrobić od razu).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha
   Bardzo Ci dziękuję za szybkie i konkretne wyjaśnienie:)

   Michał
  • Ja bodajże z Millennium właśnie miałam problemy z zaliczeniem wpływu przelewem natychmiastowym, kończyło się reklamacjami. Dla świętego spokoju polecam wpłatę zwykłym przelewem :)

   asi
  • >>>wpływ to wpływ
   Nie jest to wcale takie jednoznaczne.

   Np w TMB nie uznali mi wpłaty we wpłatomacie. Nawet wobec tego, że nie było w regulaminie promocji wykluczenia takiego wpływu. Reklamacja nic nie dała (nie bo nie ), choć we regulaminie Banku wpłaty we wpłatomacie sami określili jako wpływ.

   Ale np. w Millennium albo CA – wpłata w wpłatomacie to normalny wpływ.

   Bogdan
 • A idea liczy się jako pekao czy nie 😁

  Nikt Odpowiedz
 • W millenium aby otrzymać ofertę utrzymaniową lepiej zamykać konto przez stronę czy dzwonić?

  Zet Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy