Nawet 350 zł premii za założenie Konta 360°

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° możemy zgarnąć 200 zł w gotówce, a do tego 50 zł za konto dziecka i 100 zł za zapewnienie wpływów Świadczenia 500+.

Nawet 350 zł za założenie Konta 360 od Banku Millennium

Konto 360° i 300 zł z plusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 1.03.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Ostatni wymóg (który również należy spełnić do 1.03.2021) to aktywowanie aplikacji mobilnej banku.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem do 30.06.2021 powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Najważniejsze jednak, aby spełnić warunki bezpłatności konta w marcu, kwietniu, maju i czerwcu. Nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy więc ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagane jest, aby łączna suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem.

Bank dodaje jeszcze jeden wymóg dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 30.06.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 200 zł trafi do nas do 30.07.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Dodatkowe 100 zł za wpływ 500+

A jak zdobyć pozostałe 100 zł? Bardzo prosto. Premia dodatkowa będzie przyznana każdemu uczestnikowi promocji, który do 30.06.2021 złoży za pośrednictwem systemu bankowości Millenet wniosek o świadczenie Rodzina 500+ na okres od 1.06.2021 do 31.05.2022, a jako numer konta do przelewu wskaże świeżo otwarte Konto 360°.

I… to tyle :) Premia dodatkowa zostanie wypłacona w tym samym terminie co premia za otwarcie konta, czyli do 30.07.2021.

50 zł za Konto 360° Junior

Oprócz premii dla osoby dorosłej Bank Millennium premiuje również założenie konta w swojemu dziecku. Tam warunki są równie proste, a częściowo pokrywają się z powyższą promocją. Wystarczy bowiem, że za pomocą Millenet otworzymy Konto 360° Junior swojemu dziecku, a następnie do 31.03.2021 złożymy wniosek o świadczenie Rodzina 500+ (za pomocą Millenetu, na okres 01.06.2021 – 31.05.2022).

Dodatkowo jeśli nasze dziecko jest osobą, które ukończyła 13. rok życia, to do 31.03.2021 powinno wykonać min. 1 transakcje kartą debetową wydaną do swojego konta lub BLIKiem lub zbliżeniowo telefonem.

I to tyle! Premia za założenie Konta 360° Junior, czyli 50 zł na eKarcie podarunkowej Goodie, zostanie przekazana już do 30.04.2021.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zresztą nieważne. Nie mam już juniora, i nie pobieram już 500 plus. Dla mnie byłoby więc tylko 200. W poprzedniej było 270, ale się nie łapałem. Poczekam, „nie pali się”.

  ptok Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś czy MB ponawia ofertę utrzymaniową tzn jeśli raz z niej skorzystałem przy ponownym wypowiedzeniu umowy można liczyć na powtórkę?

  Shaggy Odpowiedz
  • Przez kilka lat korzystałem, jak przy ostatniej akcji korzystałem z karty przez curve, to już oferty nie dostałem i się pożegnałem

   Dzikus
  • Ponawia, ale nie zawsze.

   mbo
 • a czy 100 zł z tytułu 500+ jest również dla obecnych klientów czy tylko dla nowych?

  Damian Odpowiedz
  • Dla obecnych (i nowych) jest fragment o 50 zł za konto dziecka (czyli również za 500+)

   Michał
 • Ktoś podpowie jak najłatwiej obniżyć limit na KK Mille?

  eloraper Odpowiedz
 • Czy któryś bank, po za Millennium ma również jakoś aktywną promocję dla składających wniosek 500+ na nowy okres?

  Darek Odpowiedz
  • Podbijam pytanie. Tu niestety jak kiedyś skorzystało się z promocji założenia konta dla dziecka, to nie bierze się udziału w promocji z 500+. Czy ma ktoś wiedzę o promocji z 500+ w innym banku?

   jmg
  • Witam, również podbijam.
   Na razie nie widzę w innych bankach zachęt do złożenia 500+ u nich, a w Mille też się nie łapię…
   Pozdrawiam

   OlaGie
 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która brała udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

  Zenek Odpowiedz
 • Czy Mille ma jakąś ofertę jeśli chcesz zamknąć konto? Dzięki z góry

  gregoopl Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy