Łatwe 350 zł za sam fakt założenia mBiznes Konta! + 24 miesiące bez opłat

Zakończona

Ruszyła promocja serwisu bankier.pl we współpracy z mBankiem. W zamian za samo założenie konta firmowego (bez spełniania dodatkowych warunków!) możemy zyskać aż 350 zł. A jeśli dodatkowo skorzystamy z wewnętrznej promocji banku, to zyskamy prowadzenie konta przez 2 lata bez żadnych opłat :)

350 zł premii za założenie konta firmowego mBanku

350 zł za założenie konta firmowego mBanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym mBanku, czyli podmiotem, który nie posiadał rachunku firmowego mBanku dla danego numeru NIP na dzień 18.04.2023. Zgodnie z regulaminem posiadanie takiego rachunku w przeszłości nie wyklucza z promocji, choć jak donosicie w komentarzach posiadanie konta osobistego już niestety może być przeszkodą.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując regulamin), a następnie złożymy wniosek o mBiznes konto z wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – po to, aby mBank mógł przekazać informacje o tym czy spełniliśmy warunki promocji, czy nie. Jeśli we wniosku znajduje się miejsce na podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło, jeśli podacie kod: livesmarter100.

A jakie to warunki? W ciągu miesiąca od złożenia wniosku powinniśmy zawrzeń umowę o konto.

I… to tyle! O przyznaniu 350 zł premii zostaniemy powiadomieni do 31.07.2023 za pośrednictwem wiadomości e-mail. Tam znajdziemy instrukcję na temat odbioru premii (konieczne będzie podanie swojego numeru rachunku do odebrania 350 zł). Przelew otrzymamy w ciągu 14 dni roboczych.

Darmowe prowadzenie konta przez 2 lata

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się na standardową ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy gwarancję braku opłat za postawowe operacje na rachunku przez najbliższe 24 miesiące. Chodzi tu o:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Innymi słowy przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Dodam, że sam od kilku lat korzystam ze starego mBiznes Konta i jestem zadowolony.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy komuś zadziałał link do otwarcie konta? U mnie wyskakuje błąd, że już mam założoną firmę, a wybieram opcję tylko otwarcie konta (a nie konto wraz z otwarciem firmy)?

  W_4 Odpowiedz
  • Właśnie złożyłem 2 wnioski. Zgłosiłem im błąd e-mailem i naprawili.

   Hubert
 • Mam to samo.

  Paweł Odpowiedz
  • Czy nie są wykluczeni obecni klienci mbank nawet ci z kontami prywatnymi? Patrz pkt II.2

   Ja123
  • faktycznie, może to być wykluczenie. Ciekawe, że wczoraj po zalogowaniu normalnie miałem wniosek o otwarcie konta, ale jakoś nie udało mi się go doklikać do końca. Później próbowałem jeszcze raz przejść na promocyjny wniosek i już po zalogowaniu komunikat o istniejącym wpisie CEIDG.

   Paweł
  • Jednak przyczyna jest bardziej prozaiczna. Są zamienione linki, po kliknięciu tego z otwarciem firmy przenosi do formularza otwarcia konta firmowego.

   Paweł
  • Ten zapis brzmi
   Uczestnikami Promocji nie mogą być nierezydenci, pracownicy i współpracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo), pracownicy mBank, —-obecni klienci mBank.—-

   Ja niestety mam u nich ekonto, więc chyba pa, pa…

   Ja123
  • Ekhm, w poprzedniej edycji też był ten zapis, i to nie przeszkadzało :-)

   Ja123
 • teraz oba linki prowadzą do założenia firmy:(

  akrok6 Odpowiedz
  • Zarejestrowałem się jeszcze raz na stronie promocji z innego maila i teraz działa link do otwierania samego konta:)

   akrok6
 • Czy komuś w ostatnich dniach udało się założyć konto? Opcja z założeniem firmy działa, a przynajmniej uruchamia się formularz. Przy zakładaniu konta bez otwierania firmy niestety komunikat, że „wybrana oferta jest nieaktywna”.

  Adam321 Odpowiedz
 • Adminie kochany!!!
  Promocja rozpoczyna się w dniu 18.04.2023 r. i trwa do dnia ———–31.05.2023 r. !!!
  Jest źle podana data zakończenia przyjmowania zgłoszeń a w samym tekście nawet nie ma tej daty

  Ja123 Odpowiedz
 • przyszedł email, żeby uzupełnić dane

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy