Łatwe 350 zł za sam fakt założenia mBiznes Konta! + 24 miesiące bez opłat

Trwa do 16.10.2022

Ruszyła promocja serwisu bankier.pl we współpracy z mBankiem. W zamian za samo założenie konta firmowego (bez spełniania dodatkowych warunków!) możemy zyskać aż 350 zł. A jeśli dodatkowo skorzystamy z wewnętrznej promocji banku, to zyskamy prowadzenie konta przez 2 lata bez żadnych opłat :)

350 zł premii za konto firmowe

350 zł za założenie konta firmowego mBanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym mBanku, czyli podmiotem, który nie posiadał rachunku firmowego mBanku dla danego numeru NIP na dzień 22.08.2022. Zgodnie z regulaminem posiadanie takiego rachunku w przeszłości nie wyklucza z promocji, tak samo zresztą jak posiadanie (w chwili obecnej) innych produktów (np. karty kredytowej czy konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując regulamin), a następnie złożymy wniosek o mBiznes konto z wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – po to, aby mBank mógł przekazać informacje o tym czy spełniliśmy warunki promocji, czy nie. Jeśli we wniosku znajduje się miejsce na podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło, jeśli podacie kod: livesmarter100.

A jakie to warunki? W ciągu miesiąca od złożenia wniosku powinniśmy zawrzeń umowę o konto.

I… to tyle! O przyznaniu 350 zł premii zostaniemy powiadomieni do 30.11.2020 za pośrednictwem wiadomości e-mail. Tam znajdziemy instrukcję na temat odbioru premii (konieczne będzie podanie swojego numeru rachunku do odebrania 350 zł). Przelew otrzymamy w ciągu 14 dni roboczych.

Darmowe prowadzenie konta przez 2 lata

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się na standardową ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy gwarancję braku opłat za postawowe operacje na rachunku przez najbliższe 24 miesiące. Chodzi tu o:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Innymi słowy przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Dodam, że sam od kilku lat korzystam ze starego mBiznes Konta i jestem zadowolony.

Nie przegap!

Komentarze

 • Aż się wierzyć nie chce – pierwsza promocja, w której można dostać hajs dosłownie za nic :)

  Adam K. Odpowiedz
 • a trzeba miec w ogole firme? :) haha

  sunwoj1 Odpowiedz
  • A jaki numer NIP podasz przy zakładaniu konta?

   Przemysław
  • Mam konto biznesowe gdzieś indziej. Rozumiem, że jak otworzę tu drugie konto biznes, nie wykonam żadnych transakcji i po odebraniu nagrody szybko zamknę to konto, to będzie ok?

   Ja123
  • Firma/inna organizacja rejestrowana może mieć wiele rachunków, więc nie musisz w mojej ocenie nawet zgłaszać nowego do swojego Urzędu Skarbowego, jeśli dotychczasowy, który jest w US wpisany jako główny, nie ulega zmianie.

   MB
  • Dzięki, doczytałam się w internetach, że mogę mieć wiele kont, ale trzeba je zgłosić do US. Nie ma problemu, zgłoszę na te 2-3 miesiące, a potem usunę.

   Ja123
 • Wczoraj wypełniłem wniosek przez Internet, a dziś byłem w oddziale mBanku podpisać umowę.

  W mailu była prośba, aby wziąć aktualny wydruk KRS (choć takie są nota bene dostępne w sieci) oraz statut stowarzyszenia, bo akurat jako prezes takiej organizacji otworzyłem rachunek.

  Przyznam, że pracownik był dosyć skrupulatny i wszystko dokładnie sprawdził, ale po podpisaniu umowy mają jeszcze w centrali ponownie sprawdzić wszystkie dokumenty i konto będzie de facto aktywne dopiero za jakieś 5 dni.

  MB Odpowiedz
 • Czy bezpośrednio po otrzymaniu bonusu można zamknąć konto bez żadnych opłat?

  asd Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy