Łatwe 350 zł za sam fakt założenia mBiznes Konta! + 24 miesiące bez opłat

Zakończona

Ruszyła promocja serwisu bankier.pl we współpracy z mBankiem. W zamian za samo założenie konta firmowego (bez spełniania dodatkowych warunków!) możemy zyskać aż 350 zł. A jeśli dodatkowo skorzystamy z wewnętrznej promocji banku, to zyskamy prowadzenie konta przez 2 lata bez żadnych opłat :)

350 zł premii za konto firmowe

350 zł za założenie konta firmowego mBanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym mBanku, czyli podmiotem, który nie posiadał rachunku firmowego mBanku dla danego numeru NIP na dzień 22.08.2022. Zgodnie z regulaminem posiadanie takiego rachunku w przeszłości nie wyklucza z promocji, tak samo zresztą jak posiadanie (w chwili obecnej) innych produktów (np. karty kredytowej czy konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując regulamin), a następnie złożymy wniosek o mBiznes konto z wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – po to, aby mBank mógł przekazać informacje o tym czy spełniliśmy warunki promocji, czy nie. Jeśli we wniosku znajduje się miejsce na podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło, jeśli podacie kod: livesmarter100.

A jakie to warunki? W ciągu miesiąca od złożenia wniosku powinniśmy zawrzeń umowę o konto.

I… to tyle! O przyznaniu 350 zł premii zostaniemy powiadomieni do 30.11.2020 za pośrednictwem wiadomości e-mail. Tam znajdziemy instrukcję na temat odbioru premii (konieczne będzie podanie swojego numeru rachunku do odebrania 350 zł). Przelew otrzymamy w ciągu 14 dni roboczych.

Darmowe prowadzenie konta przez 2 lata

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się na standardową ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy gwarancję braku opłat za postawowe operacje na rachunku przez najbliższe 24 miesiące. Chodzi tu o:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Innymi słowy przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Dodam, że sam od kilku lat korzystam ze starego mBiznes Konta i jestem zadowolony.

Nie przegap!

Komentarze

 • Aż się wierzyć nie chce – pierwsza promocja, w której można dostać hajs dosłownie za nic :)

  Adam K. Odpowiedz
 • a trzeba miec w ogole firme? :) haha

  sunwoj1 Odpowiedz
  • A jaki numer NIP podasz przy zakładaniu konta?

   Przemysław
  • Mam konto biznesowe gdzieś indziej. Rozumiem, że jak otworzę tu drugie konto biznes, nie wykonam żadnych transakcji i po odebraniu nagrody szybko zamknę to konto, to będzie ok?

   Ja123
  • Firma/inna organizacja rejestrowana może mieć wiele rachunków, więc nie musisz w mojej ocenie nawet zgłaszać nowego do swojego Urzędu Skarbowego, jeśli dotychczasowy, który jest w US wpisany jako główny, nie ulega zmianie.

   MB
  • Dzięki, doczytałam się w internetach, że mogę mieć wiele kont, ale trzeba je zgłosić do US. Nie ma problemu, zgłoszę na te 2-3 miesiące, a potem usunę.

   Ja123
 • Wczoraj wypełniłem wniosek przez Internet, a dziś byłem w oddziale mBanku podpisać umowę.

  W mailu była prośba, aby wziąć aktualny wydruk KRS (choć takie są nota bene dostępne w sieci) oraz statut stowarzyszenia, bo akurat jako prezes takiej organizacji otworzyłem rachunek.

  Przyznam, że pracownik był dosyć skrupulatny i wszystko dokładnie sprawdził, ale po podpisaniu umowy mają jeszcze w centrali ponownie sprawdzić wszystkie dokumenty i konto będzie de facto aktywne dopiero za jakieś 5 dni.

  MB Odpowiedz
 • Czy bezpośrednio po otrzymaniu bonusu można zamknąć konto bez żadnych opłat?

  asd Odpowiedz
 • Trzeba samemu zapłacić podatek od premii w ramach działalności, dobrze pamiętam?

  Ja123 Odpowiedz
 • Właśnie wpadło 350 zł za nic :-)

  Ja123 Odpowiedz
 • Jak zamknąć konto ktoś wie?

  Michał Odpowiedz
  • 2 sekundy szukani i…

   Jak mogę wypowiedzieć umowę rachunku firmowego?
   Wypowiedzenie może złożyć:

   reprezentant (posiadacz) rachunku, zgodnie z uprawnieniami, które wynikają z dokumentów rejestrowych,
   jeden z posiadaczy rachunku wspólnego, ze skutkiem dla pozostałych posiadaczy,
   Umowę rachunku zawartą z bankiem można wypowiedzieć w całości lub w części dotyczącej wskazanego na wniosku rachunku, składając dyspozycję:

   a). w serwisie transakcyjnym
   Po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego wybierz:
   Finanse -> Usługi -> Nowa usługa -> Wypowiedzenie umowy
   lub
   Pomoc, Co chcesz zrobić, Coś innego, Rachunki, Wypowiedzenie umowy w całości oraz w części dotyczące rachunku osobistego i firmowego

   b). u konsultanta mLinii

   Skontaktuj się z konsultantem mLinii pod numerem telefonu +48 42 6 300 800. Po dokonaniu identyfikacji tożsamości konsultant przyjmie dyspozycję wypowiedzenia umowy rachunku.

   c). w placówce banku

   Do placówki udaj się z dokumentem tożsamości. Pracownik przyjmie dyspozycję wypowiedzenia umowy rachunku.

   d). pisemnie

   Własnoręcznie napisane wypowiedzenie umowy rachunku firmowego wyślij na adres korespondencyjny banku.

   Dokument powinien zawierać: imię i nazwisko posiadacza/posiadaczy rachunku, numer PESEL posiadacza/posiadaczy, numer rachunku do przelania środków pozostałych na zamykanym rachunku, w trybie 30 dniowym, w jakim ma być rozwiązana umowa.

   Podpis złożony na wypowiedzeniu powinien być zgodny ze wzorem podpisu posiadanym przez mBank, tj. widniejącym na Umowie lub Oświadczeniu o zmianie nazwiska, Formularzu zmiany wzoru podpisu, jeżeli taki dokument był składany. Jeśli podpis nie będzie zgodny, nie będziemy mogli zrealizować dyspozycji wypowiedzenia. Własnoręczność podpisu złożonego na wypowiedzeniu może potwierdzić upoważniony do tego podmiot. Szczegółowe zasady dotyczące poświadczania podpisu dostępne są na stronie internetowej lub u konsultanta mLinii.

   Punkty Obsługi mFinanse S.A. nie są uprawnione do przyjmowania dyspozycji wypowiedzenia umowy rachunku/ów, w związku z czym bank nie ponosi odpowiedzialności w zakresie ewentualnego braku jej realizacji.

   Ja123
 • Wróciła ta promocja, BRAK karencji (tylko brak konta firmowego na 18.04.) i BRAK warunków poza założeniem konta
  „mBiznes z premią na start – XII edycja”

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy