Aż 360 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium (z jeszcze krótszym okresem karencji!)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° dostaniemy aż 360 zł premii w gotówce. Co również na plus: okres karencji oferty został ponownie skrócony!

360 zł premii za założenie Konta 360 Banku Millennium

Aż 360 zł z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2018.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.01.2022, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są jeszcze dwie inne opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem oraz aktywujemy aplikację mobilną banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli aż 180 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo podpisując umowę w listopadzie i spełniając warunki do końca grudnia premię otrzymamy do końca stycznia.

A jak zdobyć pozostałe 180 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w naszym przykładzie – grudzień, styczeń, luty) spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to w tym samym okresie (do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta) powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 180 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie – do końca marca) o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 360 zł w gotówce :)

Ile kosztuje Konto 360°?

Aby nie płacić nic za Konto 360° wystarczy zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Co ciekawe te same warunki dotyczą zwolnienia z opłaty za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy Millenium oferuje jakąś ofertę utrzymaniową dla konta?

  nsmarcin Odpowiedz
 • Kwestia gdy ktoś już miał konto 360 z premią? Kiedyś wykluczało kolejną premię, a teraz?

  Sławek Odpowiedz
  • tak jak napisałem we wpisie – teraz liczy się tylko data

   Michał
  • A to dobre. Te zasady wykluczające kogoś korzystającego kiedykolwiek w przeszłości z premii za konto były bardzo rygorystyczne, a teraz dali taką krótką karencję!

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha. Czy to krótka karencja ? Prawie 4 lata

   Jolana
 • Wymagane są wszystkie zgody marketingowe czy tylko ta konkretna nr 3?
  „Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku Millennium SA z siedzibą w Warszawie informacji handlowych lub marketingowych poprzez Millenet, Aplikację Mobilną, SMS, Kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideo-rozmowy.”

  ozjasz_goldberg Odpowiedz
 • Czy posiadanie konta firmowego wyklucza z uczestniczenia w promocji?

  Michał Odpowiedz
 • Jakiś program poleceń?

  falusinski Odpowiedz
 • Pytanko:
  czy złożenie wniosku online przez link promocyjny, sfinalizowane podpisaniem umowy w oddziale banku nie wykluczy mnie z promocji i pod warunkiem wypełnienia w/w warunków zgarnę 360zł?

  Michał Odpowiedz
  • Można: złoży wniosek o Konto wraz z kartą debetową przez stronę
   wskazaną w § 2 ust. 1 pkt 3) oraz zawrze umowę o Konto wraz
   z kartą debetową w czasie określonym w § 1 ust. 7, tj. między
   9.11.2021 a 31.01.2022,

   anusze
 • Pytanko:
  czy złożenie wniosku online przez link promocyjny, sfinalizowane podpisaniem umowy w oddziale banku nie wykluczy mnie z promocji i pod warunkiem wypełnienia w/w warunków zgarnę 360zł?

  Michał Odpowiedz
 • „Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to w tym samym okresie (do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta) powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości.”

  czy to dotyczy wszystkich trzech możliwości podpisania umowy (kurier, selfie i przelew) ?

  Mik Odpowiedz
  • @Michał – Admin
   Proszę o odpowiedź.

   Mik
  • Wszystko standardowo w regulaminie :)

   w przypadku zawarcia umowy o Konto z wykorzystaniem fotoweryfikacji (na selfie) złoży w placówce Banku wzór podpisu oraz udostępni dokument tożsamości.

   Także, zgodnie z regulaminem, dotyczy to tylko selfie

   Michał
 • Jak najłatwiej sprawdzić kiedy zamknęło się konto w Millenium lub czy ma się otwarte konto. Próbował ktoś na infolinii?

  mili Odpowiedz
 • Pytanie do obecnych posiadaczy kart Millennium. Dostałem ofertę utrzymaniową 2% kartą i 5% blikiem. Jest możliwość korzystania ze wspomagaczy R, płatności rachunków?

  Damian Odpowiedz
 • @Damian
  Potwierdzam także.

  Beata2 Odpowiedz
 • Czy przelew 1000 zł może być wykonany z innego konta bankowego z innego Banku? Czy potem można te pieniądze przelać spowrotem za 2-3 dni?

  Adrianhm Odpowiedz
 • Czy poprzez przelew weryfikacyjny z konta wspólnego mogę założyć 2 konta, na każdego ze współposiadaczy?

  dubaj Odpowiedz
 • Oferta tylko przy zakladaniu konta zdalnie? W placówce oferta nie obowiazuje?

  Yrek Odpowiedz
 • Czy zalożenie konta przez przelew weryfikacyjny to na pewno przelew? Czy chodzi tylko o potwierdzenie tozsamosci przez inny bank? Podczas zakladania konta online nie ma informacji o jakimkolwiek przelewie.

  Yrek Odpowiedz
 • Hej,

  Przelewał ktoś ostatnio z Millenium na zewnątrz większe kwoty? Mają nadal oferty indywidualne na oszczędności, by zatrzymać środki w banku?

  Mateusz Odpowiedz
 • Czy mogę zainstalować aplikację Millennium na iPodzie aby spełnić warunek promocji czy musi to być tylko i wyłącznie aplikacja na telefon?

  Misiu Miętowy Odpowiedz
 • Zakładając konto przez przelew weryfikacyjny nie trzeba nigdzie chodzić z dowodem ? ;-)

  JoX Odpowiedz
  • Trzeba potem w banku złożyć wzór podpisu, z dowodem rzecz jasna.

   Lili
  • Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
   Errata: …”a w przypadku zawarcia umowy o Konto z wykorzystaniem fotoweryfikacji (na selfie) złoży w placówce Banku wzór podpisu oraz udostępni dokument tożsamości”.

   Lili
  • Wzór podpisu składamy w przypadku weryfikacji przez selfie, natomiast jeśli weryfikujemy przez przelew to nie ma takiej potrzeby.

   Duduś
  • A czy weryfikacyjny przelew jest obowiazkowy? Podczas zakladania nie ma o tym mowy. Inny potwierdzajqmcy nas bank chyba automatycznie udostepnia nasze dane po wczesniejszym wyrazeniu naszej zgody.

   Ddrogba
 • Dostał ktoś już pierwszą część nagrody tj. 180zl?

  Wojciech Odpowiedz
 • Witam, czy to prawda, że składając wniosek w tej promocji nie ma możliwości wyboru karty Visa lub Mastercard)? Jeśli tak, to jaka karta jest wydawana? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Michał Odpowiedz
  • Millennium do konta wydaje tylko plastiki visy. Natomiast karta HCE do wyboru visa wirtualną, mc wirtualny, albo podpięcie pod plastikowa visę. Kredytówki do wyboru visa i mc.

   ls5
  • Dziękuję Ci za szybką odpowiedź:) Nie ukrywam, że jestem zaskoczony, że tylko debetowa Visa jest wydawana… Myślałem, że skoro Millenium współpracuje z programem Bezcenne Chwile, to MC też jest do wyboru..
   PS. Pytałem głównie o plastik, gdyż HTC nie używam, ze względu na brak modułu NFC w „smarcie”;)

   Michał
 • Po pierwsze Mille wydaje zarówno Visę jak i MC do konta, można sobie wymienić, jeśli komuś domyślna nie odpowiada. Poza tym ostatnio wydali do nowego konta domyślnie MC.
  Po drugie Mille niestety nie współpracuje z BCh dla zwykłych klientów.

  Paweł Odpowiedz
  • Dziękuję Ci za odpowiedź:) Mógłbym Cię jeszcze prosić o rozwinięcie tej informacji, że „Mille niestety nie współpracuje z BCh dla zwykłych klientów”? Czyli jacy klienci Mille mogą uczestniczyć w programie BCh? Korporacyjni, premium?

   Michał
  • Na pewno ex Eurobankowi, wtedy bodajże zmienili po prostu logo w programie z eurobanku na Millennium, później wydaje mi się, że było info o dopuszczeniu korporacyjnych, ale może pomyliłem z innym bankiem

   Dzikus
 • Jak najłatwiej zamknąć KK Mille i czy można wykonywać płatności w okresie wypowiedzenia (np. aby uniknąć opłaty)?

  keram7m Odpowiedz
  • Telefonicznie; jest oczywiście duża szansa na otrzymanie oferty utrzymaniowej (dlatego dobrze dzwonić w godzinach pracy, wtedy czasem się dostaje od razu). Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na zamknięcie, to w ostatnim okresie rozliczeniowym normalnie robisz płatności (np. dla bezpłatności), spłacasz wyciąg i wtedy w momencie rozpoczęcia następnego okresu karta znika z systemu.

   Don Quijote de la Mancha
  • dzięki, trochę liczę na utrzymaniówkę, ale jeśli nie, to czy dobrze rozumiem:
   powiedzmy składam wniosek o zamknięcie KK jutro, okres rozliczeniowy mam chyba do 27 i do tego dnia spłacę też wcześniej KK, to 28 stycznia już zostanie zamknięta? czy 28 lutego (i w lutym też muszę wykonać płatność)?

   keram7m
  • Tak mi się wydaje. Raz nie udało mi się otrzymać utrzymaniówki, bo chciałem też wtedy zamknąć konto i pierwsza osoba odbierająca telefon naopowiadała głupot, że mając karty kredytowe muszę iść do oddziału założyć konto techniczne, więc ta druga zamiast, jak zwykle, zaoferować mi utrzymaniówkę, zajęła się odkręcaniem tego (odłączaniem kk od ror). I o ile pamiętam, to tak właśnie to wyglądało, normalnie z karty korzystałem, normalnie zrobiłem płatności dla bezpłatności, potem chyba nawet przedwcześnie spłaciłem wystawiony wyciąg, a w momencie rozpoczęcia następnego okresu (chyba) karta stała się nieaktywna.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy jeżeli posiadam konto firmowe (JDG), to czy mogę skorzystać z promocji czy nie?

  Tomq Odpowiedz
 • No i na razie zostawiam KK, dali 10%x2000zł=200zł max niby za wszystkie zakupy (ale czy nie ma wykluczeń, bałem się zapytać) przez następny okres rozliczeniowy, ale tylko na słowo, prosiłem o jakieś potwierdzenie ale nie dostałem.

  keram7m Odpowiedz
 • Witam,
  chciałbym prosić o pomoc w dwóch kwestiach związanych z wypełnieniem wniosku o założenie konta:
  a) w trakcie wypełniania wniosku zostałem poproszony m.in. o termin ważności dowodu osobistego; Mój dowód jest terminowy, ale nie zauważyłem aby „wniosek dopuszczał” taką opcję – wymagane jest podanie daty ważności… której nie jestem w stanie podać… Jak z tego wybrnąć?
  b) chciałbym prosić o WYSZCZEGÓLNIENIE, które zgody należy bezwzględnie zaznaczyć, aby skorzystać z promocji. Jest ich kilka podanych we wniosku, ale może nie na wszystkie trzeba się zgodzić?
  Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam:)

  Michał Odpowiedz
 • ktoś już dostał pierwsze 180?

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
 • Ponawiam pytanie, czy ktoś dostał już może pierwsza część premii ?

  pawel07 Odpowiedz
 • Dostalam

  Karolina Odpowiedz
 • U mnie też jest. Dzięki za info

  pawel07 Odpowiedz
 • Czy dostał ktoś drugą część nagrody?

  jarro Odpowiedz
 • Czy bank wypłacił już drugą część nagrody? Pytam, bo u mnie brak a warunki spełnione.

  Jaco Odpowiedz
 • czy dostaliście już 2 część nagrody?

  asd Odpowiedz
 • Sprawdźcie rachunki bankowe, u mnie właśnie wjechała premia.

  Michał Odpowiedz
 • też mam :)

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
 • Potwierdzam – premia wpadła i u mnie:)

  Michał Odpowiedz
 • Czy któreś z Was złożyło dyspozycję zamknięcia rachunku i dostała ofertę utrzymaniową? Jeżeli tak, to jaką?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy