360 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° dostaniemy ponownie 360 zł premii w gotówce.

360 zł za Konto 360 Banku Millennium

Aż 360 zł z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 22.04.2022, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem oraz aktywujemy aplikację mobilną banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli aż 180 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo podpisując umowę w kwietniu i spełniając warunki do końca maja premię otrzymamy do końca czerwca.

A jak zdobyć pozostałe 180 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w naszym przykładzie – maj, czerwiec, lipiec) spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to w tym samym okresie (do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta) powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 180 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie – do końca sierpnia) o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 360 zł w gotówce :)

Ile kosztuje Konto 360°?

Aby nie płacić nic za Konto 360° wystarczy zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Co ciekawe te same warunki dotyczą zwolnienia z opłaty za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wczoraj zakładałem to konto. Ten przelew weryfikacyjny to nie przelew, to zgoda na bankowość otwartą, czyli z jednego konta ma się wgląd w inne. No nic wyraziłem na to zgodę. Co jest ciekawe – nigdzie na koncie mille nie ma możliwości wycofania tej zgody, wyłączenia tego. Za to jest w aplikacji. Chętnie to wyłączę, bo to nie jest chyba konieczne w tej promocji.

  uki Odpowiedz
  • Niestety nie otrzymałem propozycji zwrotów w ramach promocji utrzymaniowej kk impresja, także karta zamknie się. Jeśli nie chcę jej zamykać, po prostu wystarczy, że nie spłacę jej/na ror nie będzie tyle środków?

   Dan
  • Prościej będzie zadzwonić i anulować wypowiedzenie.
   Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby za jakiś czas spróbować ponownie …

   mbo
 • Czyli już może brać udział w promocji osoba, która już kiedyś skorzystała z promocji? Pamiętam, że były takie zapisy, że osoba która brała już udział w promocji kiedykolwiek nie może wziąć ponownie udziału. Teraz wygląda na to że tylko 1.1.2019 decyduje.

  Prideaceh Odpowiedz
 • Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to w tym samym okresie (do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta) powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości.
  Czy to jest konieczne aby dostać drugie 180zl??

  heniek131 Odpowiedz
  • Jest konieczne jeśli konto było założone za pomocą selfie. Jeśli za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku to nie ma obowiązku.

   gris
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy