360 zł premii za założenie nowego konta Millennium 360° (i 6% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Do zgarnięcia ponownie mamy 360 zł za założenie nowego konta Millennium 360°. A dla oszczędzających – 6% na koncie oszczędnościowym Profit.

360 zł premii od Banku Millennium

Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.08.2022, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem oraz aktywujemy aplikację mobilną banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 90 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałe 270 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (wrzesień, październik, listopad) spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 500 zł
 • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to do 31.12 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 270 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca (grudnia), o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 360 zł w gotówce :)

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Trochę z innej beczki: do kiedy wypłacają premię z oferty uytrzymałościowej?

  Edyta Odpowiedz
  • 10 dnia miesiąca ;)

   Ego
  • A co proponują w takiej ofercie? Lada dzień będę rezygnował z konta:)

   RON_123
  • T zależy jakiej oferty utrzymaniowej. U mnie nalicza się 15 dnia miesiąca ( za spełnienie standardowych warunków – wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą).

   Lidia
  • Możesz coś więcej powiedzieć o ofercie utrzymaniowej w Millenium Bank?

   Forumowicz
  • 60 zł miesięcznie przez rok za płatności BLIK (5%)

   Edyta
  • Jak poprawnie wypowiedzieć umowę z bankiem, aby otrzymać ofertę utrzymaniową? Jeśli wpiszę w wypowiedzeniu, że wycofuję wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody marketingowe to mają prawo do końca 30-dniowego okresu wypowiedzenia do mnie zadzwonić?
   Podzielcie się złotymi radami.

   Grześ
  • Jeśli to zrobisz to nikt do ciebie nie zadzwoni.

   owat
  • Ok. To nie wpisuję tego, ale jeśli nie zaproponują mi oferty utrzymaniowej albo jej nie przyjmę to jak później mam wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgody marketingowe?

   Grześ
 • Warto zaznaczyć, że jeśli ktoś zrezygnuje z karty (po zakończeniu promocji) i postanowi płacić blikiem zbliżeniowym to ten blik jest traktowany jak karta i również obowiązuje warunek 5 płatności. Tutaj się Millenium nie popisał bo w innych bankach blik zblżeniowy jest darmowy.

  nsmarcin Odpowiedz
 • a wpływy na to konto moga pochodzić z innego konta indywidualnego w innym banku??

  Eryk Odpowiedz
 • A czy jeżeli skończyła się oferta na ror utrzymanie, czy można ubiegać się kolejny raz? Czy ewentualnie musi być jakaś przerwa?

  Stanisław Odpowiedz
 • Getin miał mieć do dziś lokatę 7proc na 12 mcy, a już idź dziś obniżyli do 6.5proc na 6mcy… dlaczego?

  Villemo09 Odpowiedz
 • @Admin
  Czy w treści nie ma pomyłki? Warunkiem bezpłatności konta 360 zawsze była jedna płatność kartą czy blikiem. A w opisie jest, że 5 płatności w miesiącu.

  5 płatności jest przy KK Impresja

  Grzegorz Odpowiedz
 • Taka ciekawostka, złozyłem dyspozycję zamknięcia konta, po kilku dniach telefon z ofertą na utrzymanie i teraz uwaga, już nie 30/30 5%2% karta blik, lecz 12x30zł za logowanie w aplikacji, wpływ 1000 i 1 transakcję

  Daw Odpowiedz
 • Trzeba „zamawiać” kartę?

  Mariuszek Odpowiedz
  • Jeśli nie zamówisz karty to konto masz całkowicie za darmo pod warunkiem że nie bedziesz aktywował płatności zbliżeniowych blikiem

   Patryk
 • PYTANIE z innej beczki
  Przy próbie instalacji aplikacji ING w Parallel Space bardzo szybko wygasa ekran i nie zdążę uzupełnić danych do instalowanej apki ING. Czy ktoś ma jakąś radę?

  Beata2 Odpowiedz
 • Chciałam się upewnić, w przypadku zawarcia umowy online przez weryfikację z innego banku nie jest wymagane złożenie wzoru podpisu? Warunek wizyty w placówce i udostępnienie dowodu dotyczy tylko zakładania konta przez selfie?

  Ew@ Odpowiedz
  • Z zasady nie wymagane.

   Ale np. do zarejestrowania karty SIM : wymagane i to nawet wtedy jeżeli Bank ma już twój wzór podpisu.

   Bogdan
 • Z regulaminu: „… w przypadku zawarcia umowy o Konto z wykorzystaniem zdalnej weryfikacji (na selfie) złoży w placówce…”
  trochę to nasuwa wątpliwości, bo zakładanie konta przez weryfikację innego banku też odbywa się zdalnie.
  Można się naciąć z tym selfie, tym bardziej że obowiązek wizyty w banku jest wymagany dopiero przy wypłacie drugiej premii. Klient dostaje pierwszą nagrodę, spełnia kolejne warunki i myśli że wszystko zmierza do szczęśliwego finału:) a tu.. przykra niespodzianka.
  Dobrze, że wybrałam weryfikację bankową a nie selfie

  Ew@ Odpowiedz
 • No to mnie przy jednym z kont cykneli na 11 PLN. Konto 360 a Millennium 360 to jednak różnica. Moja wina ale jeśli przez lata przyzwyczaili ludzi to nazwy i opłat to przy nowym produkcie mogliby dać inną nazwę…

  owat Odpowiedz
 • Witam.

  Mam pytanie. Od kiedy trzeba liczyć 60 dni na koncue profit po wpłaceniu na nie nowych środków? Jeżeli zlecę jutro przelanie środków z innego banku i jutro ok 12 pojawią się nowe środki na ror i odrazu przeleje je na profit to te 60 dni promocyjnego oprocentowania (obecnie to, aż 7 %) mam liczyć od jutra czy od wtorku? Jest to dosyć istotne bo należy patrzeć kiedy uciekać z środkami żeby czasem te 60 dni nie skończyło się w jakiś weekend. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  Darek Odpowiedz
 • Czy jeśli teraz założę konto przez weryfikację z innego banku to konto dziś będzie założone i podpiszę też dziś umowę? Bo nie chcę stracić promocji.

  ggg Odpowiedz
  • konto jest aktywne w maksymalnie 15 minut więc na pewno na promocje się załapiesz… tylo jeśli chcesz później rejestrować karty sim z konta musisz udać się do placówki i potwierdzić tożsamość a jeśli nie chcesz korzystasz z rejestracji kart sim to z konta można normalnie korzystać :)

   Patryk
 • Dzisiaj złożona dyspozycja zamknięcia ror, konsultant nie zaproponował żadnej oferty utrzymaniowej, ciekawe czy przez 30 dni bank się odezwie…

  JJ2010 Odpowiedz
  • Odezwali się już w pon oferując tak jak parę osób napisało wcześniej premię 30zł/m-c przez okres 12 miesięcy za spełnienie w każdym z miesięcy trzech wymogów: przelew na min 1k, 1 transakcja kartą lub BLIKiem, zalogowanie do apki.

   JJ2010
  • Ta płatność blikiem to stacjonarnie czy liczą się transakcje internetowe?

   I czy wypowiadałeś najnowsze konto? Trochę to bez sensu, jeśli mam zostawić konto i kartę to muszę wykonać nie jedną płatność a pięć, żeby nie naliczyli opłaty. Chyba że chodzi o utrzymanie samego konta a z karty można zrezygnować?

   Ew@
  • Teraz doczytałam, @nsmarcin pisze, że Millennium pobiera też opłatę za blika(!) więc nawet jeśli można zrezygnować z karty to i tak trzeba wykonać nie jedną a pięć płatności. Pytanie za 100 punktów czy ten blik w utrzymaniówce to muszą być transakcje stacjonarne?

   Ew@
  • @Ew@
   Co prawda korzystam z innej utrzymanościówki Mille to transakcje blikiem wchodzą wszystkie: blik zbliżeniowy, płatności kodem stacjonarnie i w Internecie ;)

   Ego
  • Super, dzięki Ego. I można zrezygnować z karty?:)

   Ew@
 • Dostał już ktoś nagrodę w tej promocji?

  Eryk Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy