Nawet 680 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 5% na lokacie + 4% na koncie oszczędnościowym + 1% moneybacku od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 300 zł w gotówce na start, 80 zł w programie poleceń, punkty Mastercard o wartości 100 zł oraz 100 zł do Biedronki. W bieżącej edycji kolejne 100 zł przyznawane jest za założenie konta dziecka, a gdyby tego było mało, to skorzystać możemy z Lokaty Mobilnej 5%, Konta Max Oszczędnościowego 4% oraz moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet.

680 zł premii od Santander Bank Polska

Jeszcze więcej z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.07.2021 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Podczas wyboru karty debetowej najlepiej wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z programu Bezcenne Chwile.

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.07.2022, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.08.2022.

I… pierwsza część premii nasza! Bank przekaże 50 zł do końca sierpnia na nasz rachunek.

250 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 250 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (sierpień, wrzesień, październik):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

250 zł zostanie nam wypłacone do 30.11.2022.

Dodatkowe 80 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 80 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

100 zł dla nastolatka

Kolejne 100 zł czeka na nas pod warunkiem, że mamy dziecko w wieku 13-17 lat, do 31.07 założymy mu (w swojej bankowości internetowej) konto z kartą debetową oraz wypełnimy formularz na stronie promocji. Musimy mieć również wyrażone zgody marketingowe oraz EKK (ale to już zapewne zrobiliśmy przy okazji promocji 300 zł).

Teraz wystarczy, że do 14.08 nasze dziecko zaloguje się min. raz do aplikacji Santander mobile oraz zapłaci min. raz kartą debetową lub BLIKiem. I to tyle – premia „nasza”! Bank wypłaci ją do 31.08.2022 na konto nastolatka.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Jakie Chce posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

5% na Lokacie Mobilnej i 4% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz w danej edycji promocji – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 5%.

Oprócz tego 4% do 100 000 zł zgarniemy na koncie Max oszczędnościowym. Warunek jest w zasadzie jeden: musimy przynieść do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 20.05.2022. A że jesteśmy nowym klientem, to raczej z tym problemu nie będzie :)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku dostępnym „w sprzedaży”, który pozwala na darmowe, nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • „Umowe zawieramy za pomocą selfie” … w jaki sposob ? Probujac rejestracji na pierwszym screenie mam tylko opcję „Kurier”.

  KaBe Odpowiedz
  • Potwierdzam! Dodatkowo dodam, że strona w której wypełniamy formularz jest chyba najgorzej zrobioną pod kątem optymalizacji czasu reakcji na cokolwiek z jaką miałem doczynienia ;(

   The Dude
 • Aby założyć konto dla nastolatka musi on posiadać dowód osobisty. Pytanie ilu nastolatków takowy posiada… Dla 100 zł moim zdaniem szkoda fatygi.

  Janckz22 Odpowiedz
  • Dowód osobisty do 12 rż wyrabia się za darmo przez internet, jedynie odbiór w urzędzie. Do podróży po Europie w większości wystarczający. Może mam błędne przekonanie, ale na podstawie obserwacji swoich znajomych rzekłbym, że właśnie wyrabianie dowodu osobistego dla dzieci to ostatnio niemal standard…

   Michał
  • W każdym razie to tylko pokazuje, jak bardzo różnią się potrzeby ludzi. Dla jednych wyrobienie dowodu jest niemal oczywiste żeby np. wyjechać za granicę, a dla innych „szkoda zachodu dla 100 zł” :)

   Michał
 • Ja mam pytanie o voucher 100 zł do biedronki, wzięłam udział w 1 edycji promocji, dostałam właśnei kod – w regulaminie nie widzę żadnej info, czy go trzeba wykorzystać jednorazowo, czy może można robić zakupy kilka razy i za każdym razem podawać ten kod, aż suma „zejdzie”?

  M. Odpowiedz
  • Można kilka razy do zejścia całej kwoty. Przy ostatniej płatności nadmiar się dopłaca gotówką lub kartą. Regulamin korzystania z voucherów Biedronki powinien być na stronie Biedronki.

   Ja123
  • Można kilka razy do zejścia całej kwoty. Przy ostatniej płatności nadmiar się dopłaca gotówką lub kartą. Regulamin korzystania z voucherów Biedronki powinien być na stronie Biedronki.

   Ja123
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy