4,1% na lokacie za założenie Nest Konta przez… Allegro

Zakończona

Ruszyła oferta Nest Banku uruchomiona we współpracy z serwisem Allegro. W zamian za założenie promocyjnego Nest Konta będziemy mogli skorzystać z Lokaty Witaj z podniesionym oprocentowaniem (4,1% zamiast 4%).

4,1% na Nest Lokacie Witaj na Allegro
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego Nest Banku w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczeni są również ci, którzy zawnioskowali już o Nest Konto, a wniosek jest w trakcie rozpatrywania przez bank.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie rachunku z dedykowanej strony promocji, a następnie zawrzemy umowę. Na to pierwsze mamy czas do 18.10, a na drugie – do 29.11.2018. Wszystko wskazuje na to, że akcja zostanie przydłużona – dlatego w tej chwili tak duża różnica jest między datami.

Co dalej? Promocyjną „Nest Lokatę Witaj Allegro” będziemy mogli otworzyć przez bankowość internetową w okresie 30 dni od uruchomienia rachunku. Jej kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20 000 zł. Czas trwania lokaty to 3 miesiące, a oprocentowanie wynosi 4,1% w skali roku.

Uwaga: uczestnicy akcji nie mogą skorzystać ze „standardowej” lokaty na start, czyli 3-miesięcznej Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Czy warto skorzystać z promocji? Z perspektywy klientów Allegro, którzy „kiszą” swoje środki na nieoprocentowanych rachunkach, z pewnością tak. Z naszej perspektywy – niekoniecznie. Dlaczego? Nest Bank w przeszłości wielokrotnie premiował założenie swojego konta bonami o wartości 50 – 100, a nawet 200 zł. Wtedy też możliwe było równoczesne skorzystanie ze standardowej Lokaty Witaj 4%. W tej promocji realny zysk wyniesie więc znacznie mniej, bo maksymalne 20 000 zł zarobi niecałe 25 zł więcej, niż np. na Lokacie na nowe środki w Idea Banku – która dostępna jest niemal od ręki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z tego co pamiętam Nest nie chciał premiować byłych klientów a w tej promocji 12 miesięczny okres karencji

  Kłapouchy Odpowiedz
  • W promocji z premią 200 zł była karencja 24 miesiące. W promocjach z podwyższonym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym – już 12 miesięcy.

   Michał
 • Jak wygląda sprawa z zamknięciem konta przy jego założeniu za pomocą przelewu weryfikacyjnego? Da się je później zamknąć z poziomu bankowości internetowej lub na infolinii bez wizyt w placówce banku?

  pytanie Odpowiedz
 • Chyba już po promocji?

  broker Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy