4% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 200 tys. zł + 400 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Bank zdecydował się na podwyżkę oprocentowania oraz kwoty maksymalnej, które urosły do 4% w skali roku do 200 000 zł. Co równie istotne: ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z super łatwą premią 400 zł na start.

4% na Mega Koncie Oszczędnościowym w Alior Bank

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 4.05.2022. Powinniśmy to zrobić w terminie między 10.05 a 9.06.2022.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 3% w skali roku przez kolejne 4 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 4%? Wystarczy, że spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji będziemy zapewniać regularne jednorazowe wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 2000 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z dawnego T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

400 zł na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do oprocentowania 4%) możemy zyskać 400 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bardzo długi okres aktywnej promocji, 4 miesiące. Ja wolę krótsze. Jak w nią wejdziemy to mamy z głowy ewentualne wzrosty oprocentowania conajmniej do połowy września. Długo nie skorzystamy z następnej promocji. Co prawda zawsze można wypłacić i przelać w inne miejsce, jeżeli procenty przestaną satysfakcjonować.

  ptok Odpowiedz
 • Chyba zaszły jakieś zmiany, bo z regulaminu wynika, że nie trzeba już przeczekiwać jednej edycji promocji, tylko kolejną edycję można aktywować po zakończeniu poprzedniej.

  Uczestnik – osoba fizyczna, która:
  1) ma ukończone 18 lat
  2) ma KMO oraz
  3) od 10 maja 2022 roku do 9 czerwca 2022 roku wpłaci na KMO Nowe środki
  4) nie bierze udziału w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego”
  5) przystąpiła do Promocji

  Wcześniej była mowa o zakończeniu poprzedniej edycji, a nie braniu w niej udziału.

  Na stronie banku:
  Kiedy mogę aktywować kolejną edycję promocji KMO?
  Kolejną edycję promocji możesz aktywować po zakończeniu poprzedniej i po wpłacie Nowych środków na Konto Mega Oszczędnościowe.

  Dlatego osoby, które nie chciałyby uruchamiać tej edycji powinny zachować ostrożność.

  Lokata Odpowiedz
  • Przecież z tego co mi wiadomo, to w AB nigdy nie było warunku przeczekania jeden edycji promocji. Można było od razu uruchomić nową dolaniem choćby 1 zł nowych środków, dzień po zakończeniu poprzednio aktywnej w koncie, co siłą rzeczy powodowało, że międzyczasie jedna edycja już przelatywała, ale raczej to nie miało nawet znaczenia.

   Paweł
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy