40 zł w bonie Pyszne.pl za wymianę walut w InternetowyKantor.pl

Zakończona

Serwis InternetowyKantor.pl kończy 12 lat. W związku z tym przygotował prostą promocję skierowaną do nowych klientów. W zamian za rejestrację w serwisie i wymianę min. 700 jednostek danej waluty zgarniemy kartę podarunkową o wartości 40 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

40 zł na Pyszne.pl od Internetowy Kantor

40 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą do tej pory konta na InternetowyKantor.pl. Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się w serwisie poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie dokonamy zakupu/sprzedaży min. 700 jednostek waluty USD/EUR/GBP/CHF.

Na spełnienie warunków mamy czas do 25.05.2022, jednak organizator promocji zastrzega, że pula nagród wynosi 200 sztuk i promocja może skoczyć się wcześniej. W momencie ewentualnego wyczerpania puli na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat.

Nagrody w postaci voucherów o wartości 40 zł do wykorzystania na Pyszne.pl będą przekazane mailowo nie później, niż do 2.06.2022. Vouchery będą ważne do 1.04.2023.

Szczegóły promocji w regulaminie.

O serwisie

InternetowyKantor.pl to pierwszy w Polsce kantor internetowy, który działa nieprzerwanie od 2010 roku. To jeden z liderów rynku internetowej wymianu walut. Serwis umożliwia szybką i bezpieczną wymianę 19 walut oraz przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata. Do dziś zarejestrowało się w nim ponad 434 tys. klientów, którzy potwierdzają bardzo dobrą opinię w niezależnych serwisach (ze średnią oceną 4.9/5). Operatorem serwisu jest Currency One – firma, która posiada licencję KNF na świadczenie usług płatniczych.

Nie przegap!

Komentarze

 • nowe konto na picodi daje 30 zl na pyszne wiec nagroda jest realnie warta tyle co kod rabatowy 10 zl
  ale o kody coraz trudniej wiec pewnie ktos w to wejdzie

  aaaa Odpowiedz
 • @aaaa Prośba o odpowiedź bo widzę żeś temacie. Dotyczy Alior. Szukam alternatywy dla płaza 2666. Czy gracz grając na trąbce nadal zarobi? Rozumiem, że trzeba być związanym z instrumentem i koszty operacyjne będą 3pln?

  qaz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy