BGŻ BNP Paribas: 100 zł na start i do 300 zł w formie moneybacku w promocjach Allegro i Bon Prix

Zakończona

Wystartowała kolejna promocja Banku BGŻ BNP Paribas. W zamian za założenie Konta Optymalnego zgarnąć możemy 100 zł na start oraz do 300 zł w postaci zwrotow za transakcje karta. Tym razem 100 zł wypłacone będzie nie jako przelew, ale bony do wykorzystania w serwisach Allegro bądz Bon Prix.

100 zl za zalozenie Konta Optymalnego

100 zł na start

Zasady obu promocji sa niemal identyczne jak w ostatniej promocji, ktora rozeszła sie w zaledwie 5 dni. Mogą z niej skorzystać jedynie osoby nieposiadające konta oszczędnościowo – rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas od dnia 26 listopada 2016 roku. Oznacza to bardzo korzystny okres karencji – tylko pół roku. Uprzedzając pytania podpowiadam, że konto oszczędnościowe BGŻOptima nie wyklucza nas z promocji (po pierwsze nie jest kontem osobistym, a po drugie w BGŻOptima obowiązuje inna umowa ramowa).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to konieczne jest złożenie wniosku o Konto Optymalne z dedykowanej strony promocji dla oferty Allegro lub z dedykowanej strony promocji dla oferty Bon Prix. Od razu dodam, że w obu promocjach obowiązuje limit 1000 złożonych wniosków – po ich przekroczeniu możliwość składania kolejnych zostanie zablokowana. W innym wypadku promocje potrawają najpoźniej do 19.06.2017.

Co dalej? Do końca czerwca zobowiązani jesteśmy zawrzeć umowę o prowadzenie konta (za pomocą kuriera). W lipcu na nasze konto musi wplynąć min. 1000 zł, a oprócz tego musimy dokonać platności kartą na kwote min. 300 zł. Bank zaznacza, że jako wpływy nie będzie liczył wpłat gotówkowych oraz przelewów własnych (w tym z konta w BGŻOptima), dlatego najprosciej bedzie sobie przelac 1000 zł z konta w innym banku.

To w zasadzie tyle. Informacja o przyznaniu nagrody trafi zostanie przekazana do 25 sierpnia 2017. Sam bon zostanie przesłany za pomoca wiadomosci SMS do dnia 15 wrzesnia 2017.

Co jeszcze musimy wiedziec o nagrodach? W przypadku promocji Bon Prix kody będą ważne do 31.12.2017 (bez uwzględnienia kosztów transportu). Takie same zasady obowiązywać będą bony Allegro, choć tutaj kody będą ważne do 28.02.2018. Bony nie będą jednak obowiazywać w całym serwisie Allegro: będzie je można wykorzystać jedynie na zakupy w dziale „Dziecko” pod adresem allegro.pl/dzial/dziecko.

Jak zdobyć pozostałe 300 zł?

Pozostałe 300 zł możemy zdobyć w postaci zwrotów za transakcje kartą debetową wydaną do konta. Każda osoba zakładająca Konto Optymalne łapie sie bowiem na trwającą 12 miesięcy promocję moneyback, którą dokładnie przeswietliłem we wpisie: do 300 zł zwrotu na Koncie Optymalnym. Tam też zapraszam po szczegoły.

Na koniec standardowe pytanie: ile przyjdzie nam zapłacić za możliwość uczestniczenia w promocji? Wszystko wskazuje na to, że nic :) Bank nie pobiera bowiem żadnych opłat za prowadzenie Konta Optymalnego ani posiadanie karty debetowej. Zaplacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów (5 zł, za darmo skorzystamy z urządzeń własnych oraz Planet Cash), jednak do udziału w promocji operacje te nie są przecież potrzebne.

Nie przegap!

Komentarze

 • Konto otwarte 2 dni temu, przelałam środki, następnego dnia widzę obciążenie: Visiona-Opł.mies.za obsługę MIESIĘCZNA OPŁATA ZA OBSŁUGĘ KART w kwocie 9 zł.
  O co chodzi? Ktoś tak ma?

  justyna Odpowiedz
 • Potwierdzam, też mam pobrane i to w kwocie 12 zł !!!! Co się dzieje? Pobierają i zwracają jak w Toyocie???

  jojo Odpowiedz
 • Niestety tak jak w poprzedniej promocji, tak i w tej nie mogę złożyć pozytywnie wniosku o otwarcie konta internetowo, bo jest ODRZUCONY.
  Infolinia nie może pomóc, nie usunęli całkowicie danych moich a zamykałem konto 1,5 roku temu i stąd problemy.
  Wniosek mogę złożyć jedynie w oddziale banku i nie skorzystam z 100+300, lecz tylko z ewentualnego cashbacku.
  Co za beznadziejny bank.

  Sebastian Odpowiedz
  • Mam to samo. Dostałam kilka sprzecznych ze sobą informacji. Ostatecznie miało być ok, a wnioski są cały czas odrzucane.

   Juana
  • Mam to samo – wniosek odrzucony, bo już kiedyś miałem tam konto zamknięte w 2015.

   Przemek
 • adminie mam pytanko może sie orientujesz. Chodzi mi mianowicie o zakup towaru karta wydana do konta a następnie po jakimś czasie ten towar zwróce. Przyklad: kupuje w czerwcu towar za kwotę 1250 zł, w lipcu dostaję zwrot cashback 2% 25zł, w sierpniu oddaję towar zakupiony w czerwcu na kartę gdzie korzystam z cashback. Przejdzie taki manewr czy zalicza to do zwrotu i w sierpniu będę na minusie

  pasikonik119 Odpowiedz
  • Bedzie na minusie. Chyba, ze znajdziesz skle, w którym mozna zrobic zwrot na inna karte :)

   Michał
  • a może admin zna taki sklep :):) wczoraj zrobiłem taki numer w Leroy Merlin. Dałem inna karte to mi nie przyjęło, wypisała mi świstek i z tym swistkiem udałem się do kasy i tam mi wypłacili. Ale to było na 50 zł na 1000 zł takie coś może nie przejść

   pasikonik119
  • Sprawdz u konkurencji remontowo-budowanej :)

   Michał
  • W Obi zwracali mi pieniadze na inna karte

   pntrk
 • Czyli pozniej trzeba załatwic ze sprzedajacym zeby wystawil produkt w dziale dziecko :P

  tomdwdswswsws Odpowiedz
 • Dziś Pani na infolinii mi powiedziała, że BGŻ Opitma wyklucza mnie z promocji

  Pascal Odpowiedz
 • Dzwoniłem na infolinię BGŻ BNP żeby mi sprawdzili czy jestem w promocji bo nie dostałem żadnej informacji o promocji od kuriera, żadnego regulaminu tylko umowę konta. Pani szukała długo i powiedziała, że nie jestem w promocji bo mam konto w BGŻ Optima. Wiem, że w regulaminie tego zapisu nie ma ale Pani twierdziła, że chodzi o wszystkie konta w Banku BGŻ również Optima.

  Pascal Odpowiedz
  • Na ogół jak ktoś się nie załapywał na promocję, bo miał konto w Optimie (wg konsultanta), to wysyłali e-maila, że się nie kwalifikujesz. Nie rozumiem, co to za informowanie po założeniu konta…

   Katarzyna
  • O nic nie pytaj bo w banku panuje potezny bałagan i chaos. Ciesz sie ze nie zalozyli ci innego konta i nie pobrali oplaty 9-12 zl. Mam konto w Optimie, zalozylem po raz trzeci konto w Paribasie i za czerwiec dostalem pierwszy moneyback 2% (co do grosza). Jesli czegos nie wyplaca to reklamacja.

   aaaa
 • Czy kurier dobrze zrobił? Podpisałem tylko odbiór przesyłki. Koperty nie otwierał. A tutaj widzę miejsca aby podpisać na umowie ramowej. Mam dwie umowy… jedną z logo DHL a nie mam karty…

  luka89waw Odpowiedz
  • Jedna umowa do BGŻ wraca, z tego co pamiętam.
   A co do karty, to dziwne, że jej nie otrzymałeś. Skontaktuj się z bankiem.
   Bgż nigdy nie przestanie zaskakiwać…

   deloe
  • Karta pewnie była, może jak kurier wyciągał dokumenty dla siebie to razem z kartą u mnie tak właśnie było ale przed odjazdem jeszcze raz posprawdzał koperty i oddał mi karte.

   maja
  • teraz doczytałam że nie otwierał koperty, u mnie otwierał koperte

   maja
 • No idioci..

  luka89waw Odpowiedz
 • A najlepsze ze dostałem maila ”
  Szanowni Państwo,

  dziękujemy za wybranie rachunku w Banku BGŻ BNP Paribas i serdecznie witamy w gronie naszych Klientów. Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne i codziennie motywuje nas do zapewniania najwyższej jakości świadczonych usług.”

  luka89waw Odpowiedz
  • Jednak karta była w środku koperty DHL ale wchodzę na konto przez pl@net a tam brak rachunków, brak kart… jakieś jaja. Na infolinii mówią że konto założone poprawnie.. podobno mam dwa loginy ;/ może na drugim to wszystko jest (na umowie dostałem stary login co miałem kiedyś…) hasło startowe przyszło poprawnie. Jakiś żart.

   luka89waw
  • Konto i karta otwarte poprawnie ale nie przypięte pod bankowość. Podobno kurier nie miał dyspozycji aby ta umowa była zwrotna do banku tylko po cholere mi dwie umowy takie same :D

   luka89waw
 • Dostałam umowę z datą 05 07 2017 czy ta umowa bierze udział w promocji?
  Konto osobiste,Konto optymalne.

  Krystyna Odpowiedz
 • O konto wnioskowałam wcześniej, zadzwoniłam na infolinię i gość nie mógł odpowiedzieć.
  Zarejestrowałam się w czerwcu.

  Krystyna Odpowiedz
 • musisz dac maila. wysle ci zaproszenie.

  koles Odpowiedz
 • to poprosze kaoriu (małpa) hotmail . com Dzięki :)

  Karolina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy