400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Bank

Trwa do 31.08.2024

Ruszyła promocja Santander Consumer Bank z premią za wyrobienie karty kredytowej. W zamian za wyrobienie TurboKARTY zgarniemy 400 zł premii w formie vouchera do Biedronki + do 360 zł rocznie w formie zwrotów za paliwo i jedzenie w restauracjach.

400 zł za turbokartę santander bank polska

Zyskaj 400 zł za kartę Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o TurboKARTĘ i zawrzeć umowę (za pomocą kuriera lub przelewem weryfikacyjnym) nie później, niż 31.08.2024.

Bank zastrzega jednak, że należy być klientem, który nie posiada (obecnie) karty kredytowej Santander Consumer Banku ani nie posiadał jej w 2023 lub 2024 i wypowiedział taką umowę.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy min. 1 raz zalogujemy się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej oraz wykonamy transakcje kartą na min. 600 zł w czterech z pięciu pierwszych miesięcy. Bank przyzna nam bowiem 100 zł za każdy z czterech miesięcy, w których spełniliśmy warunki.

Bank zastrzega, że powyższe transakcje nie mogą być „ułatwiaczami” obrotu kartą, czyli płatnościami w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

Nagroda zostanie przekazana za pomocą SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nie mamy zaległości w spłacie zadłużenia wyższej, niż 50 zł i dłuższego, niż 10 dni.

Moneyback na TurboKARCIE

Zakładając kartę w promocji automatycznie przystępujemy do wbudowanej w nią promocji z moneybackiem za płatności w wybranych miejscach. I tak:

 • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

  samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

  (kod MCC: 7542)

 • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
 • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Bank zaznacza, że chodzi tu o transakcje zaksięgowane w danym okresie rozliczeniowym, a maksymalna kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 30 zł miesięcznie. Rocznie daje nam to nawet 360 zł.

Moneyback za dany okres wypłacany jest pod warunkiem, że spłacamy terminowo swoje zadłużenie na karcie. Kwota zwrotu dopisywana jest do rachunku karty w momencie generowania wyciągu.

Ile kosztuje TurboKARTA?

Standardowo posiadanie TurboKARTY jest płatne i wynosi 4,90 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięczny (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł. W przypadku zamówienia wyciągu w formie papierowej będzie to 6,90 zł.

Z jednej strony 1000 zł miesięcznie to dużo, ale z drugiej – przecież i tak korzystamy z karty, aby generować moneyback.

Nie przegap!

Komentarze

 • „wykonamy transakcje kartą na min. 600 zł w czterech z pięciu pierwszych miesięcy”

  Tzn w każdym miesiącu trzeba wydać 600 zł? x 4 msc?

  luka89wawa Odpowiedz
  • Już wiem że tak. A karta KK Santander zwykły wyklucza udział?

   luka89wawa
  • Santander i Santander Consumer to dwa zupełnie oddzielne banki (mają nawet oddzielne gwarancje BFG), które łączy jedynie to że mają tego samego właściciela w Hiszpanii. To praktycznie niemożliwe, żeby posiadane produkty w Santanderze miały wpływ na promocję w Santander Consumer.

   Tomasz1
  • Tak myślalem :) Spoko

   luka89wawa
 • Można jakoś łatwo sprawdzić kiedy nastąpiło zamknięcie karty kredytowej?

  McKwacz Odpowiedz
 • Czy doładowanie revolutem anuluje opłatę miesięc?

  77mirek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy