Nowe, łatwiejsze warunki! 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty BNP Paribas

Zakończona

BNP Paribas ruszył z kolejną edycją promocji karty kredytowej mamBONUS, w której do zdobycia mamy aż 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. W porównaniu do poprzednich ofert warunki zdobycia bonusu uległy jednak zmianie – teraz w zasadzie każda pracująca osoba jest w stanie je spełnić! :)

400 zł do Biedronki za kartę kredytową BNP Paribas

Zyskaj do 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która w okresie od 1.01.2018 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

A te są bardzo proste, bo bank postanowił je zmodyfikować w porównaniu do poprzednich ofert! Wystarczy bowiem, że wykonamy jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości min. 1500 zł nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Oznacza to, że na wydanie 1500 zł mamy mnóstwo czasu – jeśli kartę wyrobimy w październiku, to warunki możemy spełniać aż do końca stycznia.

Bank zastrzega jednak, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Choć na spełnienie warunków mamy mnóstwo czasu, to warto jednak wiedzieć, że czym szybciej – tym lepiej. Bank przyzna nam bowiem nagrodę (czyli e-kod o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka) w ciągu 60 dni od spełnienia warunków.

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.

E-kod do karty podarunkowej będzie ważny do 30.11.2020. Będziemy mogli korzystać ze środków aż do wyzerowania salda (czyli wielokrotnie). Pamiętajmy tylko, że e-kod skanujemy jak każdy inny artykuł, czyli kasjer powinien podać jego kod na kasie, a następnie zatwierdzić przyciskiem PLU.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie.

Z drugiej strony BNP Paribas od dawna oferuje promocję, w której jesteśmy zwolnieni z opłat w pierwszym roku – po wydaniu min. 500 zł w ciągu pierwszego okresu rozliczeniowego dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold. Po telefonie konsultanta sugeruję spytać, czy promocja jest ciągle dostępna (i zostawić info w komentarzach).

Pamiętajmy również, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu. Ich wartość to realnie około 40 zł.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł. Później możemy to zrobić bezpłatnie, jednak bank wprowadza pewne zastrzeżenie – musimy z tym poczekać do 30.04.2020. Dokładniej:

[Osoba] w okresie do 30 kwietnia 2020 roku nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę

Nie przegap!

Komentarze

 • Jestem juz po zgłoszonym wniosku na infolinie, więc moge napisać kilka informacji:
  1)Pani do której się dodzwoniłem nie ma wiedzy w jakiej sprawie dzwonie i zaproponowała kredyt gotówkowy :-)
  2) karta jest bezpłatna przez rok pod warunkiem, że w pierwszym okresie zrealizujemy transakcje na minimum 1000zł,
  3) kartę mogą przesłać listem zwykłym za darmo bądź kurierem za…35zł :-)
  4) podpisanie umowy ma nastąpić po osobistym stawieniu się w oddziale banku,
  5) ode mnie wymagają potwierdzeń przelewów od pracodawcy w formacie PDF za okres ostatnich 3 miesięcy,
  6) mam uruchomioną usługę alarmów BIK – w czasie rozmowy Pani wysłała wniosek kredytowy do BIK o dane (przyszedł sms).

  Paweł Odpowiedz
 • „podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot” – rozumem, że odpadają płatności za pośrednictwem PayU (np. zakupy na Allegro), Przelewy24 itp.?

  Sosna Odpowiedz
  • No niestety to jest warunek który mocno utrudnia sprawę. Wychodzi na to że płatności internetowe odpadają bo wszystkie (?) idą przez jakiegoś pośrednika.

   marsid
  • @Admin: możesz to potwierdzić/zaprzeczyć?

   broker
  • Ktoś pisał o tym, że w regulaminie mamBONUS jest taki sam zapis. Dzięki temu od razu po zaksięgowaniu wiemy czy spełniliśmy warunek, jeśli wpadną punkty mamBONUS (a np. za R nie wpadają).

   Paweł K.
  • Nie przesadzajmy. Co innego płatności na rzecz takiego podmiotu, a co innego płatności na rzecz jakiegoś sklepu, ale dokonane przy użyciu PayU. Generalnie ciężko zrobić płatność w internecie bez pośrednictwa jakiegoś silnika do płatności…

   Zresztą gdyby coś takiego miało miejsce to już dawno by ktoś o tym pisał w poprzednich edycjach. A problemów nikt nie zgłaszał.

   Michał
  • @Michał, moim zdaniem źle interpretujesz. W regulaminie wyraźnie chodzi o „podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców”, a nie o „płatność na rzecz podmiotu pośredniczącego”. Warto byłoby zdobyć jakąś oficjalną odpowiedź od Banku.

   Sosna
 • Co ze zgodami? W regulaminie nic na ten temat nie ma.

  bolopokerzysta Odpowiedz
  • w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) Nie ma wymogu = robimy co chcemy, czyli lepiej nie dawać

   Michał
 • Czy ktoś już testował jak BNP Paribas widzi karty wydane wcześniej przez Raiffeisen? Dajmy na to, że posiadacz karty już z niej zrezygnował…

  Paweł Odpowiedz
 • Właśnie rozmawiałem z konsultantem i został poinformowany, że nie ma zwolnienia z opłaty za kartę w pierwszym roku, jeśli zrobimy transakcje na kwotę 1000 zł przez pierwszy miesiąc. Zwolnieni jesteśmy w danym okresie rozliczeniowym, jeśli zrobimy obrót na 1000 zł. Teraz muszę udać się do oddziału z 3 ostatnimi wyciągami podpisać umowę .

  ZZZLLLYYY Odpowiedz
 • Minimalna kwota udokumentowanych przychodów to 1500 zł.
  Zrobili się bardziej wymagający od CITI.

  Bufon Odpowiedz
 • Jak zamknąć konto (otwarte dla Ciebie) PNB paribas? bo nie widzę takiej opcji w systemie?

  Pola33 Odpowiedz
 • „Bank przyzna nam bowiem nagrodę (czyli e-kod o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka) w ciągu 60 dni od spełnienia warunków.”

  A czy czasami jednym z warunków spełnienia nie jest:

  „w okresie do 30 kwietnia 2020 roku nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;”

  Czyli 60 dni od spełnienia powyższego warunku jest to około 30 czerwca 2020 roku, wiec wtedy zostanie przesłany bon do Biedronki? Z zapisów regulaminu tak wynika, chyba, że się mylę i ktoś mnie oświeci…

  Łukasz Odpowiedz
  • Celne pytanie – faktycznie tak wynika z par.4 pkt.1, który mówi o konieczności spełnienia WSZYSTKICH warunków z par.3 (a tam faktycznie jest warunek niewypowiadania umowy).

   Sosna
 • Powiedzcie mi, Kochani, jak dowiem się o podpięciu do promocji. Taki zapis powinien widnieć na umowie, dostaliście jakąś wiadomość tego dotyczącą? Pytam zarówno o promocję z Biedronką, jak i o zwolnienie z opłat za kartę. :)

  Paweł Odpowiedz
 • Czy orientuje się ktoś, czy 1000zł obrotu w kolejnych miesiącach można wykonać poprzez eR i będzie to zwalniało z opłaty miesięcznej w wysokości 9zł?

  kerm-it Odpowiedz
  • Podbijam pytanie kolegi, spodziewać się jakiejś prowizji za doładowanie Revoluta kredytową, czy po prostu mogę spokojnie przetestować rozwiązanie? :P

   Paweł
 • Jeśli podpisałem umowę w październiku to transakcję z tego miesiąca wliczają się już do kwoty 1500 zł?

  Addonix Odpowiedz
 • Witam

  Chcę odebrać nagrodę z mambonus – czy mogę przed ich otrzymaniem zrezygnować z karty kredytowej w BNPParibas?

  Jam Odpowiedz
  • Myślę, że nie. By odebrać nagrodę trzeba być raczej posiadaczem konta.

   P.S. ja mam pytanie co do ostatniego fragmentu artykułu: skoro dostanę nagrodę to mogę zamknąć kartę wcześniej niż do końca kwietnia?

   Addonix
  • Pewnie, że możesz – jednocześnie zgodnie z umową pobiorą 25zł

   Felix
  • Nagrodę już zamówiłem, teraz tylko czekam na dosłanie. To już chyba mogę zrezygnować z karty

   Jam
  • W jaki sposób zamówiłeś nagrodę? Mówię o bonie 400 zł? Jak szybko wysyłają? Spełniłem w zeszłym miesiącu warunki i jak na razie cisza.

   Addonix
 • Ktoś miał jakieś przykre konsekwencje spowodu nieterminowej splaty kk, tzn. bez minimalnej kwoty splaty w terminie w tym banku? Zglaszaja od razu do BIK takie rzeczy?

  TomekW Odpowiedz
  • Niezależnie od banku, terminowość zobowiązań jest raportowana do BIK. Zatem każdy dzień spóźnienia niezależnie od kwoty ląduje w statystykach BIK.

   kerm-it
 • Jak wygląda sprawa z doładowaniem karty Revolut przez kartę kredytową?
  1. Czy wliczane jest w wydatki do spełnienia promocji?
  2. Czy pobierana jest jakaś prowizja?

  msmolen Odpowiedz
 • 3. Czy doładowania Revoluta wliczają się do transakcji 1000 zł która znosi miesięczną opłatę za kartę.

  msmolen Odpowiedz
  • Też interesuje mnie to zagadnienie… Niby w taryfie opłat i prowizji nie ma wzmianki o tym, nie mniej jednak może ktoś z czytelników bloga przetestował to w praktyce ?

   Analityk
  • Przetestowane. Płatność przez R działa i zwalnia z opłaty.

   Gienek1971
 • Czy można przy zakładaniu karty podłączyć się jakoś pod zgromadzone punkty mambonusowe współmałżonka?

  qq Odpowiedz
 • Ja swój Voucher na 400 zł odebrałem przed chwilą. W sam raz na święta.

  Gienek1971 Odpowiedz
 • U mnie brak w tym miejscu. Warunki dawno spełnione.

  kerm-it Odpowiedz
  • To samo u mnie… Ponoć najpierw musimy dostać powiadomienie od banku że spełniliśmy warunki promocji ale u mnie cisza…

   Analityk
  • wystarczyło zalogować się do mambonus, samo wyskoczyło okienko 6-01-2020, może przeglądarka coś blokuje?

   firestarter
  • Kiedy spełniłeś warunki promocji?

   kerm-it
  • 15 grudnia obrut byl wylonany na 3,5 tys. Z czego 1 tys to zakupy online w sklepach internetowych;) Sprawdzilem rozne przegladarki i nic…

   Analityk
 • Zalogowałem się do mamBonus i zauważyłem, że jest 400zł do Biedonki do odbioru a nie dostałem żadnej informacji na sms czy email. Polecam sprawdzić.

  dario Odpowiedz
 • Pojawił się voucher i u mnie. Niestety, przy próbie jego pobrania zostałem automatycznie wylogowany z systemu i sam voucher zniknął po ponownym zalogowaniu.

  kerm-it Odpowiedz
 • Też dostałem voucher, przekierowany na e-mail.

  Mateusz Odpowiedz
 • Umowę podpisałem pod koniec listopada, warunki promocji spełniłem w grudniu, a dziś otrzymałem kod rabatowy. :)

  g.romek Odpowiedz
  • Też go dostałem! Zastanawiam się tylko czy nie potrzymać jeszcze 2-3 miesiące aktywnej karty aby wyrobić sobie dobrą historię kredytową…

   Analityk
 • zamykał ktoś konto po odebraniu bomu do Biedronki ?

  daral7 Odpowiedz
 • Ja się zastanawiam, ale muszę te punkty MamBonus wykorzystać jeszcze, a mam ich ponad 25 tys :D

  Addonix Odpowiedz
 • Po odebraniu vouchera można śmiało zamykać kartę, czy są jakieś okoliczności, które należy wziąć pod uwagę?

  Paweł Odpowiedz
  • „Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.”

   Poza tym przed zamknięciem karty warto wymienić na nagrodę punkty MamBonus.

   g.romek
 • Witam,
  Czy ktoś ostatecznie zrezygnował z karty przed upływem 6 miesięcy tj. złamał punkt 3 z warunków uczestnictwa? Zastanawiam się czy oprócz 25zł za wypowiedzenie Umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia, Bank może żądać zwrotu vouchera…
  „w okresie do 30 kwietnia 2020 roku nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę”

  Ryba Odpowiedz
 • Dostałem voucher, ale nie wiem jak go wykorzystać. Po odebraniu na stronie mambonus dostałem maila z danymi vouchera. Jak go mam teraz zrealizować? Płacąc kartą kredytową? Czy podając numer vouchera?

  Mateusz Odpowiedz
 • Witam, przy płatności w Biedronce mówisz, że będziesz płacił kodem i tyle – podajesz kod.
  Można go wykorzystywać wielokrotnie aż opróżnisz wartość vouchera czyli 400zł

  Ryba Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy