400 zł do sklepu morele.net za wyrobienie karty mamBONUS BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w której zgarnąć możemy aż 400 zł premii za założenie karty kredytowej. Tym razem bank wypłaci nam premię w formie voucherów do sklepu morele.net.

400 zł w bonie morele.net za kartę kredytową BNP Paribas

Do 400 zł na zakupy na morele.net z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zaznaczając wszystkie chechboxy). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie morele.net za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Przykładowo jeśli kartę wyrobimy w kwietniu, to 1000 zł powinniśmy wydać w każdym z miesięcy od maja do sierpnia. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 400 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej (100, 200 lub 300 zł – zależnie od tego ile razy spełnimy warunki).

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). Banki najczęściej pobierają za nie również prowizje – na przykład wypłata z bankomatu to koszt 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 4000 nagród. A konkretniej – 4000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć, bo promocja jest bardzo atrakcyjna! :)

Liczba Uczestników jest ograniczona do 4000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 4000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł. Później możemy to zrobić bezpłatnie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zapewne część osób korzystała z poprzedniej promocji KK więc ktoś może przetestował czy do płatności kartą zaliczają się także płatności przez aplikację Moje Płatności ? W City taka opcja była uznawana jako płatność kartą.

  ZICHI Odpowiedz
 • co z KK z innych banków przejętych przez BNP?

  tom Odpowiedz
 • zadałem pytanie: „co z KK z innych banków przejętych przez BNP?” w odpowiedzi serwer: „Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!” Mam więc 2 pytania :-)

  tom Odpowiedz
 • Mam jeszcze jedno pytanie: czy vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie morele.net można łączyć tzn. mając ich na 4x100zł mogę obniżyć wartość zakupu jednorazowo o 400zł? Czy tylko o 100zł? Jak to było przy poprzednich promocjach w np. innych sklepach?

  ZICHI Odpowiedz
 • 17 maja będzie rocznica karty, więc chcę ją zamknąć do tego czasu. Czekam na punkty za zakupy promocyjne w kwietniu. Niestety z informacji z banku mają być naliczone do 20 maja. Czy posiadanie karty jest niezbędne do otrzymania punktów bonusowych i wymiany na nagrodę?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Nie policzyłeś chyba okresu wypowiedzenia …
  Nie zamkniesz jej do podanej daty.

  Nie mam karty od października 2018, a konto w mambonus działa cały czas.
  Z wykorzystaniem punktów nie powinno być problemu, nie wiem jak z naliczeniem.

  mbo Odpowiedz
 • Czy zastrzeżenie karty pozwoli na uniknięcie opłaty rocznej? Czy tylko wypowiedzenie z zachowaniem terminów?

  Ciekawski Odpowiedz
 • „skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych” – w każdym czy w sumie? Stawiam na „w sumie”, ale może ktoś z wcześniejszych użytkowników KK potwierdzi.

  Uwaga na to, że opłata roczna pobierana jest z góry w trzecim okresie rozliczeniowym, a nie po roku.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Czy dostaliście regulamin promocji na Morele lub potwierdzenie udziału w niej przy/po podpisaniu umowy? Pracownik oddziału nic o tym nie wiedział, dostałem tylko regulamin promocji na zwolnienie z opłaty rocznej.

  Taki Jeden Odpowiedz
 • Za przesyłke karty policzyli mi 35 PLN !! Oczywiście nikt mnie nie informował, że taka przesyłka jest płatna!! u Was też tak było?

  alx Odpowiedz
  • dodatkowo za rejestracje w mambonus.pl dostałem 200 pkt a nie 5000 tak jak pisano powyżej w artykyule. Ile Wy dostaliście?

   alx
  • Dostarczenie Karty:
   1) przesyłką pocztową na adres do korespondencji — 0,00 PLN
   2) przesyłką kurierską na adres wskazany przez klienta — 35,00 PLN

   Ja się jeszcze nie spotkałem, by domyślną formą był kurier…

   Don Quijote de la Mancha
  • Pani grzecznie zapytała czy wolę pocztę czy kuriera. Jako, że kurier jest wygodniejszą opcją, zdecydowałem się na kuriera. Mowy nie było cenie 35 pln. Wrrrrrrrr………

   alx
  • Warto zareklamować. Reklamacja uwzględniona. Kwota za kuriera zwrócona :-)

   alx
  • Heheh, to może warto zamawiać kartę kurierem, skoro można to mieć za darmo. 😉🧅

   Don Quijote de la Mancha
 • Za przesyłke karty policzyli mi 35 PLN !! U was też tak było? Któs Wam mówił, że tyle to kosztuje?

  alx Odpowiedz
 • Czy transakcja (płatność za towary lub usługi) przez PayPal (saldo 0) z dodaną KK jest OK?

  Czy transakcja (płatność za towary lub usługi) przez Przelewy24 jest OK?

  PyramidHead Odpowiedz
 • Wpadło 5000 punktów mamBONUS za 4 transakcje.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Na moim koncie mambonus.pl pojawil sie obiecany voucher za spelnienie warunkow w czerwcu. Status realizacji oznacozny jest jako: zakup vouchera.
  Te voucher bedzie można ściągnąć jako PDF czy jak?

  alx Odpowiedz
 • Jest voucher 100 zł za czerwiec.

  PyramidHead Odpowiedz
 • U mnie jeszcze nie wpadło 100 zł za czerwiec. Może dlatego, że dopiero dziś zarejestrowałem się w mamBonus. Ogólnie punkt odnośnie tego programu w regulaminie jest napisany mało precyzyjnie:
  „Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.”
  No to jak to w końcu jest, najpierw jest udostępnienie a potem rejestracja czy odwrotnie? Pierwszy punkt mówi o konieczności rejestracji w ciągu 2 m-cy od udostępnienia, a drugi że będzie udostępnione na stronie. Mam nadzieję, że lada dzień dostanę jednak ten voucher.

  Mam jeszcze pytanie: czy w tej promocji liczy się data księgowania operacji na r-ku karty, czy data transakcji? a może warunek jest łączny i obie te daty powinny być w tym samym miesiącu? Ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?

  ms118611 Odpowiedz
 • Jest voucher 100 zł za lipiec.

  PyramidHead Odpowiedz
 • W regulamienie jest taki punkt 10. d) o odebraniu punktów:
  Uczestnik odstąpi od umowy, na podstawie której Uczestnik nabył towar lub usługę, lub dokona jej rozwiązania lub wypowiedzenia albo umowa ta okaże się nieważna – Punkty mogą być wówczas odebrane Uczestnikowi przez Bank w zakresie nabycia objętego tą umową;
  Jeżeli wykonam zakup kartą PARIBAS, nastepnie zwrócę towar, a zwrot dokonam na inną kartę lub dostanę gotówkę, to w jaki sposób bank dostanie info i usunie punkty z mambonus?

  dociekliwy Odpowiedz
 • Ktoś już próbował używać tych voucherów na morele.net? Ja dzisiaj spróbowałem i dwa zostały odrzucone z informacją: „Kod promocyjny jest błędny lub warunki promocji nie zostały spełnione. Kod został usunięty z koszyka.”

  Ktoś tak miał?

  alx Odpowiedz
  • i piszesz tu do nas? zamiast uderzac do organizatora????

   koles
  • Nie. Pierwsze co zrobiłem było zgłoszenie tego problemu organizatorom. Do Was piszę aby dowiedzieć się czy ktoś już miał taki przypadek a jeśli miał, jak został rozwiązany. Organizatorom pewnie chwile zajmie wyjaśnienie tej sytuacji. Rozumiesz?

   alx
  • Rozumiem nerwy… ale wez zluzuj majty… szukasz pocieszenia?

   koles
  • Nerwy mam na uwięzi. Po cholerę prowokujesz i trollujesz? Ta grupa służy pytaniom i odpowiedziom na takie właśnie pytania. Jak nie wnosisz nic do wątku – zamilcz i nic nie pisz.

   alx
  • Cześć, czy na pewno suma wartości produktów zakupionych z wykorzystaniem karty jest równa lub wyższa od wartości karty? Jeżeli masz nadal problem, aby wykorzystać kartę podarunkową, odezwij się do nas w formularzu na stronie lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

   Morele.net
  • Motele.net – dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem, że tu jesteście! :-) W wolnej chwili odezewe sie do Was na czacie w tym temacie. Tak, jestem pewny, że wartość zamówienia jest większa niż wartość bonów :-)

   alx
  • Agresywny typie, tak ich skutecznie zapytales, że organizatorzy sami cie tu znalezli!!!
   brak slow na taką amatorszczyzne…

   koles
  • Brawo dla Morele.net, że sledzą wątek i dbają o swoich klientów! Twój kolejny komentarz nie wnoszący nic do dyskusji. Trolling i hejt w czystej postaci. Czy możemy prosić administratora o zablokowanie pana „kolesia” a przynajmniej zwrócenie mu uwagi, że jego posty nic nie wnoszą do dyskusji i tylko zaśmiecają komentarze? Dzięki!

   alx
  • Weź sie juz moze nie kompromituj… :) nie umiesz sobie poradzic z prostym zakupem i pytasz wszystkich wokolo dlaczego? zamiast po prostu zapytac sprzedawce albo organizatora, który finalnie SAM cie tutaj znalazl, bo ty nie potrafies do niego dotrzec geniuszu i mnie oskarzasz o trolowanie i grozisz mi banowaniem?
   Napisze ci wprost i juz bez owijania w bawełne: Zanim zaspamujesz nastepny temat, wez sie po prostu chociaż minimalnie wysil… a moze nawet rusz glowa :)

   koles
 • Ty nadal nie ogarniasz prawda? To jest miejsce gdzie takie pytania można i trzeba zadawać innym użytkownikom. Taki jest cel tej strony. Ludzie zadają różne pytania dotyczące samych promocji, problemów z promocjami a także doświadczeń innych użytkowników z tymi promocjami. Nie wiem po co tutaj siedzisz i trollujesz, skoro nie podoba Ci się, że ktoś zadał pytanie na forum? Zastanawia mnie co kieruje takimi osobnikami jak ty i dlaczego spamujesz postami niewnoszącymi nic do tematu (sam przy okazji oskarżając mnie o spamowanie)? Widać się bardzo nudzisz i masz za dużo wolnego czasu. Nie zrozumiałeś nawet mojej uwagi do admina. Nie grożę ci, tylko proszę admina o pilnowanie porządku. Takie osobniki jak Ty nie powinny mieć wstępu na takie miejsce jak to. Z mojej strony koniec tematu.

  alx Odpowiedz
  • wez sie opanuj bo ci zaraz zylka peknie! juz w pierwszym poscie ci odpowiedzialem co masz zrobic! To zrobil by kazdy, cos kumajacy, klient sklepu internetowego, nawet nie musi byc wytrawnym wyjadaczem jak ty.
   Dostales kody, ktore nie dzialaja:
   1. albo masz cos z koszykiem/zakupem (uderzasz do sprzedawcy, zreszta sam cie tu znalazl!!! to zostawiam bez komentarza.
   2. albo z kodami (uderzasz do organizatora)! …pewnie tez cie tu znajdzie wczesniej, niz ty zareklamujesz u niego te kody…
   Jesli nikt nie mial podobnego problemu do ciebie, a nikt ci nie odpowiedzial przez cały dzien, no to chyba cos jest nie tak z toba albo z twoim zakupem.
   Moze sprawdz regulamin uzywania kodow morele.net?! tak pytam… bo przeciez napewno juz go sprawdziles!

   koles
  • W końcu konkretny, pomocny post – nacechowany jednak bardzo mocno hejtem i przesiąknięty jakimś rodzajem nienawiści i wyższości zrodzonej niewiadomo z czego. Takie to typowo polaczkowato-januszowate. W każdym razie dzięki za pomoc.
   Swoją drogą…sprawę załatwiłem 3h po publikacji posta :-) nie mogłem sobie jednak odmówić dania Ci tej frajdy żebyś mógł się wykazać i pokazać jak Ci gul skacze ;-) heheheh pozdro…koles.

   alx
  • czyli przyznajesz ze jednak zaspamowales ten watek?
   nie dziw sie, ze nikt nie bedzie cie instruowal jak robic zakupy w necie. Obawiam sie, ze wisniobranie tez nie jest dla ciebie, po takiej serii dyletanckich pytan.
   ps. zapisz sie do polityki jak wszedzie widzisz hejt i wyzszosc, aaa i sam trolujesz i prowokujesz co zreszta tez przyznales w swoim poscie. Dobranoc.

   koles
  • @koles
   „i piszesz tu do nas?” – jesteś jeden i nie mieszaj do tego innych. Kolega zadał normalne pytanie, jakich na tej stronie mnóstwo. Twoje aroganckie wpisy są zbyteczne.

   PyramidHead
  • zadal normalne pytanie? zamiast uderzac do zrodla! po czym to zrodlo samo go tu znalazlo, zeby rozwiazac jego problem!
   no tak to wlasciwa kolejnosc w dzisiejszych czasach facebooka, kiedy zamiast rozwiazywac wlasne problemy oglasza sie je swiatu :)

   koles
  • @koles
   Wg Twojej logiki większość komentarzy na tej stronie jest bez sensu. Promocje są organizowane przez banki itp. Pytania powinny być kierowane nie do Admina i innych tylko bezpośrednio „do źródła”.
   Jesteś wyjątkiem i szkoda mi czasu, by tłumaczyć jak z tej strony korzysta reszta.

   PyramidHead
  • wiesz, w sumie mi tez szkoda czasu! Bawcie sie dobrze… ale sami :)

   koles
 • Jest voucher 100 zł za wrzesień (mój 4 z 4). To była łatwa i opłacalna promocja :-)

  PyramidHead Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy