Do 1000 zł za kartę kredytową + rok bez opłat od BNP Paribas

Trwa do 30.09.2024

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy do 400 zł premii w formie moneybacku oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Oprócz tego do końca lipca czeka na nas dodatkowe 48 000 punktów Bezcenne Chwile, które wymienimy na vouchery o wartości 600 zł. A do tego dodatkowe 620 zł za konto osobiste! :)

1000 zł premii od BNP Paribas

Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.01.2023 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Wymagane będzie również wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli karta zostanie przyznana i umowa podpisana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher Allegro o wartości 100 zł za wydanie min. 1000 zł. Warunki powinniśmy spełnić w każdym z czterech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy – łatwo więc policzyć, że do zyskania mamy maksymalnie 400 zł.

Bank zaznacza jednak, że wykluczone są miejsca z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami, które:

zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
– Ty,
– inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
– podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
– podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Przekazanie nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Vouchery znajdziemy w bankowości elektronicznej w sekcji Wiadomości.

600 zł w Bezcenne Chwile

A jak zdobyć dodatkowe punkty Bezcenne Chwile? Tu wymagany jest dodatkowo brak nie tylko karty, ale również rachunku osobistego w BNP Paribas od 1.05.2023. Jeśli spełniamy te warunki to w ciągu 7 dniu od zawarcia umowy powinniśmy zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Po drugie – wykonywać min. 4 płatności na min. 1000 zł w każdym z 6 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Łatwo więc zauważyć, że warunki de facto pokrywają się z warunkami promocji startowej banku. Musimy jedynie wydawać 1000 zł przez 2 miesiące dłużej i pamiętać o min. 4 transakcjach. Oczywiście tu również jest spora lista transakcji „kombinowanych”, które nie będą zaliczane – z MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6012, 6050, 6051, 6211, 6540 oraz wszelkie doładowania portfeli wirtualnych.

Przekazanie 8000 punktów (wymiennych na vouchery o wartości 100 zł) nastąpi do końca kolejnego miesiąca. Będą one ważne 12 miesięcy.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 12 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dobrze rozumiem, że wpierw składam wniosek o KK, a później dopiero o rachunek z promocji „Aktywni Latem”?

  I jeśli połącze te promocje, to muszę zrobic 10 płatności kartą do rachunku oraz wydac conajmniej 4 płatności na 1000 zł kartą kredytową?

  Mikołaj Odpowiedz
  • Powyższy opis dotyczy promocji karty kredytowej – i to dla niej konieczne jest wydanie 1000 zł miesięcznie

   Natomiast aktywni latem to promocja konta osobistego i ma całkowicie odmienne, niezależne warunki opisane tutaj: https://livesmarter.pl/620-zl-premii-bnp-paribas-czerwiec-2024/

   Michał
  • Wiem, że to są dwie promocje. Ale wskazujesz na obie, ale nie tłumaczysz jak je połączyć.
   Wg mnie wpierw trzeba KK otworzyć, później dopiero ROR z kartą debetową.
   Warunki spełnia się robiąc przelew na ok. 1100 zł, robi się 4 transakcje KK na 1000 zł i 10 debetową bez MWZ, tak?

   Mikołaj
 • Witam:) Poza tematem: byłbym wdzięczny za podpowiedź: w jaki sposób po raz pierwszy loguje się do Citibanku (poprzez Citionline => Rejestracja)? Pytam, bo nie mam żadnego loginu ani hasła tymczasowego – jak to ma miejsce w większości banków – a jedynie numer rachunku..

  Bjurgul Odpowiedz
 • Regulamin Bezcenne Chwile, § 3, pkt. 2 c.
  ” od 1.05.2023 r. do dnia zawarcia Umowy o Rachunek lub Umowy o Kartę
  Kredytową zgodnie z § 3 ust. 2 lit. a Regulaminu nie byli stroną Umowy
  o Rachunek ani stroną Umowy o Kartę Kredytową;”

  Ja rozumiem to tak. Nawet jak miałes tylko ROR po 1.05.2023 to, to twoja karta kredytowa nie weźmie udziału w promocji 48000 pkt w BCH.

  burak Odpowiedz
 • Coraz bardziej pokrętne te regulaminy. Jeśli jest jak piszesz to wyklucza wszystkich którzy obecnie korzystają z ofert na konto.

  santech Odpowiedz
 • Chyba ich lekko pogrzało, dzwoni konsultant z jakiegoś losowego numeru i trzeba mu dyktować wszystkie dane z dowodu przez telefon.

  papaslon Odpowiedz
 • BNP od zawsze był i jest najbardziej idiotycznym bankiem –
  Ich poziom obsługi i technologia to patologia

  aviator Odpowiedz
 • Do Admina – czy posiadając konto w tej promocji i kartę kredytową to czy coś się wyklucza?

  aviator Odpowiedz
 • Zamówiłem kontakt. W ciągu 20 sekund telefon od konsultanta. 15 minut rozmowy, dochód na oświadczenie. W trakcie rozmowy przyznana karta i ustalony limit. Pół godziny po rozmowie umowa podpisana w placówce.

  burak Odpowiedz
  • U mnie tak samo. Chyba mają mało klientów. Obsługa klienta jednak wydaje mi się, że się poprawiła, bo wcześniej to była katastrofa.

   Dario
 • „Jeśli spełniamy te warunki to w ciągu 7 dniu od zawarcia umowy powinniśmy zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile” – a jak karta nie przyjdzie do 7 dni to skąd wziąć nr karty potrzebny do zarejestrowania w Bezcenne Chwile?
  Z tego co pamiętam z Citi to mówili, że to bank musi najpierw zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach.

  Dario Odpowiedz
  • Zaloguj się do banku i po prawej stronie znajdziesz baner rejestracyjny do BCh. Karta będzie widoczna w BCh po kilku minutach.

   dario
  • Mam podobną rozkminę i po zalogowaniu nie widzę nic związanego z BCh. Z drugiej strony umowa podpisana w środę a dziś wysłali kartę więc może Poczta Polska zdoła doręczyć…

   Pietia
  • Sprawdź w ustawieniach, czy masz zgody marketingowe, bo to jest właśnie marketing.

   dario
  • O kurka, racja – pomogło :)
   Dzięki!

   Pietia
  • Tak. W ustawieniach apki trzeba zaznaczyć zgody marketingowe i po pół godziny jak wszedłem na kartę, to pojawiła się zakładka BCH i możliwość zarejestrowania karty. Dzięki.

   Dario
 • Raczej nie zamierzam skorzystać z karty kredytowej, ale czy można połączyć dwie promocje tj:
  1. Zgarnąć 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji „Aktywni latem”,
  2. Zdobyć – używając karty debetowej uzyskanej przy zakładaniu konta w w/w promocji – 48 000 pkt. w Bezcennych Chwilach w ramach promocji „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami”?

  Bjurgul Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy