Do 400 zł za kartę kredytową + rok bez opłat od BNP Paribas

Trwa do 31.05.2024

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy do 400 zł premii w formie moneybacku oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji konta osobistego i zyskać kolejne 500 zł na start.

400 zł za kartę kredytową BNP Paribas

Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.09.2022 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Wymagane będzie również wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam 10% wartości płatności bezgotówkowych w każdym każdy z czterech pierwszych miesięcy kalendarzowych, przy czym nie więcej, niż 100 zł miesięcznie. Łatwo więc policzyć, że do zyskania mamy maksymalnie 400 zł za wydanie min. „tysiaka” miesięcznie.

Bank zaznacza jednak, że wykluczone są miejsca z kodami MCC 5300 oraz 4111. Zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami, które:

zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
– Ty,
– inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
– podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
– podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Wypłata moneybacku nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 12 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Max to 1000 i 100 zwrotu , ale może być mniej i zarazem mniejszy zwrot?

  jojo Odpowiedz
 • Nie mozna założyć KK przez serwis GoMobile jak się ma konto i dostęp do serwisu ? tylo jakies archaiczne dzwonienie ?

  JoX Odpowiedz
 • Czy karta kredytowa nie zamknie opcji otwarcia konta w promocji?? Niedawno je zamknąłem i czekam na nowe otwarcie.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Zawnioskowałem i już wiem że można mniej. I jeszcze jedno chyba nie ma o tym w artykule. Umowa do podpisania wybranej placówce. Trochę nie fajnie….

  jojo Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   Ja zawsze na max kozystam z takich promocji. Dla mnie 10% = 100 zł zysku w ciągu 2 miesięcy od zainwestowanego kapitału 1000 zł to jak wygrana w totku.
   Domyślam się ,że inni mogą patrzeć tylko ,że te100 zł to grosiki.
   Ja patrze na procenty zwrotu .

   miron
 • Dzień dobry Wszystkim .
  Właśnie czekałem na promocję KK. Dziękuję Michałowi Adminowi za informację bo na stronie banku mimo sprawdzania co miesiąc nie zauważyłem.
  Polecam promocje i nie tylko w Bank BNP Paribas , wszystko jasne bez haczyków , opłaty małe, promocje super .Uczestnicze już w trzeciej promocji kont i kart kredytowych oraz poprzednio jakiś punktów itp. Nigdy Nie musiałem pisać reklamacji , czytać pięć razy regulaminów i ich analizować z prawnikami :-)

  miron Odpowiedz
 • Dzień dobry.
  Przeszedłem weryfikacje pozytywnie. Trochę trwało około 15 minut. Podpisanie umowy o KK bedzie w placówce.

  miron Odpowiedz
 • Ktoś jeszcze próbował ? Podpisanie umowy w oddziale ? Dla mnie ten wariant odpada.

  Daral Odpowiedz
 • Dzień dobry Wszystkim.
  Ja mam placówkę banku w swojej miejscowsci. W sumie zawsze o KK byłem w celu podpisania umowy w placówce. Takie były wymogi Banku , i rezygnacja z konta i z KK też w placówce składałem.

  miron Odpowiedz
 • Jaki kod MCC ma płatność przez PayAppke

  IreneuszN Odpowiedz
  • Niestety ale 6012.

   Jaceklive
  • Ale tu 6012 nie jest wyłączone z promocji, no chyba, ze podpadnie pod definicje tych innych wydatków.

   Bolo
  • W wcześniejszej promocji k.k. Paribas testowałem małą płatność przez Pay Apkę i nie naliczyli mi zwrotu właśnie za nią.Nie próbowałem tego reklamować,bo kwota była niewielka.

   Jaceklive
 • Podpisałem umowę. Pani z okienka ostrzegła mnie, że zamknięcie karty przed 6 miesiącami od otwarcia skutkuje opłatą bodajże 35 zeta. Włączyła mi też jakiś tam kanał dostępu bo nie aktywowałbym bym karty. Powyłączałem to coś przy zamykaniu konta.
  Mam jeszcze jedną zagwozdkę. Od kiedy do kiedy liczą się zwroty 10% Podczas rozmowy telefonicznej babka powiedziała mi że od 1 do 30 ale coś tu jest nie tak. Jeśli kartę uaktywnię np 20.03 to do kiedy zwroty się liczą? od 20.03 do 20.04 czy od 1.04 do 1.05. W Velo np od dnia aktywacja karty

  jojo Odpowiedz
  • Definicja okresu rozliczeniowego – miesięczny, powtarzalny okres, w którym rozlicza się
   transakcje dokonane na podstawie Umowy o Kartę kredytową, przy czym pierwszy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia Umowy o Kartę kredytową i kończy się w pierwszym przypadającym po zawarciu Umowy o Kartę Kredytową dniu rozliczenia – tj.
   wskazanym w Umowie o Kartę kredytową dniu miesiąca w którym sporządzane jest zestawienie transakcji, zaś każdy kolejny Okres rozliczeniowy rozpoczyna się następnego
   dnia po zakończeniu poprzedniego Okresu rozliczeniowego
   i kończy się w najbliższym Dniu rozliczenia

   Ciekawski
 • A na konkretnym przykładzie? :) aktywuję 20.03 od tego dnia mam zwroty aż do 20.04? Potem od 21.04 do 21.05?

  jojo Odpowiedz
 • Dzień dobry.
  Czytałem regulamin i rozmawiałem z tak zwaną Panią z okienka.
  Okres rozliczeniowy zaczyna się od dnia od podpisania umowy, KK powinna przyjść pocztą w ciagu 7 dni.
  Ja mam umowę podpisaną 15/03/24 . Okres roliczeniowy mam do 10 dnia kazdego miesiąca.
  Więc muszę wykonać płatności w marcu do 07/04/24 na kwotę 1000 zł ,żeby dostać 100 zł nagrody .Ktoś zapyta dlaczego taki termin bo księgowanie płatności trwa zawyczaj dwa dni. Doadatkowo Pani z Okienka mówi , że trzeba wykonać płatności minimum 1000 zł , mniejsze płatności KK nie wejda do promocji 100 zł.

  miron Odpowiedz
 • Już tu zostało napisane że kwota może być niższa i ja taką informację uzyskałem podczas składania wniosku.
  Przypomina mi się tez że powiedziano mi że okres rozliczeniowy trwa od AKTYWACJI karty. Byłoby to głupie gdyby było od dnia podpisania umowy bo karta ma przyjść do 2 tygodni czyli pierwszy okres rozliczeniowy może być tylko 2 tygodnie???

  jojo Odpowiedz
 • A jednak….. Mój pierwszy miesiąc kończy się 5.04. Kompletnie tego nie rozumiem. Bodajże 12.03 miałem od nich telefon 15.03 Podpisałem umowę. Babka podczas rozmowy pytała mnie o jakąś datę i faktycznie podałem 5 bo tak jakoś łatwiej zapamiętać wraz z początkiem miesiąca ale myślałem że chodzi o datę spłaty kredytu. O co tu chodzi?

  jojo Odpowiedz
  • A to nie data wystawienia wyciągu?

   Kris
  • No niestety, z definicji okresu rozliczeniowego wynika, że pierwszy okres masz od 15.03 do 5.04 – samemu się wybiera tę datę dla wystawiania wyciągów i u ciebie to ten okres, ale idą święta i będzie dużo wydatków….

   Kris
  • Ja po przeczytaniu regulaminu ale przed podpisaniem umowy zmienilem okres rozliczeniowy z 5 dniamiesiaca na 10.W regulaminie chyba sa cztery terminy w miesiacu do wyboru.

   Myslę , że to nie bedzie problem zmienic nawet po podpisaniu umowy , mozliwe żże zechca podpisac aneks w placowce.

   miron
  • Właśnie to przerabiam i jest problem… Karta wciąż nie dotarła a mój pierwszy miesiąc kończy się 5.04

   jojo
  • Dobry wieczór.
   Mam tak samo.
   Umowę podpisałem 15/03/24 – piątek . W poniedziałek potwierdzenie na telefon sms. Karty kredytowej nadal nie dostałem .

   miron
  • I już wiem…. Nie ma możliwości wydłużenia pierwszego miesiąca, żadne aneksy itp. A ja dalej wciąż nie rozumiem jak to działa a wręcz mam wrażenie że to celowe rzucanie kłód pod nogi. Termin liczony od dnia umowy ale karta dociera po 2 tygodniach. Można jeszcze ratować się podpięciem karty do jakiegoś portfela.

   jojo
  • A mi udzielili info, że ten pierwszy krótki okres się nie liczy … wybrany termin 10-go, umowa jeszcze nie podpisana, ale wg konsultanta pierwszy zwrot będzie za okres 11 maja-10 czerwca

   Jak to najlepiej rozegrać ? Zmienić na 15-go i podpisać jutro ? 😄

   JoX
 • Ktoś brał na JDG? Chcą papiery US i ZUS?

  santech Odpowiedz
  • Dramat na jdg. Użeram się z nimi już drugi tydzień i mają nawet problem, że wysłałem vat, ale pit nie (tylko, że do 30k nie ma podatku więc na początku roku nigdy nie ma pit do zapłaty). Moim zdaniem nie warto

   Addonix
  • Bo oni wszyscy mają umowy o pracę i nie wiedzą takich rzeczy, a że im na Tobie nie zależy…no cóż

   Kris
 • @Addonix, thx @Kris ma rację

  santech Odpowiedz
 • Czy koś dostał więcej niż 100zł za okres rozliczeniowy? bo mnie zwrócili więcej. Kilkanaście groszy, ale też niewiele ponad 1000zł wydałem. Więc może jak się wyda 2000zł to 200zł zwrotu by było w okresie rozliczeniowym.

  Pedrozo Odpowiedz
 • Dostałem pierwszy zwrot. Jednak zwrócilii 99,54, ale na koncie głównym mam 123,54. Czyli o 22 zł więcej. O co chodzi? Kwota jakby idealnie pasująca do VATu.

  jojo Odpowiedz
 • Chciałbym się dopytać, mój wniosek o KK został już dzisiaj zaakceptowany, zapewne będę musiał się udać do placówki i teraz pojawia się pytanie, kiedy najkorzystniej to zrobić? Okres rozliczeniowy wybrałem na 20.04. Po 20-tym podpisać umowę żeby mieć przez pełny miesiąc pierwszy moneyback czy to nie ma znaczenia (reg. 5. Jako Uczestnik otrzymasz Money Back w wysokości stanowiącej 10% (dziesięć procent) wartości kwoty Transakcji Kartą kredytową, w okresie pierwszych czterech Okresów rozliczeniowych po dniu zawarcia Umowy o Kartę kredytową)

  ZICHI Odpowiedz
 • Dobry wieczór.
  Napewno podpisanie umowy o KK bedzie w placówce. Ja bym podpisał 21/04/24 i od tej daty będziesz musiał wydać 1000 zł do 20/05/24.
  Pracownicy Banku są zorientowani w tej promocji i mogą dużo doradzić. Ja miałem też pytania przed podpisaniem umowy o KK , też o terminy okresu rozliczeniowego i jestem zadowolony z porady pracowników Banku. Dodam ,że to już moja druga promocja z tym bankiem. Wszystko jest dobrze tak jak opisane w regulaminach i jak to nasz Admin przedtsawia.

  miron Odpowiedz
  • Aj jaj !źle podałem datę do kiedy wydać 1000 zł.
   nie do 20/05/24 tylko do 17/05/24 , to bardzo ważne!
   Banki księgują wydatki KK przez 2-3 dni , wstępnie jest bokada a kśiegowanie nastepuje po paru dniach, zwłaszcza w dni wolne i święta.

   miron
  • Dzięki, też tak myślałem żeby zrobić

   Paweł
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy