350 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile + 1% moneybacku od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć aż 300 zł na start w gotówce, 50 zł w programie poleceń oraz 50 zł w formie punktów Mastercard Bezcenne Chwile. A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1% oraz z moneybacku pozwalającego na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków.

400 zł premii od Santander Bank Polska

Gotówka na start za konto – edycja II

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.10.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Podczas wyboru karty debetowej najlepiej wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z dodatkowej promocji punktowej.

Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.10.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 15.11.2021. W dniu 30.11 odbędzie się natomiast sprawdzanie, czy mamy wyrażone powyższe zgody.

I… pierwsza część premii nasza! 50 zł za spełnienie powyższych warunków trafi do nas do 31.12.2021.

250 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 250 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (listopad, grudzień, styczeń):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

I to tyle! 250 zł zostanie nam wypłacone do 28.02.2022.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Kolejna premia czeka na nas w ramach programu poleceń. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.10.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń została opisana w tym artykule.

50 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile

Oprócz premii na start i programu poleceń możemy zdobyć kolejne 50 zł – tym razem w punktach Bezcenne Chwile. Wystarczy, że naszą nowo-wydaną kartę Mastercard zarejestrujemy w programie, a następnie w terminie 30 dni dokonamy płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 50 zł. Nie możemy tu korzystać z „ułatwiaczy” płatności, czyli miejsc z kodem terminala 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. .

Aktualizacja: promocja z punktami Bezcenne Chwile została zakończona. Oczywiście samo 350 zł od Santandera jest ciągle aktualne :)

I… to tyle! Jeśli załapiemy się do puli (66 000 nagród), to 4000 punktów Bezcenne Chwile zostanie dopisane do naszego konta w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Punkty będą ważne 2 miesiące.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak otworzyłem konto na początku 2020 r. a zamknąłem 30.09.2020 to mogę skorzystać z promocji?

  Zyberiusz Odpowiedz
  • Jeśli to było konto bez promocji, to tak (o ile zamknęło się faktycznie 30.09, czyli złożyłeś wypowiedzenie miesiąc wcześniej).

   Natomiast jeśli to było konto z jakąś promocją na start – to obowiązuje karencja od 1.04.2019.

   Michał
 • Witam
  Konta 123 zamknięte 06-2020r otwarte 2016 według opisu powinna promka wpaść?

  dark Odpowiedz
 • Czy jeśli chcemy założyć wspólne konto z moją żoną, ona nigdy nie miała konta, ja zamknąłem rok temu, to promocja nam się należy, czy aby się łapać to konto musiałoby być tylko na nią?

  Grzesiek90 Odpowiedz
  • Jak założycie wspólne, to pewnie wykluczą przez twój status. Dlatego sugeruję założyć na żonę i dopisać cię do konta dopiero po wypłacie premii.

   Michał
 • Jeżeli miałem konto firmowe – otwarte w ramach promocji – to również się liczy? Maj 2019.

  Łukasz Odpowiedz
 • Chyba otworzę, dla mnie najważniejsze by nie wymagali wpłaty wynagrodzenia, bo to mam jedno (i nie zawsze :P) a kont kilka na raz. A wpływ na konto to i wystarczy sprzedać na allegro xboxa i jest wpływ ;)

  Arni Odpowiedz
 • Potrzebuję zrobić kilka przelewów natychmiastowych na maksymalną kwotę 5tyś zł każdy w ciągu kilku minut, czy Santander blokuje takie przelewy jak np. Millennium, kiedy tytuły i kwoty przelewu są takie same, może ktoś wie ze swojego doświadczenia ?

  Marcin85 Odpowiedz
 • Skąd wziąć hasło do pierwszego logowania? Nik był w dokumentach od kuriera, smsa i maila z hasłem brak.

  Joana Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy