Wraca rekordowe 400 zł w formie bonów Allegro za wyrobienie karty mamBONUS BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Wraca rewelacyjna promocja BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy aż 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Trzeba się jednak śpieszyć, bo pula promocji jest ograniczona.

400 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas

Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być taką osobą, która w okresie ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zaznaczając wszystkie chechboxy). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Przykładowo jeśli kartę wyrobimy w lutym, to 1000 zł powinniśmy wydać w każdym z miesięcy od marca do czerwca. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 400 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej (100, 200 lub 300 zł – zależnie od tego ile razy spełnimy warunki).

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). O ile wcześniej ta druga opcja mogła mieć sens (bank pobierał jedynie 3,5 zł od wypłaty), to najnowsza tabela opłat i prowizji mówi o prowizji 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 4000 nagród. A konkretniej – 4000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć, bo promocja jest bardzo atrakcyjna! :)

Liczba Uczestników jest ograniczona do 4000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 4000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • a teraz już oni wysyłają vouchery za maj?

  agnese2a Odpowiedz
 • Tak ja już mam. Ale ja sprawdzam zawsze w mambonus.pl

  Michał Odpowiedz
 • Dostalem za czerwiec

  Mateusz Odpowiedz
 • Również otrzymałem, zatem dozbierać do jakiegoś vouchera i zamykać.

  Ciekawski Odpowiedz
  • jest ostatni voucher!
   pamietaj ze jak zamkniesz przed 6 miesiacami to jest jakas oplata!

   koles
 • to w jakim miesiacu zamknac konto ? brakuje ok 5000 punktów do vouchera allegro na 100 zł i chyba czas sie pozegnac z bankiem…. ale ta promocja mi sie bardzo podobala :D

  joanna Odpowiedz
 • Wychodzi na to że 4 miesiące temu ;)

  Joanna Odpowiedz
 • Dostał ktoś już voucher za lipiec?

  Sandra Odpowiedz
 • Ostatni voucher dawali na początku lipca

  joanna Odpowiedz
  • Jeżeli ktoś podpisał umowę w marcu to przysługuje mu jeszcze voucher za lipiec (jeżeli spełnił warunek)

   Sandra
 • Adminie, proszę o pomoc, w artykule jest napisane: „Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold”.
  Tymczasem dzisiaj na zapytanie o opłatę za kartęotrzymałem taką odpowiedź: „Dzień dobry, opłata roczna dla Pana karty kredytowej wynosi 72 zł i zostanie pobrana w rocznicę podpisania umowy. Nie jest możliwe anulowanie opłaty rocznej”.
  Proszę przypomnij nam o co chodzi z tymi opłatami i możliwościami ich obniżenia

  luic Odpowiedz
 • Co jakiś czas są oferty w programie MamBonus. Np. trzeba zrobic 5 transakcji po 100zł. Skąd wiadomo jakie to mają być transakcje, wykluczenia itp. Czy w tym przypadku przejdzie doładowanie „R”? Do bonów allegro w promocji nie przechodziło, a do tych ofert?

  TomekW Odpowiedz
  • wejdzie tylko to co daje pkt w Mam bonus! a przeciez R nie daje pkt! wiec nie bedzie bonusowych pkt jesli nie bylo podstawowych pkt, to jest chyba oczywiste! :)

   koles
  • a skąd wiadomo co daje pkt w MamBonus a co nie? jest gdzies rozpiska jakaś? czy takie same warunki jak w Tej tytułowej promocji?

   TomekW
  • Scislej rozpiski chyba nie ma… ale generalnie nie wchodza „ułatwiacze” o MCC 6012 i 4900 i transfery pienięzne. Opis tych transakcji, ktore nie wchodza, masz przeciez zacytowane w artykule powyzej.

   koles
 • Ktoś już rezygnował z tej kk? Tylko oddział? Jakieś problemy?

  TomekW Odpowiedz
  • Rezygnowałem sporo czasu temu w oddziale – nie było problemów ani propozycji aby pozostać.

   mbo
  • Jeszcze nie, ale uczestniczę w programie mambonus i dodatkowo trochę mi brakuje do 150zł, jak uzbieram to wtedy zrezygnuję

   ZICHI
 • Kartę otworzyłem 19.03.19. Czyli mogę ją zamknąć 20.03.19 już bez opłaty ?

  Michał Odpowiedz
 • Chce zrezygnować z tej kk. Jak cofnąć wszystkie zgody marketingowe?

  TomekW Odpowiedz
 • Ktoś może orientuje się dlaczego pobrali 108zł opłaty rocznej za kk? pomimo spelnienia warunków bezplatności karty – czyli zakupy za min. 500zl na poczatku. Ktoś tak miał? i skąd taka kwota?

  TomekW Odpowiedz
  • Z tego co pamiętam jak dowiadywałem się na infolinii to po roku użytkowania tej karty już jest pobierana opłata, dlatego też zrezygnowałem miesiąc przed żeby nie kusić losu….

   ZICHI
  • No ok ale jesli nawet to 75zl a nie 108zl. I jak: zaraz gdy rozpoczyna się drugi rok to pobierają oplate? Wyslalem reklamacje, tyle ze na jedna, w zwiazku z raiffeisen bankiem i nie wyplaceniem 120zl w promocji utrzymaniowej czekam juz 3 miesiąc… Ogolnie – dramat.

   TomekW
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy