250 zł premii za założenie Konta 360° + 150 zł za Konto Junior od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° dostaniemy 250 zł premii, za założenie konta dziecku – kolejne 50 zł, a za zapewnienie wpływu świadczenia „Dobry Start” – 100 zł :)

400 zł od Banku Millennium za założenie konta w Banku Millennium

Premia z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 19.07.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są jeszcze dwie inne opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie zapewnimy wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Warunki te pokrywają się zresztą dość mocno z warunkami zwalniającymi z opłat za konto (wpływ + 1 transakcja) – nie dość więc, że za konto i kartę nie zapłacimy w danym miesiącu ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

Do końca listopada powinniśmy również aktywować aplikację mobilną banku, a jeśli założyliśmy konto zdalnie (za pomocą selfie), to w tym samym terminie powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 250 zł w gotówce trafi do nas do 31.12.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

50 zł za konto dziecka

A jak zdobyć kolejne 50 zł? Wystarczy, że do końca listopada założymy swojemu dziecku Konto Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Premia zostanie wypłacona do końca roku.

100 zł dla dziecka

A skoro już zakładamy konto swojemu dziecku to dobrze by było zyskać na tym… jeszcze więcej :) Wszystko dzięki kolejnej promocji Banku Millennium, w ramach której do zdobycia jest 100 zł w postaci eKarty podarunkowej goodie. Jej zasady częściowo pokrywają się z promocją dla dorosłych – wymagane jest bowiem założenie konta dziecku (powyżej 7. roku życia), ale w terminie do 16.08.2021, a następnie złożenie (przez Millenet) wniosku o świadczenie „Dobry Start” do 31.08.2021. Świadczenie to powinno zresztą wpłynąć do 30.09 na konto rodzica (chyba, że obsuwa będzie po stronie świadczeniodawcy. W tym samym terminie powinniśmy również aktywować aplikację mobilną dla dziecka oraz wykonać min. 1 transakcje kartą lub BLIKiem.

I to tyle! 100 zł w formie eKarty podarunkowej trafi do nas do 31.10.2021.

Standardowo uczestnikiem promocji nie może być osoba, która korzystała z niej w przeszłości.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z regulaminu promocji dla juniora wynika, że wystarczy mieć kartę kredytową, czy dla programu dobry start można podać nr rachunku karty?

  pytajnik Odpowiedz
 • W regulaminie 100zl za 300+ jest p.2.6:
  „Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank. ”
  Pytanie czy chodzi o rodzica zakladajacego konto dziecku, czy samo dziecko.
  2 lata temu w podobnej promocji nie wykluczala ona rodzica, ale nie pamietam tam dokladnego zapisu.

  keton Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy