400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią „na nowy rok”. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego zgarniemy 400 zł w gotówce.

400 zł premii od BNP Paribas

Dobry start z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 13.03.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 31.03, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 30.04.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 9000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 70 zł, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 165 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK oraz
 • wykonamy przelew(y) za pomocą bankowości elektronicznej na min. 300 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na łącznie min. 700 zł

W pierwszym i przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W przypadku przelewów – o wykonanie najzwyklejszego przelewu (typu Elixir) np. na swoje konto w innym banku. Jeśli natomiast chodzi o wpływy – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli kolejne 165 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz spełnienie ich ponownie w kolejnym miesiącu.

Przykładowo aktywując kartę w grudniu warunki spełniamy w styczniu i lutym.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak rozumieć regulamin? Karencja kończy mi się u nich 3.01. Jeśli PO TYM czasie założę łapię się na premię? (oczywiście jeśli załapię się na ograniczoną pulę)

  jojo Odpowiedz
  • Dokładnie, jeżeli założysz konto np. 04.01, to w tym dniu już upłynęło 12 miesięcy od zamknięcia konta, czyli spełniasz warunki regulaminu.

   Piotr
 • Czy bank udostępnia elektroniczne karty debetowe (w sensie nie tylko takie fizyczne)? Byłaby wtedy szansa odpalenia promocji za pomocą aktywacji karty (nadania PINu) jeszcze w grudniu. A tak… aktywacja – styczeń, spełnianie warunków w lutym, marcu, wypłata w kwietniu… Długo. ;)

  jmg Odpowiedz
 • Dopiero teraz zainteresowałem się tego typu promocjami. Nie mam doświadczenia, i czytając tekst i tak mam kilka pytań. Dajmy na to, że zakładam konto na początku stycznia -> 4 stycznia 23. Po tygodniu wpada kurier i aktywuję kartę a tym samym konto. Rozumiem, że w kolejnym miesiącu (lutym) otrzymam 70 zł. Następnie 3 razy BLIK + przelewy na 300 zł + wpływy na 700….
  1) Czy mogę je wykonać jeszcze w styczniu, czy miesiąc po aktywacji karty, a więc w lutym?
  Jeśli dobrze kapuję, to „miesiąc po” odnosi się do wypłaty premii, a blik i przelewy i wpływy mogę zrealizować jeszcze w styczniu. I w lutym dostanę 165 zł premii + 70 za aktywacje konta za styczeń. I następnie w lutym powtarzam 3xBLIK/przelew/wpływ i w marcu otrzymam kolejne 165 zł. Czyli całość premii przy założeniu konta na początku stycznia wpłynie najszybciej w marcu. Zgadza się?
  2) Czy te 3 płatności BLIK w miesiącu mogą być każda np. na 2 zł. Bez minimalnej kwoty?
  3) Jeśli w styczniu przeleje z innego mojego konta 350 zł na konto w bnpparibas (wpływ) i zaraz kolejnego dnia wykonam przelew powrotny to rozumiem, że to się liczy, i warunki będę spełnione: BLIK, wpływ, przelew.
  Następnie powtórzę to samo w lutym – 3x Blik, wpływ 350 zł (razem przez dwa miesiące styczeń i luty da to wymagane 700 zł wpływu) i zaraz przelew powrotny. I to tyle, za styczeń i luty dostanę razem w marcu 400 zł. Zgadza się?

  Joshua Odpowiedz
 • Nie mam w Paribasie konta już od ponad 12 miesięcy, więc teoretycznie mogę już zakładać konto w promocji.
  Zastanawia mnie jedna rzecz. Udało mi się zalogować na stronę banku, co chyba? oznacza, że mam z nimi dalej umowę ramowa. W regulaminie widzę wykluczenie jeśli posiada się umowę ramowa.
  Czyli dobrze myślę że nie mogę założyć konta w promocji? Jak myślicie?

  Bart Odpowiedz
  • Możesz założyć, sprawdzone na sobie i rodzinie kilka razy, normalne zamknięcie konta jest ok. Po otwarciu jest też duza szansa ze zobaczysz dawną historię poprzedniego konta online.

   margob
 • Dziś dostałem info- Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto „Otwarte na Ciebie”. Prosimy, złóż wniosek w oddziale.
  Dziwna sprawa, składając to w oddziale jest szansa na premie?

  Ino Odpowiedz
 • „Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe.”

  Trochę mylący zapis. Wg informacji na stronie Banku, „0 zł za użytkowanie karty dla posiadacza pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty trzech transakcji bezgotówkowych tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 5 zł miesięcznie.”

  Zatem nie wystarczą „dowolne transakcje gotówkowe”, ale wykonane konkretnie tą kartą. Czyli np. odpada Blik (jak rozumiem). Warto to zaznaczyć, bo np. Getin Blika dopuszcza przy zwolnieniu z opłat.

  Sosna Odpowiedz
 • Witam, w grudniu 2021r złożyłem wypowiedzenie poprzedniego konta. Na dokumencie mam zapis:
  Umowa w zakresie powyższych rachunków bankowych ulega rozwiązaniu z dniem 14-01-2022 r.
  Czy lepiej założyć jutro konto, zeby napewno spełnić okres karencji? Czy dziś już można?

  aviator Odpowiedz
 • Hej! Zna ktoś może jakąś promkę w bnp z większą premią? Pytam, bo czasem tak już było że była prowadzona równolegle lepsza, ale nie pojawiała się na blogach. Może ktoś ma lepszy research 😀

  idiayp Odpowiedz
 • Czy ktoś z biorących udział w tej promocji kto aktywował kartę jeszcze w grudniu, dostał już maila w sprawie nagrody? Moja żona dostała maila w piątek, ale u mnie cisza… Niby termin do dzisiaj,ale coś czuję, że nie obędzie się bez reklamacji.

  bernul Odpowiedz
 • Jak wygląda sytuacja z Blikiem? Z zasady działania nie powinien on mieć przypisanego kodu MCC, ale czytając różne komentarze zaczynają dziać się „dziwne” rzeczy. Ktoś może mi to jakoś wytłumaczyć?

  McKwacz Odpowiedz
 • Wszystko ładnie i szybko poszło z rejestracją w promocji, z podpisaniem dokumentów , kurier dzisiaj przywiózł kartę i zonk. Pani na infolinii nie może aktywować mojej karty bo sama sobie zablokowałam dostęp telefoniczny. Oczywiście to bzdura – po ostatnim zamknięciu niby wszystkiego pozostał dostęp do bankowości internetowej, więc napisałam prośbę o zamkniecie a niezablokowanie. Zaproponowała abym spróbowała zainstalować aplikację i tam odblokować ten dostęp. Nie udało mi się tej aplikacji aktywować bo sms, że moje konto nie jest aktywne i bank ma mnie poinformować o możliwości aktywacji Gomobile. No i nie wiem czy czekać aż dokument od kuriera dotrze do banku i wtedy uda mi się dokończyć temat, czy jednak wyjazd do oddziału banku mnie czeka.

  BiancaM Odpowiedz
  • Czekać, kurier dowiezie papiery, to ci aktywują konto. Wtedy pamiętam jakieś SMSy przychodzą.

   Ja123
  • Dzięki:) Poczekam i zobaczę co się zadzieje.

   BiancaM
  • Jeszcze coś; „Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru.” Takie to trochę masło maślane w moim przypadku.

   BiancaM
  • Uff, wreszcie dzisiaj dostałam informacje o aktywnym koncie i mogłam zalogować się do bankowości internetowej i mobilnej oraz nadać PIN do karty. W opisie tej promocji Admin trochę wprowadza w błąd – aktywacja konta przez nadanie PIN’u do karty w ciągu 7 dni od jej otrzymania dotyczy innej, a może innych promocji, ale dla tej są trochę inne warunki.

   BiancaM
 • Dziwna sprawa, mam aplikację na telefonie i tablecie, jak tylko pojawia się komunikat o planowanej W NOCY przerwie technicznej to na telefonie już w ciągu DNIA nie mogę się zalogować a na tablecie wchodzę bez przeszkód. Też tak macie, że po zapowiedzi nocnych prac aplikacja na telefonie jest niedostępna już w ciągu dnia czy to z moim telefonem jest coś nie tak?

  Ew@ Odpowiedz
  • Tego nie wiem ale myślę , że jak tablet z bnp to dlatego na nim może działać. xyz

   prawdziwy-xyz
  • To nie jest ten słynny tablet tylko taki zwykły, za własne pieniądze kupiony:)
   zagadka pozostaje

   Ew@
 • Cześć, czy wpłaty blikiem na siepomaga mogą byc Wykluczone z promocji tzn czy mogą mieć ten jakiś kod wyłączony? Co miesiac wspomagam kilka zbiórek wiec cześć „zysku” z promocji kontowych postanowiłem również przekazywać na te cele.

  aviator Odpowiedz
 • Dostał juz ktoś maila o uzupełnieniu danych do przelewu? Warunki spełnione w styczniu.

  aviator Odpowiedz
 • Dostał ktoś maila? U mnie brak mimo spełnienia warunków.

  aviator Odpowiedz
  • Tak, mail przyszedł krótko po godz 20h, jakieś 20min przed Twoim postem. Z tymże u mnie to był mail o drugiej nagrodzie. Miesiąc temu też nie dostałem maila o pierwszej nagrodzie i musiałem reklamować, ale błyskawicznie uznali reklamację.

   bernul
  • Dzięki

   aviator
  • Do mnie doszedł dopiero dzisiaj (23.02) o 7 rano. Coś im się „omskło”…

   Sosna
 • 2 0 zł za użytkowanie karty debetowej dla posiadacza, który nie ukończył 26. roku życia oraz dla posiadacza pod warunkiem:
  – wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych oraz;
  – zalogowania (co najmniej 1 raz) do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym oraz,
  – wyrażenia zgody na komunikację z nami w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie.
  Szczegółowe informacje znajdują się w „Regulaminie sprzedaży premiowej „Obniżka za kartę” w BNP Paribas Bank Polska S.A.”

  Dan Odpowiedz
  • Dobrze, że przypomniałeś @Dan, dodatkowy warunek dotyczący logowania kojarzyłam ale te zgody marketingowe wyleciały mi z głowy.

   Ew@
 • spłata prowizji allegro blikiem – przechodzi?
  jaki to MCC

  Michał Odpowiedz
 • Czy w BNP Paribas zdarzają się oferty utrzymaniowe przy wypowiedzeniu konta ?

  mbo Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałam informacje o 1 nagrodzie oraz adres strony, na którą mam się zalogować i podać nr konta do wypłaty, ale link nie działa. Nie wiem czy uda mi się tutaj go wkleić ale spróbuję, bo może jest jakiś mały błąd, o którym nie wiem. https://www.bnpparibas.pl/dobrystart/konto/

  BiancaM Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy